Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Andrychów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Andrychowa to oddział ekspertów w dziedzinie energetyki solarnej, którzy wykonują instalacje dopasowane do indywidualnych potrzeb konsumenta.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci odszukać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii odnawialnej.

Jesteśmy specjalistami w budowie systemów energii solarnej i jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i uzyskaj nieodpłatną wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii solarnej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy prędko stają się jedną z najbardziej poszukiwanych innowacji technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi klienci posiadają wyposażenie monitorujące, które pokazuje nam dokładnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię przyswajaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednakże nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niesamowicie efektywne panele fotowoltaiczne objęte długotrwałą gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu pozwala nam przewagę w bezpiecznym przeprowadzaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów solarnych związanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne oraz wydajne.

Pomagamy nabywcom planować oraz instalować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Instytucje, które zastosowały panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz wdrażają nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze oraz informację, jak tego dokonać. Nasz oddział będzie potrzebować szczegółowych informacji użycia prądu, aby przeanalizować Twoje bieżące wydatki oraz pomóc przedstawić Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie rośnie dzięki efektywności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia odnawialna oraz układy przechowywania energii to rozwojowe rozwiązania. Potrafią one znacznie obniżyć comiesięczne rachunki za energię.

Zespół Fachowców

Szeroki zasięg usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, opracowywania oraz budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych na obszarze Andrychowa a także całego województwa małopolskiego.

Zamów panele słoneczne do domu bądź instytucji w Andrychowie

Czy masz już dość wysokich rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi fachowcy z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dziś skontaktuj się w celu umówienia darmowej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeśli zaangażujesz doświadczoną firmę do zaprojektowania oraz zamontowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Aby zapoczątkować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dzisiaj. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizja Terenowa – Wskazana będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, żeby zweryfikować oraz wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Nasi projektanci wykorzystają informacje uzyskane podczas Twojej konsultacji, aby zacząć projektowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Przed rozpoczęciem instalacji potrzeba załatwić niezbędne uprawnienia – tym także się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy wszelakie formalności zostały spełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie czy budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Darmowa Energia – System energii odnawialnej to znakomita inwestycja, która potrafi przynieść Ci błyskawiczne korzyści pieniężne oraz rozwiązania łagodne dla otoczenia.

Znacząca część wyceny może być spowodowana online bądź przez telefon, natomiast aby wiedzieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, prawie zawsze musimy przyjechać na miejsce i się rozejrzeć.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt nachylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia oraz pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze pragniemy być przekonani, iż instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona i korzystna.

W propozycji zawrzemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu a także umowę o zakresie prac.

Aby montaż instalacji słonecznej przebiegał gładko, projekt powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, konstrukcja oraz pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka również są brane pod rozwagę podczas planowania instalacji.

Dokładamy wszystkich starań, aby projekt był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku i mógł służyć właścicielowi przez długie lata po montażu bez zbytnich modyfikacji lub konserwacji.

Do zrealizowania montażu instalacji słonecznej czasem może być konieczne zezwolenie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Dopełnienie dokumentacji na takie upoważnienie jest opracowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces zdobywania uprawnień, dlatego jesteś w pewnych rękach.

Instalacja systemu

Zasadniczym etapem podczas montażu jest zagwarantowanie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, lub wózków widłowych, jednakże najczęściej wystarczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z maksymalną efektywnością.

Po ułożeniu paneli kolejnym krokiem będzie ich integracja i złączenie kablami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód odpowiedni do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii słonecznej.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to konsolidacja wszelkich urządzeń i całkowite pomiary działania skończonej instalacji, tak aby program produkcji energii przewidziany w projekcie był w pełni uzyskiwany.

Konserwacja

Trwała struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Zaleca się jednak, żeby panele fotowoltaiczne czyścić minimum raz w roku, żeby zachowywały optymalną efektywność.

Czyszczenie też można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Andrychów to wyjątkowo przystępny proces, który pozwoli Ci przyoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego prototypu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, dlatego jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania czy dylematy, jesteśmy do dyspozycji.