Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Biała Podlaska | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli szukasz systemu energii odnawialnej w rejonie lubelskim, zespół MK Fotowoltaika z Białej Podlaskiej jest tu, aby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb, a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój dom lub firmę bardziej niezależną. Panele solarne są znakomitym sposobem na uzyskiwanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Układy szybko stają się jedną spośród najbardziej poszukiwanych nowości technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są niebywale proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej technice nadzorowania, umiemy zobaczyć, ile energii elektrycznej wytworzył Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika łączy solidność i skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż odbierzesz najlepsze panele dla swojego domu.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza ogromna wiedza nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu pozwala nam przewagę w bezpiecznym wdrażaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Świadczymy pełen wachlarz rozwiązań i usług w obszarze energii odnawialnej, w tym systemy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, systemy gromadzenia energii i same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostarczycielem zarówno komercyjnych, jak i domowych układów słonecznych.

Pomagamy odbiorcom planować i budować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne są doskonałym sposobem na zminimalizowanie kosztów energii i zaimplementowanie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Duża oszczędność

Jeśli pragniesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze i wiedzę, jak tego dokonać. Wszystkie nasze pomysły są dopasowane i opracowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelakie pytania dotyczące naszych usług oraz przeprowadzi analizę oszczędności.

Magazyn Energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna sama w sobie potrafi drastycznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię. Układy gromadzenia energii zwiększają te oszczędności, bowiem rozwiązują temat opłat za energię.

Zespół Profesjonalistów

Firma oferuje szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych układach słonecznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Białej Podlaskiej

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od sporych comiesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to działanie.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia nieodpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeżeli zaangażujesz profesjonalną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji układu dla Twojego budynku, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i zminimalizować czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Wycena – Damy Ci darmową pomoc, aby ustalić, czy energia słoneczna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizja Lokalna – Potrzebujemy wykonać pełną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Czerpiąc z danych zgromadzonych podczas wizyty, nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zainicjować prace instalacyjne potrzebne będzie również zdobycie właściwych upoważnień. Nasz personel jest kompetentny również pod tym kątem i potrafi skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy będziemy gotowi do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa domu lub instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uniezależnić się od energii od sieci.

Większość koniecznych danych do oceny potrafimy zdobyć przez telefon lub zdalnie, lecz wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu umiemy precyzyjnie oszacować stan dachu, zaciemnienie, kierunek a także kąt nachylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu fotowoltaicznego i będzie on uzasadniony ekonomicznie, zaprezentujemy Ci całościową ofertę.

Na propozycję złoży się szczegółowa ocena efektywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już konkretna wycena wraz z rozplanowaniem oczekiwanych robót do sfinalizowania.

Do projektu konieczne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, by projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka również są brane pod uwagę w trakcie przygotowywania instalacji.

Wszystko zaplanowane jest przez personel fachowych inżynierów, którzy dbają o to, by układ pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach potrzebne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Wymagania dotyczące zezwoleń badamy już na etapie oceny, więc nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przypadków uzyskiwania zezwoleń, że czas potrzebny na ich uzyskanie jest możliwie mały.

Montaż instalacji

Panele słoneczne i personel muszą mieć zagwarantowany stabilny transport z parteru na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednak częstokroć wystarczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Niebawem niezbędne są szyny i uchwyty, by należycie zabezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to nowy etap w realizacji projektu.

Nasz personel dba o to, aby układ funkcjonował maksymalnie wydajnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Do falownika też potrzebne będzie pociągnięcie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją konstrukcję oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest niezbędny.

Zaleca się jednak, by panele słoneczne czyścić choć raz w roku, by zachowywały optymalną efektywność.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz wykonać samodzielnie lub wynajmując firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego zarysu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Aby móc cieszyć się swoją własną, niezależną fabryką czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie poradzić z teoretycznymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci pomóc.