Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Białogard | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zaciekawiony energią solarną i szukasz skutecznej obsługi, która zapewni Ci najlepszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Białogardu.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dopasowuje do Twoich potrzeb i budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia słoneczna to szybko rozwijająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj proste w utrzymaniu. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych systemów, zaś wszyscy nasi nabywcy posiadają wyposażenie monitorujące, które pokazuje nam konkretnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to inteligentna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze a także pomoże środowisku. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, niebywale efektywne panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej pracy a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Świadczymy różnorodny wachlarz rozwiązań a także usług w obszarze energii solarnej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także wydajne.

Pomagamy w organizowaniu a także instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Dzięki panelom fotowoltaicznym instytucje mogą zredukować koszty energii a także zastosować niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Nasz personel będzie potrzebować szczegółowych danych zużycia prądu, aby przeanalizować Twoje aktualne wydatki a także pomóc pokazać Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki efektywności a także oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system gromadzenia energii. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Świetny Personel

Spółka oferuje kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach słonecznych.

Zamów panele solarne do domu lub firmy w Białogardzie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być skomplikowanym procesem. Gdy zatrudnisz profesjonalną firmę do opracowania a także zamontowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Aby podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizyta – Niezbędna będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posesji, żeby zweryfikować a także wziąć pod uwagę każdy element mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie zastosują dane pozyskane podczas Twojej konsultacji, aby zapoczątkować planowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz personel stosownych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by ograniczyć okres oczekiwania a także przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie gospodarczym lub przy gruncie. Trwa to najczęściej jedynie kilka dni.
  • Oszczędność – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii a także usamodzielnić się od prądu od dostawcy.

Większość koniecznych danych do wyceny potrafimy uzyskać przez telefon lub zdalnie, ale wymagana będzie też wizyta na miejscu i oględziny lokalne.

Będąc na miejscu potrafimy dokładnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, profil a także kąt pochylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na projekt instalacji fotowoltaicznej.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego a także będzie on korzystny ekonomicznie, zobrazujemy Ci kompleksową propozycję.

Dokument zawierać będzie dokładny zasięg prac, wycenę, specyfikację systemu a także zapowiedzi efektywności. Do oferty dołączona jest umowa na zainaugurowanie prac.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał płynnie, projekt powinien być maksymalnie dokładny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja a także pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas projektowania instalacji.

Wszystko skonstruowane jest przez personel profesjonalnych projektantów, którzy dbają o to, żeby system pozostał długotrwały a także służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach nieuniknione może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Szczegóły dotyczące takich uprawnień są już określane przy przygotowywaniu instalacji, dlatego nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów zdobywania uprawnień, że okres niezbędny na ich zdobycie jest możliwie minimalny.

Montaż systemu

Panele słoneczne i personel muszą mieć zapewniony solidny transport z ziemi na wysokość dachu.

Aby to uzyskać przydatna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika czy żurawia.

Nim zamontujemy też panele, potrzebne będą klemy, kątowniki a także klipsy, żeby cała struktura była trwała i niezawodna.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi projektami, połączymy panele kablami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód odpowiedni do uzyskiwania maksimum korzyści z energii odnawialnej.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i przetestowanie kompletnego systemu w realnym działaniu.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, bowiem te zamontowane są na stałe.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz bądź 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrealizować osobiście lub wykorzystując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Białogard to niezwykle przystępny proces, który pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

Aby móc cieszyć się swoją własną, samodzielną fabryką zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy każdej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeżeli takowe wystąpią.