"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Białogard | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika to firma posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej oraz nienaganny przebieg realizacji, co sprawia, że przodujemy jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Białogardu i okolic.

Łatwy kontakt z naszymi fachowcami, pozwoli Ci jeszcze wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu lub firmy.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Wkrocz z nami w XXI wiek korzystając z odnawialnej, ekologicznej oraz tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści projektują nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najwyższej jakości montażu, pozwalającego na szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Unowocześnienie Białogardu oraz okolic w taki sposób, aby stały się obszarem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii to nasz cel. Osiągamy go skupiając uwagę na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznych

Inwestycja w energię słoneczną to znaczące oszczędności w każdym budżecie domowym.

Dzięki wykonywanym przez nas bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak duże oszczędności uzyskasz dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych.

kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Darmowa Wycena

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź koniecznie również opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojej firmy.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od ponad 20 lat lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, projekt oraz profesjonalny montaż.

Dzięki tej kompleksowej i fachowej obsłudze z całą pewnością nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew obiegowym opiniom laików, energia słoneczna jest tania. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne nastąpi już po 5-7 latach. Jeżeli wciąż masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe. Działają niezwykle wydajnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata oraz obsługę doświadczonych wykonawców, mających wieloletnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Promienie słoneczne to odnawialne oraz ekologiczne rozwiązanie przy pozyskiwaniu energii. W dzisiejszych czasach wdrażanie ekologicznych inwestycji jest także dalece mniej skomplikowane niż było jeszcze kilka lat temu. Poza tym, pozyskiwanie energii z promieni słonecznych jest na tę chwilę o znacząco tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Białogardzie

MK Fotowoltaika pomoże Ci profesjonalnie wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Od nas dowiesz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze przykładamy najwyższą wagę do Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego instalacje fotowoltaiczne projektujemy tak, by skutecznie obniżyć Twoje koszty.

Weźmiemy pod uwagę zarówno Twoje możliwości finansowe jak i wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Doradcy w naszej firmie to doskonale wyszkoleni fachowcy, którzy znają się na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym możesz zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z wysoko wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi i najbardziej nowoczesnymi produktami. Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Kluczowe dla naszego zespołu są Twoje indywidualne oczekiwania.

Dlatego właśnie każdy projektowany przez naszych inżynierów system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Najlepsi fachowcy stworzą idealny i bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co zapewniamy?

 • Znakomicie niższy rachunek za energię
 • Bezawaryjność funkcjonowania instalacji solarnych
 • Uniezależnienie od elektrowni
 • Znacznie bardziej ekologiczny styl życia
 • Możliwość dofinansowania
 • Gwarancję jakości produktów
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami szczegóły a następnie pozwól nam zająć się wszystkim w Twoim imieniu – od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Żadnej części montażu nie zlecamy podwykonawcom. Zawsze regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego właśnie my?

 • Poświęcamy dużo uwagi by wytłumaczyć dokładnie zasady funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w ustalonych wspólnie terminach
 • Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to zapewnienie mieszkańcom Białogardu oraz okolic obsługi na najwyższym możliwym poziomie poziomie.

Nasi pracownicy wypełniają powierzone im zadania z wyjątkową starannością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami w branży.

Działamy by nasi klienci uzyskali pełną satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Oferujemy usługi związane z fotowoltaiką, które są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Białogardu i okolic.

Zespół naszych specjalistów opracowuje wzorowe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli w obszarze Twojego zamieszkania występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne.

Dzięki temu, nie będziesz musiał się obawiać nagłego braku elektryczności.

Skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci szczegóowo na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Wysokie koszty nie muszą być już dzisiaj zmartwieniem osób troszczących się o ekologię.

Obecnie można liczyć na atrakcyjne dofinansowanie. Polska do roku 2020 zobligowana jest dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 poprzez zwiększenie ilości energii pozyskiwanej ze źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne. Na tę chwilę tylko 11% energii w Polsce pochodzi ze źródeł odnawialnych.

Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chcą zainwestować w instalacje solarne, ale nie mają na to wystarczających środków własnych.

Biorąc pod uwagę takie dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej już po 7 latach od montażu będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest stworzenie szansy uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni dla mieszkańców Białogardu oraz okolic.

Staramy się docierać do mieszkańców Białogardu, ale również całego województwa zachodniopomorskiego, gdyż wiemy, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale także łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.

Lokalizacje MK Fotowoltaika