Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Białystok | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Białegostoku jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią słoneczną, która od lat rozwija działalność na terenie województwa podlaskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Jesteśmy fachowcami w instalacji układów energii słonecznej a także jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i uzyskaj nieodpłatną wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii słonecznej w Twoim domu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowocześniejszą z długiej linii bardzo korzystnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Konserwacja jest niewielka dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi klienci posiadają wyposażenie monitorujące, które prezentuje nam precyzyjnie ile KWh system wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza kompetencja z obszaru fotowoltaiki oraz doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam przynieść wyższą wartość dla naszych nabywców.

Świadczymy pełen wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii solarnej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne oraz efektywne.

Pomagamy w planowaniu oraz instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Firmy zarówno większe jak oraz małe mogą zredukować koszty energii oraz zastosować nieszablonowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Analiza korzyści

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze oraz wiedzę, jak tego dokonać. Nasz personel jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz poznać wszelakie propozycje.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki efektywności oraz oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system gromadzenia energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Kompetencje zespołu

Opracowujemy oraz wdrażamy dla naszych nabywców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną wydajność, trwałość oraz stylistykę. Zapewniamy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Białymstoku

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeśli zatrudnisz profesjonalną firmę do zaprojektowania oraz zamontowania układu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym zadaniem jest sprawienie, żeby zrealizowanie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Aby rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś, a my zobaczymy, czy energia solarna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizyta – Musimy przeprowadzić pełną analizę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Nasi projektanci wykorzystają informacje uzyskane podczas Twojej konsultacji, by rozpocząć planowanie układu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne obowiązkowe będzie także uzyskanie stosownych uprawnień. Nasz personel jest niezawodny także pod tym kątem oraz może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Po ustaleniu oraz ustanowieniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Po zamontowaniu układu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy niskich bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Duża część oceny może być spowodowana online lub przez telefon, jednak żeby rozumieć, z czym konkretnie mamy do czynienia, niemal zawsze musimy dotrzeć na miejsce oraz się rozglądnąć.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed wykonaniem projektu instalacji słonecznej. Aby móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w planowanym położeniu instalacji, kąt oraz kierunek nachylenia dachu i jego profil.

Zanim będziemy mogli przedstawić Ci konkretną ofertę, sprawdzimy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej opracujemy prezentację realnych oszczędności na przyszłe lata, a także całkowitą specyfikację techniczną i plan działania krok po kroku.

Do projektu niezbędne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu oraz pamiętamy, żeby instalacja była atrakcyjna.

Wszystko zaplanowane jest przez personel doświadczonych projektantów, którzy dbają o to, żeby system pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

Do przeprowadzenia montażu instalacji słonecznej czasem może być potrzebne pozwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Kryteria dotyczące pozwoleń badamy już na etapie wyceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Na początek tworzymy niezawodną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, lub wózków widłowych, aczkolwiek niejednokrotnie wystarczy drabina lub nieskomplikowane rusztowanie.

Zainicjujemy montaż okuć, następnie położymy szyny, i wówczas ubezpieczymy też panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele kablami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do pobierania maksimum korzyści z energii słonecznej.

Niezbędne będzie też pociągnięcie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Ostatnie etapy to integracja wszystkich urządzeń oraz dokładne testy działania skończonej instalacji, tak żeby program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości uzyskiwany.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie posiadają dynamicznych części oraz wymagają nader drobnej konserwacji.

Jedyną czynnością, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz bądź 2 razy do roku.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrealizować sam lub wynajmując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Wyjątkowo ważne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Białystok zadbamy o łatwe oraz zyskowne zrealizowanie instalacji.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz także planowanie oraz zdobywanie pozwoleń, z czym ewidentnie także pomagamy.

Aby móc cieszyć się swoją naturalną, samodzielną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy każdej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.