Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Bielawa | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Bielawy to oddział fachowców w dziedzinie energetyki solarnej, którzy wykonują instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Jesteśmy ekspertami w budowie układów energii solarnej a także jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Wypełnij formularz albo zadzwoń i otrzymaj nieodpłatną wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii solarnej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia słoneczna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy błyskawicznie stają się jedną spośród wyjątkowo poszukiwanych nowości technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi kontrahenci posiadają wyposażenie monitorujące, które wskazuje nam precyzyjnie ile KWh system wytworzył.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która oferuje wysokiej jakości panele fotowoltaiczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, solidności a także obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w opracowywaniu a także wdrażaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie magazynowania energii i generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak i domowych układów słonecznych.

Montujemy systemy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych a także gospodarczych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele solarne są tańsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej prezentuje się w pozytywnych barwach.

Oszczędność pieniędzy

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po skończonym projekcie. Nasz personel zrealizował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Gromadzenie Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna ma sporo korzyści. Jest przyjazna dla środowiska, nie wytwarza szkodliwych emisji oraz jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Kompetencje zespołu

Tworzymy a także realizujemy słoneczne systemy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej efektywności, wytrzymałości oraz estetyce. Umożliwiamy całościowy monitoring efektywności, usługi projektowe a także montażowe.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź firmy w Bielawie

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika posiada szeroką wiedzę na temat układów słonecznych. Dostarczymy Ci najdoskonalsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w montowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Montowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych czy gospodarczych może wydawać się zagmatwanym procesem dla części ludzi, ale nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także skrócić okres oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Rekomendacje – Przekręć do nas już dzisiaj, żeby zainicjować rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Musimy przeprowadzić pełną ocenę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Zebraliśmy już kompletne dane, których potrzebujemy, aby rozumieć, ile energii używasz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – W tym kroku wymagana będzie szczypta wytrwałości. Uzyskanie potrzebnych uprawnień nie jest do końca uzależnione od nas, niemniej zawsze dokładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po określeniu oraz zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu układowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy minimalnych bądź żadnych kosztach konserwacji.

Większość potrzebnych danych do wyceny możemy zdobyć przez telefon bądź zdalnie, jednak wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek nachylenia, stopień zaciemnienia a także pozostałe elementy wpływające na parametry instalacji.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną ofertę, stwierdzimy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Na ofertę złoży się dogłębna analiza efektywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji i już dokładna ewaluacja wespół z rozplanowaniem koniecznych czynności do ukończenia.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał płynnie, plan powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, struktura i pokrycie.

Ponadto oceniamy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układy te są zbudowane tak, żeby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest zaplanowany oraz potwierdzony przez sprawdzonego instalatora.

W niektórych przypadkach konieczne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przeprowadzenie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Dopełnienie dokumentacji na takie pozwolenie jest ustalone już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim przejmować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak dostosować proces pozyskiwania uprawnień, zatem jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż układu

Wstępnym krokiem podczas montażu jest zagwarantowanie bezpośredniego dostępu na dach obiektu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, lub wózków widłowych, natomiast niejednokrotnie starczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Dalej potrzebne są szyny oraz zaciski, żeby prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Istotnym etapem jest właściwe złącze paneli odpowiednimi kablami, tak żeby prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj solidna wiedza, żeby obwody były zsynchronizowane pod optymalną wydajność układu.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest wymagana, ponieważ te osadzone są na stałe.

Dla osiągania najlepszych wyników można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar wydajności.

Możesz to zrobić samodzielnie albo skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki profesjonalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Nasze kompleksowe podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację a także podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją domową, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, łatwe plany renowacji, które podtrzymają Twój system w szczytowej formie.