Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Biłgoraj | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Zespół MK Fotowoltaika z Biłgoraju jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią słoneczną, która od lat rozwija działalność na terenie województwa lubelskiego.

Możesz zaufać naszemu oddziałowi, który pomoże Ci odkryć doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii solarnej.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz system energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy szybko stają się jedną spośród najbardziej popularnych nowinek technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest symboliczna. Monitorujemy energię zbieraną przez Twój system, żeby upewnić się, iż wytwarza on odpowiednią liczbę KWh.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to doskonała opcja dla Ciebie i Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz gwarantujemy, iż uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie tejże tezy.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza rozległa wiedza branżowa w powiązaniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu daje nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność i okoliczności.

Świadczymy pełen repertuar rozwiązań i usług w obrębie energii solarnej, w tym systemy zasilania energią solarną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i efektywne.

Projektujemy systemy słoneczne dla wielu zastosowań komercyjnych i gospodarczych.

Panele słoneczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii oraz jednocześnie podwyższyć wydajność. Jest to wspaniała wiadomość dla firm zarówno dużych, jak i mniejszych.

Oszczędność pieniędzy

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy spółkom i jednostkom prywatnym w zorganizowaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Wszystkie nasze plany są przystosowane i zaprojektowane tak, żeby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy także dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na jakiekolwiek zagadnienia dotyczące naszych usług a także wykona analizę oszczędności.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki produktywności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia solarna i systemy przechowywania energii to przyszłościowe rozwiązania. Mogą one znacznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię.

Kompetencje zespołu

Tworzymy i wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną wydajność, stabilność i estetykę. Gwarantujemy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych i użytkowych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Biłgoraju

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od sporych comiesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Zobacz, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na darmową wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych czy przemysłowych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Konsultacje – Zadzwoń do nas już dzisiaj, żeby podjąć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Musimy przeprowadzić pełną analizę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie zastosują dane uzyskane podczas Twojej konsultacji, żeby zacząć opracowywanie układu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – W tym etapie wymagana będzie szczypta cierpliwości. Pozyskanie koniecznych zezwoleń nie jest do końca zależne od nas, jednakże zawsze dodajemy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po sprawdzeniu oraz zatwierdzeniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Po przeprowadzonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii i uwolnić się od prądu od sieci.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby zweryfikować dokładnie możliwości i warunki do zamontowania instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil pochylenia, stopień zaciemnienia i inne czynniki wpływające na parametry instalacji.

Zanim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną propozycję, zweryfikujemy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Na propozycję złoży się skrupulatna analiza produktywności i oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji oraz już konkretna wycena wraz z wyznaczeniem oczekiwanych prac do zrealizowania.

Do projektu nieodzowne są dane na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, aby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Ponadto poznajemy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Przykładamy wszystkich starań, żeby plan był maksymalnie odpowiedni dla określonego przypadku oraz mógł służyć posiadaczowi przez długie lata po montażu bez zbędnych zmian czy napraw.

W pewnych przypadkach niezbędne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przygotowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu czy gruncie.

Oczekiwania dotyczące zezwoleń ustalamy już na etapie analizy, toteż nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przypadków zdobywania uprawnień, że okres konieczny na ich otrzymanie jest możliwie minimalny.

Montaż instalacji

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest solidna droga transportu paneli na dach obiektu.

By to uzyskać potrzebna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika czy żurawia.

Zaczniemy montaż okuć, następnie postawimy szyny, i potem zabezpieczymy same panele.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to nowy moment w realizacji planu.

To faktycznie wymusza nieco matematyki, żeby zsynchronizować obwody i zmaksymalizować wydajność układu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy wszystko działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają dynamicznych części oraz potrzebują bardzo symbolicznej pielęgnacji.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Czy zrobisz to przy asyście usług specjalistycznej firmy bądź sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować czujność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Niezmiernie ważne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Biłgoraj zadbamy o bezproblemowe oraz korzystne przeprowadzenie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, zatem jeżeli będziesz mieć dowolne zapytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.