Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Błonie | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Błonia to zespół profesjonalistów w sferze energetyki solarnej, którzy tworzą instalacje dobrane do poszczególnych potrzeb konsumenta.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który pomoże Ci znaleźć znakomite rozwiązanie dla Twoich potrzeb w obszarze energii słonecznej.

Jesteśmy fachowcami w budowie systemów energii solarnej i jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Wypełnij formularz bądź zadzwoń i otrzymaj darmową wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii solarnej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowocześniejszą z długiej linii bardzo pożądanych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to świetna propozycja dla Ciebie oraz Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i gwarantujemy, iż otrzymasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie tej tezy.

Darmowe konsultacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam przynieść większą wartość dla naszych kontrahentów.

Nasi projektanci wykorzystają najnowsze techniki, by zestawić system paneli fotowoltaicznych a także zasilić Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne a także efektywne.

Pomagamy nabywcom projektować a także instalować układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc obniżyć koszty energii i dodatkowo podnieść efektywność. Jest to znakomita wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak również mniejszych.

Analiza korzyści

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom oraz osobom prywatnym w uzyskiwaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego projektu, który będzie znakomicie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć różne koszty a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Gromadzenie Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna a także układy magazynowania energii są przyszłością uzyskiwania energii. Mogą one znacznie obniżyć miesięczne rachunki za energię a także na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Świetny Personel

Opracowujemy a także wdrażamy dla naszych odbiorców fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną efektywność, trwałość a także stylistykę. Gwarantujemy kompletne wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Błoniu

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to zadanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeżeli zaangażujesz kompetentną firmę fotowoltaiczną do projektowania oraz instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się napawać darmową energią już po kilku tygodniach.

Naszym założeniem jest sprawienie, by uruchomienie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Zadzwoń do nas już dziś, by podjąć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć konkretnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Zebraliśmy już wszystkie dane, których wymagamy, by wiedzieć, ile energii używasz w ciągu dnia. Nasi projektanci zaprojektują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie podjąć prace instalacyjne potrzebne będzie także zdobycie odpowiednich uprawnień. Nasz personel jest doświadczony także pod tym kątem i potrafi zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu lub firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach konserwacji.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zawsze również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby oszacować dokładnie możliwości a także wymogi do umieszczenia instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil pochylenia, stan zaciemnienia a także pozostałe elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego a także będzie on korzystny ekonomicznie, pokażemy Ci kompleksową propozycję.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej przygotujemy prezentację realnych oszczędności na przyszłe lata, a ponadto dokładną specyfikację techniczną oraz plan działania krok po kroku.

Potrzebujemy też ustalić szczegółowo wszelkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał bądź kształt, by zrealizować doskonały projekt pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka także są brane pod rozwagę podczas planowania instalacji.

Systemy te są wykonane tak, by służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest skonstruowany i potwierdzony przez fachowego instalatora.

Do przeprowadzenia montażu instalacji słonecznej czasem może być niezbędne zezwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Skompletowanie dokumentacji na takie upoważnienie jest przewidziane już we wczesnym projekcie instalacji, więc inwestor nie musi się nim zajmować.

Możemy śmiało stwierdzić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż systemu

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest stabilna droga transportu paneli na dach domu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania bądź też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od realiów.

Zanim zamontujemy same panele, konieczne będą klemy, kątowniki oraz klipsy, aby kompletna struktura była stabilna i bezpieczna.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to nowy etap w realizacji planu.

Nasz personel dba o to, żeby system funkcjonował maksymalnie efektywnie tworząc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i przetestujemy wszystko, by upewnić się, że całość idealnie współgra.

Konserwacja

Trwała konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz lub 2 razy do roku.

Czy wykonasz to przy asyście usług kompetentnej firmy lub sam, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki profesjonalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę a także podłączenie.

Odnawialna i darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy jakiejkolwiek wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.