Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Bochnia | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Bochni to oddział zawodowców w branży energetyki solarnej, którzy wykonują instalacje dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, znajdziesz układ energii słonecznej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy solarne to szybko powiększający się rynek, który staje się intensywnie poszukiwaną innowacją technologiczną w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są idealną inwestycją dla wielu osób. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to racjonalna inwestycja, która pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze i posłuży środowisku. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która oferuje wysokiej jakości panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, niezawodności i obsługi.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w opracowywaniu i wdrażaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze gromadzenia energii i produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne i efektywne.

Pomagamy odbiorcom planować i budować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy, które zaimplementowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii i realizują niecodzienne rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom i jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad znalezieniem najwłaściwszego planu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej poznać inne koszty i możliwości dostępne dla Ciebie.

Skład Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna ma mnóstwo zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie wytwarza szkodliwych emisji i jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Umiejętności personelu

Projektujemy i wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty i instalacje są skupione na perfekcyjnej efektywności, trwałości i estetyce. Zapewniamy kompleksowy monitoring efektywności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu czy firmy w Bochni

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga jednakże kwalifikacji a także skutecznego zaplanowania.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, żeby włączenie instalacji było tak nieskomplikowane i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Zagwarantujemy Ci darmową poradę, żeby ustalić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizja Lokalna – Musimy zrealizować kompletną ocenę terenu, żeby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Nasi projektanci przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Po uzyskaniu przez nasz zespół koniecznych zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby skrócić okres oczekiwania i skończyć instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po określeniu i zatwierdzeniu wszelkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich lub żadnych kosztach renowacji.

Istotna część wyceny może być dokonana online lub przez telefon, jednakże żeby wiedzieć, z czym właściwie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce i się rozglądnąć.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą trochę, jednakże wyjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najefektywniejszy układ fotowoltaiczny.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Poza samą ewaluacją instalacji fotowoltaicznej przygotujemy prezentację realnych oszczędności na następne lata, a także kompletną dokumentację techniczną i plan postępowania krok po kroku.

Do projektu potrzebne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy także pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę.

Układy te są przygotowane tak, żeby służyły przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest zaplanowany i zatwierdzony przez fachowego instalatora.

Do wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być konieczne upoważnienie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Nie jest to dla nas komplikacją, ponieważ zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy właściwe dokumenty.

Możemy zdecydowanie ogłosić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja układu

Panele słoneczne i zespół potrzebują mieć zagwarantowany stabilny transport z ziemi na wysokość dachu.

Najczęściej jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z optymalną efektywnością.

Ważnym etapem jest odpowiednie złączenie paneli odpowiednimi przewodami, tak żeby prąd przepływał w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Nasz zespół dba o to, żeby układ pracował maksymalnie produktywnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie kompletnego układu w konkretnym działaniu.

Co z konserwacją?

Stabilna konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Zaleca się jednak, żeby panele słoneczne czyścić minimum raz w roku, żeby utrzymywały maksymalną efektywność.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz przeprowadzić samodzielnie lub zatrudniając spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Bochnia to nadzwyczaj łatwy proces, który pozwala Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

W naszej kwestii leży cały projekt i inżynieria przedsięwzięcia, a także zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją prywatną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze pomocą, zatem jeżeli będziesz mieć dowolne pytania czy dylematy, jesteśmy do dyspozycji.