Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Bogatynia | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli poszukujesz systemu energii słonecznej w rejonie dolnośląskim, oddział MK Fotowoltaika z Bogatyni jest tu, żeby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci układu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika gwarantuje naszym nabywcom wysokiej jakości system energii solarnej, który spełnia wszelkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy solarne to gwałtownie powiększający się sektor, który staje się najbardziej popularną nowinką technologiczną w Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są świetną inwestycją dla wielu osób. Nasi odbiorcy nie muszą się niepokoić o konserwację swoich systemów domowych, gdyż monitorujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię czerpaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednakże nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje najwyższej jakości panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, niezawodności i obsługi.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki i doświadczenie, w połączeniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych kontrahentów.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wprowadzaniu najnowszych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie gromadzenia energii oraz produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również prywatnych systemów fotowoltaicznych.

Tworzymy układy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych i gospodarczych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc obniżyć koszty energii oraz dodatkowo zwiększyć wydajność. Jest to idealna wiadomość dla instytucji zarówno większych jak również niewielkich.

Analiza korzyści

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie po skończonym projekcie. Będziemy pracować nad odnalezieniem najlepszego planu, który będzie znakomicie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dodatkowo lepiej zrozumieć inne wydatki i możliwości dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko wzrasta dzięki wydajności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system gromadzenia energii. Energia słoneczna posiada wiele zalet. Jest przyjazna dla otoczenia, nie produkuje szkodliwych emisji a także jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Znakomity Personel

Firma oferuje szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Bogatyni

Czy masz już dosyć sporych rachunków za prąd? A może chcesz zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zminimalizować swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego bądź mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga natomiast wiedzy a także odpowiedniego zaprojektowania.

Staramy się to sprawić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Aby podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizyta – Nieunikniona będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posesji, aby zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Nasi projektanci przystąpią do projektowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Przed przygotowaniem budowy trzeba otrzymać konieczne pozwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy wszystkie procedury zostały spełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie lub obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, naturalnej energii i uwolnić się od energii od dostawcy.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym przeważnie również umawiamy się na konsultację u Państwa, aby oszacować szczegółowo możliwości i wymogi do zamontowania instalacji.

Będąc na miejscu możemy bezpośrednio oszacować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji fotowoltaicznej.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze potrzebujemy być pewni, że instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz korzystna.

W ofercie zawrzemy ewaluację instalacji, prognozy wydajności, specyfikację układu jak również umowę o przekroju prac.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał gładko, plan powinien być maksymalnie dokładny, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, struktura oraz pokrycie.

Dodatkowo badamy też zaciemnienie jakie występuje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Systemy te są skonstruowane tak, żeby działały przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest skonstruowany oraz potwierdzony przez kompetentnego instalatora.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być niezbędne uprawnienie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Kryteria dotyczące upoważnień ustalamy już na etapie analizy, toteż nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Możemy śmiało stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Na wstępie konstruujemy pewną trasę z ziemi na Twój dach.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zainicjujemy montaż okuć, następnie postawimy szyny, i wtedy ubezpieczymy też panele.

Po ustawieniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja oraz złączenie przewodami.

Nasz zespół dba o to, by system pracował maksymalnie wydajnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego układu w realnym działaniu.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest pożądana, gdyż te obsadzone są na stałe.

Dla uzyskiwania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar produktywności.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz przeprowadzić osobiście bądź zatrudniając spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Bogatynia zamontowanie układu słonecznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne i zyskowne.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego zarysu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, proste programy pielęgnacji, które utrzymają Twój system w maksymalnej formie.