Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Boguszów-Gorce | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Boguszowa-Gorców świadczy całościowe rozwiązania w zakresie energii solarnej na obszarze województwa dolnośląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu niedrogiego, dopasowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika zapewnia lokalnym odbiorcom znakomitej jakości system energii solarnej, który dopełnia wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia odnawialna to prędko powiększająca się dziedzina, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie proste w utrzymaniu. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi kontrahenci posiadają urządzenie nadzorujące, które wskazuje nam dokładnie ile KWh system wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z konwencjonalnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która oferuje wysokiej jakości panele solarne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie efektywności, niezawodności i obsługi.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza szeroka wiedza branżowa w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w pewnym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Nasi inżynierowie zastosują najnowocześniejsze technologie, żeby skonfigurować system paneli słonecznych i wspomóc Twój budynek naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i wydajne.

Tworzymy systemy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i gospodarczych.

Spółki, które wdrożyły panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii i upowszechniają nieszablonowe rozwiązania energetyczne.

Oszczędź pieniądze

Mamy doświadczenie w pomocy instytucjom i jednostkom indywidualnym w zdobyciu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział przygotował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim opcjom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Gromadzenie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki produktywności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system gromadzenia energii. Energia słoneczna i systemy gromadzenia energii są przyszłością pozyskiwania energii. Mogą one znacznie zredukować miesięczne rachunki za energię i na dłuższą metę wygospodarować mnóstwo pieniędzy.

Świetny Personel

Przygotowujemy i realizujemy słoneczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty i instalacje są skupione na maksymalnej produktywności, trwałości i stylistyce. Dostarczamy kompleksowy monitoring produktywności, usługi projektowe i montażowe.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Boguszowie-Gorcach

Czy masz już dosyć sporych rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na darmową poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być skomplikowanym procesem. Jeżeli zatrudnisz kompetentną spółkę do zaplanowania i zamontowania systemu dla Ciebie, cała procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i ograniczyć okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Konsultacje – Aby podjąć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posiadłości, by zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już wszystkie informacje, których wymagamy, żeby rozumieć, ile energii zużywasz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel odpowiednich pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, żeby skrócić okres oczekiwania a także zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa budynku czy firmie, możemy przystąpić do działania. Od podjęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Układ energii solarnej to wyjątkowa inwestycja, która może przynieść Ci natychmiastowe korzyści pieniężne i rozwiązania dobre dla otoczenia.

Większość potrzebnych danych do wyceny możemy uzyskać przez telefon bądź zdalnie, lecz wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale odjedziemy rozumiejąc szczegółowo, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Zanim będziemy umieli zaprezentować Ci konkretną ofertę, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Poza samą ewaluacją instalacji fotowoltaicznej sporządzimy prezentację możliwych oszczędności na następne lata, a także dokładną specyfikację techniczną i plan postępowania krok po kroku.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał łatwo, plan powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, architektura i pokrycie.

Ponadto poznajemy też zaciemnienie jakie zachodzi w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Wszystko rozplanowane jest przez personel profesjonalnych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długowieczny i służył przez dziesiątki lat.

Do zrealizowania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być potrzebne pozwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Kryteria dotyczące uprawnień ustalamy już na etapie analizy, stąd nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Cały mechanizm uzyskania pozwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo skracamy okres oczekiwania.

Montaż instalacji

Pierwszym etapem podczas montażu jest zapewnienie bezproblemowego dostępu na dach obiektu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania lub także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Dalej konieczne są szyny i uchwyty, by odpowiednio ubezpieczyć panele na dachu.

Łączenie paneli przewodami w możliwie optymalny sposób to nowy krok w realizacji projektu.

Nasz personel dba o to, żeby system działał maksymalnie produktywnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie etapy to integracja wszelkich urządzeń i szczegółowe testy działania skończonej instalacji, tak żeby program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w pełni realizowany.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, ponieważ te przyczepione są na stałe.

Powinny być czyszczone i testowane co pewien czas, może jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrealizować osobiście bądź wykorzystując spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niesamowicie istotne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, stąd jako MK Fotowoltaika Boguszów-Gorce zadbamy o bezproblemowe i rentowne wykonanie instalacji.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz również przygotowywanie i załatwianie uprawnień, z czym ewidentnie również pomagamy.

By móc cieszyć się swoją domową, samowystarczalną wytwórnią zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, proste plany konserwacji, które podtrzymają Twój system w pełnej formie.