Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Bolesławiec | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli poszukujesz systemu energii odnawialnej w rejonie dolnośląskim, zespół MK Fotowoltaika z Bolesławca jest tutaj, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb i budżetu.

MK Fotowoltaika przynosi naszym nabywcom znakomitej jakości system energii solarnej, który spełnia wszelkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej zmieniają rynek energetyczny a także prędko stają się wyjątkowo pożądaną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są doskonałą inwestycją dla wielu osób. Dzięki naszej najnowszej metodzie monitorowania, potrafimy stwierdzić, ile energii elektrycznej zrealizował Twój system. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to świetna propozycja dla Ciebie a także Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz zapewniamy, że dostaniesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na wsparcie tejże tezy.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem fachowców, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w planowaniu a także wdrażaniu najnowszych technik energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze przechowywania energii i dostarczania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

Zapewniamy całościowe rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Tworzymy systemy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także przemysłowych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej rośnie, panele fotowoltaiczne są tańsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej maluje się w jasnych barwach.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy spółkom a także jednostkom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół przygotował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszystkim opcjom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym kontrahentom znacznie ograniczyć koszty energii. Energia odnawialna sama w sobie potrafi drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za energię. Układy przechowywania energii podnoszą te oszczędności, ponieważ likwidują temat opłat za energię.

Zespół Fachowców

Projektujemy a także wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty a także instalacje są skupione na perfekcyjnej efektywności, wytrzymałości oraz estetyce. Gwarantujemy całościowy monitoring efektywności, usługi projektowe a także montażowe.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Bolesławcu

Czy masz już dość sporych rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi fachowcy z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Jeśli zatrudnisz rzetelną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji układu dla Twojego budynku, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć a także zmniejszyć czas oczekiwania na włączenie instalacji.

Konsultacje – Aby rozpocząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj, a my zobaczymy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie korzystna.
Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu jak również dla samej efektywności instalacji.
Projekt – Zebraliśmy już wszelkie dane, których potrzebujemy, żeby rozumieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci rozplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
Pozwolenia – Przed rozpoczęciem budowy trzeba pozyskać potrzebne pozwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
Montaż – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to zwykle tylko kilka dni.
Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich lub żadnych kosztach renowacji.

Przed przygotowaniem planu projektu obowiązkowa będzie dodatkowo konsultacja na miejscu, żeby pozyskać wszelkie niezbędne dane, których nie sposób zdefiniować w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt nachylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia a także pozostałe elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Po przeanalizowaniu wszelkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci konkretne rozwiązanie.

Na ofertę złoży się dogłębna analiza efektywności a także oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już konkretna ewaluacja wespół z zaplanowaniem potrzebnych prac do sfinalizowania.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikatowe, stąd system potrzebuje zostać opracowany przed jego budową.

Ponadto oceniamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układy te są przygotowane tak, by działały przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest opracowany oraz zaakceptowany przez sprawdzonego instalatora.

Do wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być niezbędne zezwolenie od władz miejscowości, w której nieruchomość się znajduje.

Oczekiwania dotyczące uprawnień badamy już na etapie oceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak uprościć proces zdobywania zezwoleń, dlatego jesteś w odpowiednich rękach.

Instalacja układu

Początkowym krokiem podczas montażu jest zapewnienie bezpośredniego dostępu na dach budynku.

By to uzyskać pomocna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika bądź dźwigu.

Zaczniemy montaż okuć, następnie postawimy szyny, a wtedy zabezpieczymy też panele.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny etap w realizacji projektu.

Wymagana jest tutaj ogromna wiedza, żeby obwody były skoordynowane pod optymalną wydajność układu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Solidna konfiguracja paneli sprawia, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Dla osiągania najlepszych rezultatów można czyścić panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić pomiar wydajności.

Oczyszczanie ponadto można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Bolesławiec to bardzo przejrzysty proces, który umożliwi Ci zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od wstępnego projektu, przez specyfikację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją prywatną oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w ciągu paru tygodni.

Nie niepokój się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z potencjalnymi innymi problemami z instalacją. Jeśli wykonałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.