Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Brodnica | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zainteresowany energią słoneczną oraz szukasz dobrej ekipy, która zapewni Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Brodnicy.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który pomoże Ci odnaleźć doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii solarnej.

Jesteśmy specjalistami w instalacji układów energii słonecznej a także jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypełnij formularz lub zadzwoń i uzyskaj nieodpłatną wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy solarne to energicznie poszerzający się sektor, który staje się najbardziej poszukiwaną innowacją technologiczną w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są niesłychanie proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się martwić o konserwację swoich układów domowych, ponieważ monitorujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przejściu z klasycznych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy uczciwość i efektywność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż odbierzesz najsolidniejsze panele dla swojego domu.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wiedza z zakresu fotowoltaiki i doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam przynieść większą wartość dla naszych nabywców.

Specjalizujemy się w budowaniu oraz stosowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów słonecznych.

Projektujemy systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań komercyjnych i przemysłowych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele solarne są tańsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej przedstawia się w ciepłych barwach.

Oszczędność pieniędzy

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu spółkom oraz osobom prywatnym w organizowaniu dofinansowania do ukończonej instalacji fotowoltaicznej. Będziemy pracować nad znalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci dodatkowo lepiej zrozumieć inne koszty i opcje dostępne dla Ciebie.

Przechowywanie Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna i systemy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Mogą one znacznie zmniejszyć miesięczne rachunki za energię.

Zespół Specjalistów

Opracowujemy i realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną efektywność, wytrzymałość i estetykę. Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zamów panele solarne do budynku bądź firmy w Brodnicy

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Gdy zatrudnisz profesjonalną spółkę do zaprojektowania i zainstalowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszystkich starań, aby czas od momentu wyceny do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Wycena – Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby rozpocząć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Terenowa – Nieunikniona będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posiadłości, żeby zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do planowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne konieczne będzie również otrzymanie stosownych zezwoleń. Nasz personel jest kompetentny również pod tym kątem oraz może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszystkie formalności zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie czy budynku przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii solarnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych bądź żadnych kosztach konserwacji.

Istotna część analizy może być dokonana online bądź przez telefon, jednakże aby rozumieć, z czym konkretnie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce oraz się rozglądnąć.

Będąc na miejscu możemy dokładnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, profil i kąt nachylenia dachu. Wszystkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze pragniemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz korzystna.

W ofercie zawrzemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu i umowę o zakresie robót.

Architektura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja i materiał są niepowtarzalne, dlatego system musi zostać opracowany przed jego instalacją.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka również są brane pod rozwagę podczas przygotowywania instalacji.

Wszystko przewidziane jest przez personel kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, żeby system pozostał długowieczny i służył przez dziesiątki lat.

Do przeprowadzenia montażu instalacji słonecznej czasem może być nieuniknione pozwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Szczegóły dotyczące takich zezwoleń są już wyznaczane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie stanowią one dla nas żadnego zdziwienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces zdobywania pozwoleń, zatem jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Panele fotowoltaiczne oraz personel potrzebują mieć zagwarantowany solidny transport z dołu na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, bądź wózków widłowych, jednakże najczęściej wystarczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Następnie nieodzowne są szyny oraz zaciski, żeby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Po ustawieniu paneli kolejnym etapem będzie ich integracja oraz połączenie przewodami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód odpowiedni do uzyskiwania maksimum korzyści z energii słonecznej.

Do falownika również potrzebne będzie pociągnięcie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego systemu w rzeczywistym działaniu.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie posiadają dynamicznych części oraz potrzebują bardzo ograniczonej konserwacji.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrobić sam bądź wykorzystując spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Nasze kompleksowe podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, instalację i podłączenie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe plany pielęgnacji, które utrzymają Twój system w maksymalnej formie.