Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Brwinów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Brwinowa to oddział specjalistów w dziedzinie energetyki solarnej, którzy składają instalacje dostosowane do specjalnych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci otrzymać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej to nowoczesny a także stabilny sposób na zastosowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne zapewniają czystą energię dla Twojego domu, a ponadto obniżają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie nadzorowania, umiemy zweryfikować, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak banalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele solarne są sobie równe. MK Fotowoltaika to znakomita propozycja dla Ciebie oraz Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz obiecujemy, iż otrzymasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tej tezy.

Bezpłatne konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza głęboka znajomość nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu pozwala nam przewagę w solidnym wdrażaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w budowaniu oraz stosowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych związanych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Dostarczamy całościowe rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy nabywcom projektować a także instalować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele solarne są dostępniejsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii odnawialnej rysuje się w jasnych barwach.

Analiza korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom a także osobom prywatnym w otrzymaniu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Wszystkie nasze plany są przystosowane a także skonstruowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie zagadnienia dotyczące naszych usług i wykona analizę oszczędności.

Przechowywanie Energii

Układy gromadzenia energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna a także układy magazynowania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Mogą one drastycznie obniżyć comiesięczne rachunki za prąd a także na dłuższą metę wygospodarować mnóstwo pieniędzy.

Zespół Fachowców

Kompletny zasięg usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, planowania a także montażu; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych systemach fotowoltaicznych na terenie Brwinowa oraz całego województwa mazowieckiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Brwinowie

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od dużego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie opłacalny przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Zobacz, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia nieodpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Jeśli zatrudnisz kompetentną firmę do zaplanowania a także zainstalowania układu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, by zrealizowanie instalacji było tak nieskomplikowane oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Zagwarantujemy Ci bezpłatną poradę, by sprawdzić, czy energia słoneczna jest dla Ciebie trafnym wyborem.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli sprawdzić Państwa dom a także zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie skrupulatny.
  • Plan – Zebraliśmy już wszelkie informacje, których wymagamy, aby wiedzieć, ile energii wykorzystujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci opracują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Przed przygotowaniem budowy trzeba pozyskać niezbędne pozwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, natomiast dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy będziemy gotowi do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu bądź instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla typowej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Układ energii odnawialnej to wyjątkowa inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci szybkie korzyści pieniężne a także rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Spora część wyceny może być zrealizowana online lub przez telefon, jednak by wiedzieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przyjechać na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będąc na miejscu umiemy dokładnie ocenić stan dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt nachylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Zanim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Dokument zawierać będzie szczegółowy obszar prac, wycenę, specyfikację układu i prognozy efektywności. Do oferty dodana jest umowa na rozpoczęcie robót.

Potrzebujemy też sprawdzić konkretnie wszelkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał czy kształt, by zrealizować idealny plan pod instalację.

Bierzemy dodatkowo pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

Wszystko rozplanowane jest przez personel kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, by układ pozostał długotrwały a także służył przez dziesiątki lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane zezwolenie miejskie.

Nie jest to dla nas komplikacją, albowiem zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów pozyskiwania zezwoleń, że okres konieczny na ich otrzymanie jest realnie mały.

Montaż instalacji

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach obiektu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania czy też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Niebawem obowiązkowe są szyny oraz uchwyty, by należycie ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele przewodami.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód odpowiedni do wyciągania maksimum korzyści z energii odnawialnej.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie przeprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz fachowiec ds. fotowoltaiki.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie kompletnego układu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają ruchomych części oraz wymagają bardzo skromnej pielęgnacji.

Proponuje się jednak, by panele słoneczne czyścić minimum raz w roku, by utrzymywały maksymalną wydajność.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz przeprowadzić osobiście lub wynajmując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego pomysłu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Pomożemy Ci przy każdorazowej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.