Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Brzeg Dolny | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zainteresowany energią słoneczną oraz szukasz właściwej ekipy, która dostarczy Ci najskuteczniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Brzegu Dolnego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu niedrogiego, dobranego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc Ci zyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim budynku bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii solarnej zmieniają sektor energetyczny i gwałtownie stają się najbardziej wartościową innowacją technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są szczególnie łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej technice monitorowania, potrafimy zweryfikować, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak banalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która oferuje najwyższej klasy panele solarne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie efektywności, niezawodności i obsługi.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna znajomość nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu zapewnia nam przewagę w bezpiecznym wdrażaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich złożoności.

Oferujemy pełen wachlarz rozwiązań i usług w zakresie energii odnawialnej, w tym systemy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii i same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze komercyjnych systemów słonecznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym konsumentom z różnych branż w zaprojektowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Firmy, które wdrożyły panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii i realizują niecodzienne rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci otrzymać pieniądze i informację, jak tego dokonać. Będziemy pracować nad odnalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci także lepiej zrozumieć różne wydatki i możliwości dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym odbiorcom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia solarna sama w sobie potrafi drastycznie ograniczyć comiesięczne rachunki za prąd. Układy magazynowania energii potęgują te oszczędności, bowiem rozwiązują temat opłat za energię.

Wybitny Personel

Tworzymy i wdrażamy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty i instalacje są skupione na optymalnej produktywności, wytrzymałości oraz stylistyce. Umożliwiamy całościowy monitoring produktywności, usługi projektowe i montażowe.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Brzegu Dolnym

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał twoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w umieszczaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego albo mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga natomiast kwalifikacji oraz właściwego rozplanowania.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Żeby zacząć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie idealna.
  • Wizja Lokalna – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizytacja na obszarze posiadłości, żeby ocenić i wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Korzystając z danych zebranych podczas wizytacji, nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Uprawnienia – Po uzyskaniu przez nasz zespół koniecznych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby skrócić czas oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa budynku bądź firmie, możemy przystąpić do pracy. Od rozpoczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – Po zamontowaniu systemu energii odnawialnej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym przeważnie również umawiamy się na wizytę u Państwa, żeby ocenić precyzyjnie możliwości i wymogi do zbudowania instalacji.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed przygotowaniem planu instalacji słonecznej. Żeby móc zweryfikować rozkład paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w projektowanym położeniu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu oraz jego kształt.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze chcemy być przekonani, iż instalacja ma sens i będzie dla Ciebie odpowiednia oraz opłacalna.

W propozycji ujmiemy wycenę instalacji, prognozy produktywności, specyfikację systemu a także umowę o charakterze prac.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał gładko, projekt powinien być maksymalnie drobiazgowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, struktura oraz pokrycie.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz dbamy, żeby instalacja była atrakcyjna.

Układ fotowoltaiczny będzie zaprojektowany przez najlepszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Do wykonania montażu instalacji słonecznej czasem może być nieuniknione uprawnienie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Uzupełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest ustalone już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak dostosować proces pozyskiwania uprawnień, dlatego jesteś w pewnych rękach.

Instalacja systemu

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach domu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z perfekcyjną efektywnością.

Łączenie paneli przewodami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny krok w realizacji planu.

Wymagana jest tutaj duża kompetencja, żeby obwody były zsynchronizowane pod maksymalną wydajność systemu.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ działa, oraz sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko doskonale współgra.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest pożądana, albowiem te osadzone są na stałe.

Dla uzyskiwania najlepszych wyników można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar wydajności.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrobić sam lub zatrudniając firmę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Brzeg Dolny to niezwykle przystępny proces, który umożliwi Ci przyoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy.

W naszej kwestii leży cały plan oraz inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe plany konserwacji, które utrzymają Twój układ w pełnej formie.