Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Brzeg | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zainteresowany energią słoneczną oraz poszukujesz idealnej obsługi, która zapewni Ci najlepszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Brzegu.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu osiągalnego, przystosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój lokal bądź firmę bardziej niezależną. Panele słoneczne są fantastycznym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a ponadto dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowocześniejszą z długiej linii bardzo potrzebnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz zainstalowane panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich układów domowych, bowiem monitorujemy KWh, które układ wyprodukował.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Nasi projektanci wykorzystają najnowocześniejsze technologie, żeby skonfigurować układ paneli słonecznych i zasilić Twój dom naturalną oraz odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Gwarantujemy kompletne rozwiązania dla prywatnych i komercyjnych układów słonecznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Montujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i gospodarczych.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii oraz jednocześnie podwyższyć wydajność. Jest to doskonała wiadomość dla spółek zarówno dużych, jak również niewielkich.

Analiza korzyści

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci uzyskać pieniądze i wiedzę, jak tego dokonać. Nasz oddział opracował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy potrafili pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Magazyn Energii

Układy gromadzenia energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia solarna posiada sporo zalet. Jest przyjazna dla otoczenia, nie produkuje szkodliwych emisji i jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Znakomity Zespół

Kompletny zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, projektowania i instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach słonecznych na obszarze Brzegu a także całego województwa opolskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Brzegu

Czy masz już dosyć wysokich rachunków za energię? A może pragniesz zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi specjaliści z MK Fotowoltaika potrafią Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją osobistą elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Jeżeli zatrudnisz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć bezpłatną energią już po kilku tygodniach.

Dokładamy każdych starań, żeby okres od momentu oceny do zrealizowania instalacji był jak najkrótszy.

  • Rekomendacje – Nasi fachowcy będą w stanie ustalić, czy energia pozyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa właściwa w zależności od Państwa lokalizacji i potrzeb.
  • Wizja Lokalna – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie ustalić szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Zgromadziliśmy już wszystkie dane, których potrzebujemy, aby rozumieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci zaprojektują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina cierpliwości. Otrzymanie koniecznych pozwoleń nie jest do końca zależne od nas, jednak zawsze przykładamy starań, aby trwało to jak najkrócej.
  • Montaż – Gdy wszelkie formalności zostały wykonane, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie bądź obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli kilka dni.
  • Darmowa Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii i uniezależnić się od prądu od dostawcy.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym przeważnie też umawiamy się na wizytację u Państwa, aby ocenić szczegółowo możliwości i warunki do zbudowania instalacji.

Będąc na miejscu umiemy dokładnie ocenić kształt dachu, zaciemnienie, profil a także kąt pochylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być przekonani, że instalacja ma sens i będzie dla Ciebie uzasadniona oraz korzystna.

Dokument zawierać będzie szczegółowy zasięg czynności, ewaluację, specyfikację układu a także prognozy produktywności. Do propozycji dołożona jest umowa na rozpoczęcie robót.

Konstrukcja każdego dachu, jego kształt, orientacja i materiał są unikalne, dlatego układ musi zostać zaplanowany przed jego instalacją.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod uwagę podczas przygotowywania instalacji.

Wszystko zaprojektowane jest przez personel kompetentnych inżynierów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach konieczne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Szczegóły dotyczące takich pozwoleń są już wykazywane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak usprawnić proces uzyskiwania pozwoleń, dlatego jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż instalacji

Panele słoneczne i personel potrzebują mieć zapewniony bezpieczny transport z parteru na wysokość dachu.

Żeby to zrobić potrzebna jest łatwa konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika lub dźwigu.

Następnie nieodzowne są szyny oraz uchwyty, aby właściwie ubezpieczyć panele na dachu.

Po założeniu paneli kolejnym krokiem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

Wymagana jest tutaj niemała wiedza, aby obwody były skoordynowane pod maksymalną wydajność układu.

Do falownika również potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz sprawdzenie całego układu w realnym działaniu.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają dynamicznych części oraz potrzebują nader delikatnej pielęgnacji.

Jedyną rzeczą, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Czy wykonasz to przy asyście usług profesjonalnej firmy bądź sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niesamowicie istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Brzeg zadbamy o łatwe oraz korzystne wykonanie instalacji.

W naszej kwestii leży pełen plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji słonecznej.

Odnawialna oraz darmowa energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy dowolnej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.