Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Bytom | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojego budynku

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Jesteśmy doświadczeni w bezproblemowym przebiegu realizacji, dzięki czemu MK Fotowoltaika przoduje w branży. Naszym klientom polecamy najlepszych specjalistów od energii solarnej na terenie Bytomia i okolic. 

Kontakt z naszymi wykonawcami jest szybki i łatwy. Dzięki temu już dziś jesteś w stanie wybrać idealne panele słoneczne dla Twojego domu lub firmy.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Jesteśmy po to, by klienci mogli pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, tańszej i ekologicznej energii słonecznej bez żadnych przeszkód.

PROFESJONALNY SERWIS

Aby zapewnić najlepszą jakość montażu i długotrwały zwrot kosztów Twojej inwestycji, nasi fachowcy opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne.

DOBRO SPOŁECZEŃSTWA

Pragniemy unowocześnić Bytom i jego okolice, zorientować na odnawialne źródła energii i sprawić, że staną się obszarem przyjaznym środowisku. Osiągniemy nasz cel poprzez zorientowanie się w potrzebach społeczności, co zaowocuje pozytywnymi opiniami ze strony lokalnych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji solarnej

Dzięki instalacji słonecznej można wiele zaoszczędzić.Dzięki naszym darmowym konsultacjom i wycenom dowiesz się jakie możliwości ma Twoje gospodarstwo domowe oraz ile realnie pozostanie pieniędzy w Twoim budżecie.

panele słoneczne na ścianie budynku

Panele solarne dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Posiadamy wykonawców, którzy są od lat w branży i oferują pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze możesz być pewny, że koszty inwestycji w energię słoneczną  zwrócą po niedługim czasie.

Duża oszczędność

Energia słoneczna nie jest drogą inwestycją. Kwoty Twoich starych rachunków za prąd są zdecydowanie wyższe niż koszty jakie poniesiesz za energię solarną. Już nawet po 5-7 latach otrzymasz zwrot z inwestycji w panele słoneczne. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne są właściwie bezobsługowe. Działają długi czas, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy obsługę wykonawców, mających 20 - letnie doświadczenie w fotowoltaice, dzięki czemu inwestycja w panele słoneczne zapewni czystą energię na wiele lat.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna jest odnawialnym i ekologicznym źródłem energii. W dzisiejszych czasach wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele bardziej prostsze niż kiedyś. Ponadto, pozyskiwanie energii słonecznej jest w tym momencie bardziej przystępne cenowo niż czerpanie energii z elektrowni. Zatem instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Mieszkasz lub pracujesz w Bytomiu lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

MK Fotowoltaika powstała po to, by pomóc Ci dobrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chcesz oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy zainwestować w rozwój swojej firmy.

Jeśli jesteś ciekaw jakie korzyści zapewnią ci panele fotowoltaiczne, skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii słonecznej – a nie sprzedajemy

Zawsze bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne w taki sposób, by jak najskuteczniej obniżyły domowe koszty. Rozpatrzymy Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia, by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Nasze zadanie to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii. Dzięki naszym produktom efektywności elektrycznej zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi i znającymi się na swoim fachu wykonawcami, którzy przedstawią Tobie najlepsze oferty i produkty. 

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Ogromną wagę mają dla nas Twoje indywidualne preferencje. Dlatego każdy nasz system, niezależnie czy domowy, czy komercyjny, jest projektowany na zamówienie. Stworzony przez najlepszych inżynierów, sprzęt będzie bezawaryjny, co pozwoli na maksymalna produkcję przy minimalnych kosztach. 

Co możemy Ci zapewnić? 

 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy
 • Możliwość dofinansowania
 • Gwarancję jakości produktów
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Bezawaryjność
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Niższy rachunek za energię

Zapewniamy kompleksową obsługę

Wystarczy, że uzgodnisz z nami szczegóły, a my zajmiemy się resztą. O nic nie musisz się martwić, tylko czekać na realizację. Wykonamy projekt i montaż oraz przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie powiadamiamy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Trzymamy się terminów i pracujemy szybko i sprawnie
 • Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały
 • Posiadamy zespół pracowników, którzy znają się na swoim fachu i chętnie rozwieją Twoje wątpliwości

MISJA

Naszym celem jest zapewnienie klientom z Bytomia i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Zlecenia wykonywane są w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co daje pewność wykonania pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Chcemy, by nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z naszych usług, dlatego nasi wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą troską i zaangażowaniem. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z szacunkiem do wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI 

Oferowanie przez naszych dostawców usługi, związane z fotowoltaiką, są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Bytomia i okolic. W oparciu o parametry zgodne z potrzebami klientów, zespół specjalistów przygotowuje doskonałe jakościowo systemy.

Jeśli zamieszkujesz obszar, gdzie co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, jesteśmy w stanie zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas lub zadzwoń, a zaproponujemy Ci darmową konsultację, bez zbędnych zobowiązań. Wytłumaczymy jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub firmie. 

DOFINANSOWANIE

Zastanawiają Cię wysokie koszty? Nie martw się. Całe szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Od 2020 roku obowiązują wytyczne Unii Europejskiej dotyczące wykorzystania odnawialnych źródeł energii, do których Polska musi się dostosować.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Jeśli chcesz skorzystać z instalacji solarnych, ale nie masz wystarczających środków, możesz skorzystać z systemu dofinansowań dla osób prywatnych.

Przy skorzystaniu z dofinansowania i instalacji paneli solarnych będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Nasza misją jest ograniczenie czerpania energii z elektrowni przez społeczność Bytomia, ale również całego województwa śląskiego.

Dlaczego? Jesteśmy zdania, że nasze projekty zapewniają oczywiście tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również chronią i zmieniają środowisko wokół nas na bardziej przyjazne do życia.