Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Bytów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej oraz wzorowy przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika jest niekwestionowanym liderem wśród polecających klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Bytowa i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z nami pozwoli Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu lub firmy.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Wspólnie z nami, nasi klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej i znacznie tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zagwarantowania najwyższej jakości montażu, umożliwiającego długotrwałą i bezawaryjną eksploatację oraz szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Unowocześnienie Bytowa i okolic w taki sposób, by stały się obszarem przyjaznym środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii to nasz Cel. Pragniemy go osiągnąć poprzez skupianie uwagi na potrzebach lokalnych społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od zadowolonych z naszych usług klientów.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną to metoda na ogromne oszczędności w każdym budżecie domowym.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom możemy szybko ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować skalę oszczędności jaką uzyskasz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Dowiedz się jaka jest opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od lat w tej branży, zapewniają pełen wachlarz usług od konsultacji przez wykonanie projektu, aż po solidny montaż.

Właśnie dzięki tej kompleksowej usłudze z nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Wbrew mylnym, choć nierzadkim opiniom, energia słoneczna nie jest droga. Koszty jakie poniesiesz za energię pozyskiwaną z instalacji fotowoltaicznych, będą nieporównywalne do kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne osiągniesz już po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości, koniecznie zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne nie potrzebują obsługi w trakcie ich użytkowania. Działają przez wiele lat, dostarczając ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata oraz obsługę doświadczonych wykonawców, mających ponad 20-letnie doświadczenie w tej branży.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie wśród metod pozyskiwania energii. W dzisiejszych czasach wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o wiele prostsze niż było jeszcze do niedawna. Co więcej, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z tradycyjnych źródeł. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia zarówno ochronę środowiska, jak i duże oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Bytowie

MK Fotowoltaika to firma istniejąca po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym czy firmowym.

Dowiesz się od nas w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i ustal bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Jesteśmy zorientowani na Twoje potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które maksymalnie obniżą koszty energii elektrycznej.

Weźmiemy pod uwagę Twoje indywidualne możliwości finansowe i ewentualne ograniczenia by zaproponować najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Eksperci w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu, a przy tym dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym Ty zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy jedynie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami. Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Twoje indywidualne preferencje oraz oczekiwania to dla nas priorytet, co za tym idzie każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, wydajny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Znacznie niższe rachunki za energię
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność systemów
 • Ekologiczny styl życia
 • Gwarancję wysokiej jakości produktów
 • Możliwość dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Uzgodnij z nami szczegóły a następnie pozwól nam działać.

Wszystkim się profesjonalnie zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie pod-zlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie poinformujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

 • Jesteśmy wyjątkowo doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię dokładnie ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak właściwie dobrać ogniwa do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu klientom z Bytowa i okolic obsługi na najwyższym możliwym poziomie.

Wykonawcy wypełnią powierzone im zadania z największą starannością, w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Pracujemy tak, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z dostarczanych im usług.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, które oferujemy są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Bytowa i okolic.

Zespół naszych specjalistów projektuje doskonałe jakościowo systemy fotowoltaiczne, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli zamieszkujesz obszar, na którym zdarzają się awarie sieci elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne.

Dzięki temu, już nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Skontaktuj się z nami by umówić się na bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Nie martw się o o wysokie koszty. Na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie tej inwestycji. Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych UE dotyczących wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, należy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

W naszym kraju tylko 11% energii w pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chcą zainwestować w instalacje solarne, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Misją i celem działalności MK Fotowoltaika jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii dostarczanej z elektrowni.

Docieramy do mieszkańców Bytowa, ale również całego województwa pomorskiego, aby zapewnić tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również umożliwić łączenie się i integrację społeczności w celu zmiany otaczającej nas rzeczywistości na bardziej przyjazną do życia.