Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Chełmno | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli poszukujesz systemu energii odnawialnej w regionie kujawsko-pomorskim, zespół MK Fotowoltaika z Chełmna jest tu, aby Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb i budżetu.

Jesteśmy ekspertami w instalacji układów energii słonecznej i jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wypełnij formularz lub zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii słonecznej to innowacyjny a także zrównoważony sposób na zastosowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne dostarczają naturalną energię dla Twojego lokalu, a także obniżają comiesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowszej metodzie nadzorowania, możemy zobaczyć, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak proste, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z tradycyjnych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, pomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych kontrahentów.

Świadczymy różnorodny wachlarz rozwiązań oraz usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy przechowywania energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także wydajne.

Instalujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także gospodarczych.

Firmy zarówno większe jak oraz mniejsze mogą obniżyć koszty energii i zaimplementować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Będziemy pracować nad znalezieniem najwłaściwszego projektu, który będzie doskonale pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej zrozumieć inne koszty a także opcje dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki produktywności a także oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ przechowywania energii. Energia solarna jest realną oraz naturalną alternatywą dla konwencjonalnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa czy gaz.

Umiejętności zespołu

Opracowujemy a także realizujemy słoneczne układy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej produktywności, wytrzymałości i estetyce. Gwarantujemy kompletny monitoring produktywności, usługi projektowe a także montażowe.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku bądź instytucji w Chełmnie

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika posiada szeroką wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie przystosowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w montowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii produkowanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zatrudnisz profesjonalną firmę do zaplanowania a także zainstalowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także ograniczyć czas oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dziś, aby nawiązać rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Potrzebujemy przeprowadzić kompletną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod rozwagę.
  • Plan – Czerpiąc z informacji zebranych podczas wizyty, nasi projektanci przystąpią do opracowywania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – W tym etapie wymagana będzie szczypta cierpliwości. Pozyskanie koniecznych pozwoleń nie jest do końca zależne od nas, niemniej zawsze przykładamy starań, by trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle zaledwie kilka dni.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy niewielkich bądź żadnych kosztach na utrzymanie.

Większość koniecznych informacji do oceny możemy uzyskać przez telefon bądź zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też konsultacja na miejscu i oględziny lokalne.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, ukształtowanie dachu, profil pochylenia, stopień zaciemnienia a także inne elementy wpływające na parametry instalacji.

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

Na propozycję złoży się wnikliwa analiza produktywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji oraz już dokładna wycena wespół z rozplanowaniem niezbędnych prac do przeprowadzenia.

Struktura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja a także materiał są niepowtarzalne, dlatego układ musi zostać zaprojektowany przed jego instalacją.

Bierzemy również pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Wszystko skonstruowane jest przez zespół kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, by układ pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zainstalowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie samorządowe.

Wymagania dotyczące upoważnień ustalamy już na etapie oceny, więc nie ma żadnych niespodzianek, jednakże musi to zostać dopilnowane.

Cały mechanizm uzyskania zezwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo ograniczamy czas wyczekiwania.

Instalacja systemu

Na wstępie konstruujemy bezpieczną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, lub wózków widłowych, jednak niejednokrotnie starczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Zanim zamontujemy same panele, konieczne będą klemy, kątowniki oraz klipsy, by cała konstrukcja była solidna i niezawodna.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to nowy stopień w realizacji planu.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód odpowiedni do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Konieczne będzie też pociągnięcie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, i sprawdzimy wszystko, by upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Skomplikowana pielęgnacja paneli fotowoltaicznych nie jest wymagana, albowiem te zamontowane są na stałe.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Czyszczenie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Chełmno zainstalowanie systemu fotowoltaicznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne a także dochodowe.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego szkicu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł wytwarzać swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Nie zadręczaj się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z teoretycznymi innymi kłopotami z instalacją. Jeżeli wykonałeś instalację u nas, wciąż będziemy w stanie Ci dopomóc.