Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Chojnice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojej firmy i domu

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Nienaganny przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii słonecznej na terenie Chojnic i okolic.

Szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami, pozwoli Ci bez zbędnej zwłoki wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Dzięki nam, klienci mogą wejść w XXI wiek korzystając z odnawialnej, ekologicznej, a dodatkowo znacznie tańszej energii słonecznej.

PROFESJONALNY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują nowoczesne instalacje w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, umożliwiającego zwrot kosztów inwestycji w krótkim czasie.

DOBRO REGIONU

Naszym celem jest unowocześnienie Chojnic i okolic tak, by stały się regionem przyjaznym środowisku i zorientowanym na czyste źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel poprzez skupienie się na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwia obecnie znaczne oszczędności w budżecie domowym. Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, możemy dokładnie ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacować jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele solarne również dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od wielu lat w branży, zapewniają pełen wachlarz usług, a przede wszystkim konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż. Dzięki tej kompleksowej obsłudze już nie musisz obawiać się zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Duża oszczędność

Choć spotykamy się z opiniami, że energia słoneczna jest droga, opinie te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalne do kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w panele słoneczne otrzymasz już po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia słoneczna na lata

Systemy fotowoltaiczne nie potrzebują dodatkowej obsługi. Działają wydajnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na lata, a także obsługę doświadczonych wykonawców, mających ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne rozwiązanie wśród metod pozyskiwania energii elektrycznej. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o dalece mniej skomplikowane niż było jeszcze do niedawna. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest dziś o wiele bardziej przystępne finansowo niż zakup energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia już nie tylko ochronę środowiska, ale również duże oszczędności.

Mieszkasz lub pracujesz w Chojnicach lub okolicach? Jeszcze dziś umów się na bezpłatne konsultacje

MK Fotowoltaika istnieje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, niezależnie od tego czy planujesz oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojej firmy.

Powiemy się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu oraz biznesu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i zamówisz bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Twoje indywidualne potrzeby to klucz do projektu instalacji, która skutecznie obniży domowe koszty. Weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe i wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Doradcy w naszej firmie są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim zadaniu. Dołożą wszelkich starań by przedstawić dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy zapoznają cię z najlepszymi ofertami i produktami. Nasze zadanie, to zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Przykładamy ogromny nacisk na zbadanie Twoich indywidualnych preferencji. W związku z tym, każdy system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na indywidualne zamówienie. Najlepsi inżynierowie stworzą doskonały i bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Rachunki za energię niższe niż dotychczas
 • Uniezależnienie od prądu dostarczanego z elektrowni
 • Bezawaryjność systemów
 • Bardzo ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość pozyskania dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami szczegóły i niczym się nie martw. Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń. Nie pod-zlecamy żadnej części montażu. Zawsze regularnie informujemy klientów o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

 • Jesteśmy bardzo doświadczonymi profesjonalistami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne
 • Pracujemy skutecznie i zawsze mieścimy się w terminach
 • Wykorzystujemy tylko materiały najlepszej jakości
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na dostarczeniu klientom z Chojnic i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą fachowością oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Działamy tak, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług. Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Chojnic oraz okolic. Zespół specjalistów projektuje wydajne i doskonałe jakościowo systemy, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli w Twoim regionie co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz rozwiązania bateryjne. Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas lub zadzwoń a zapewnimy Ci bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań. Wyjaśnimy Ci na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym oraz firmie.

DOFINANSOWANIE

Obecnie na szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. W związku z wytycznymi Unii Europejskiej Polska do 2020 roku musi rozwijać odnawialne źródeł energii.

Musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne. Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Aby przyspieszyć ten proces powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby skorzystać z instalacji solarnych, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest umożliwienie społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z tradycyjnych elektrowni.

Docieramy do mieszkańców Chojnic, ale również całego województwa pomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą otaczającą nas rzeczywistość, bardziej przyjazną do życia.