Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Chojnów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z dziedziny energii słonecznej w Chojnowie, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych oraz dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu prostego, dobranego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Jesteśmy fachowcami w budowie układów energii słonecznej i jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i zdobądź nieodpłatną wycenę, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowszą z długiej linii szczególnie przydatnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to unikatowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie nadzorowania, umiemy zobaczyć, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak banalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Dzięki przejściu z klasycznych źródeł energii na energię odnawialną, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej pracy a także każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych związanych z siecią, rozwiązań gromadzenia energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak i prywatnych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu oraz budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc zredukować koszty energii oraz równolegle zwiększyć produktywność. Jest to wspaniała wiadomość dla firm zarówno dużych, jak i mniejszych.

Analiza korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom a także jednostkom indywidualnym w zdobyciu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Będziemy pracować nad znalezieniem najlepszego układu, który będzie idealnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej zrozumieć różne wydatki a także możliwości dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Układy gromadzenia energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna jest oczywistą oraz naturalną opcją dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Zespół Fachowców

Tworzymy a także wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na optymalną produktywność, stabilność a także estetykę. Zapewniamy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu lub firmy w Chojnowie

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia nieodpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego bądź mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga niemniej kwalifikacji oraz prawidłowego rozplanowania.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć a także ograniczyć okres oczekiwania na zrealizowanie instalacji.

  • Wycena – Aby rozpocząć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Potrzebna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posiadłości, żeby oszacować a także wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Przeglądając informacje zebrane podczas konsultacji, nasi inżynierowie zaczną opracowywanie systemu fotowoltaicznego, aby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zacząć prace instalacyjne niezbędne będzie również uzyskanie odpowiednich pozwoleń. Nasz personel jest kompetentny również pod tym kątem oraz może zmniejszyć czas oczekiwania do minimum.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa lokalu bądź instytucji, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – System energii odnawialnej to znakomita inwestycja, która może dać Ci szybkie korzyści pieniężne a także rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Duża część ewaluacji może być spowodowana online lub przez telefon, jednak aby rozumieć, z czym faktycznie mamy do czynienia, niemal zawsze musimy dotrzeć na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będziemy patrzeć w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale odjedziemy rozumiejąc całkowicie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najefektywniejszy układ fotowoltaiczny.

Po rozpatrzeniu wszystkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci konkretne rozwiązanie.

W propozycji obejmiemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu a także umowę o charakterze prac.

Do projektu potrzebne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz konstrukcji. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

System fotowoltaiczny będzie zaplanowany przez najlepszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, żeby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że uregulowania publiczne nakazują specjalnych uprawnień na konstrukcję układów fotowoltaicznych, co delikatnie wydłuża cały proces.

Kryteria dotyczące zezwoleń odkrywamy już na etapie oceny, toteż nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Możemy zdecydowanie ogłosić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Pierwszym krokiem podczas montażu jest zagwarantowanie bezpośredniego dostępu na dach domu.

Aby to zrobić przydatna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika czy żurawia.

Uchwyty, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z optymalną efektywnością.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, połączymy panele kablami.

Nasz personel dba o to, żeby układ pracował maksymalnie produktywnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszystkich urządzeń oraz gruntowne pomiary działania skończonej instalacji, tak aby plan produkcji energii założony w projekcie był w pełni realizowany.

Co z konserwacją?

Trwała konstrukcja paneli sprawia, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Dla uzyskiwania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar efektywności.

Czy wykonasz to przy asyście usług kompetentnej firmy czy sam, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Chojnów zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne a także opłacalne.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz także planowanie oraz załatwianie zezwoleń, z czym oczywiście także pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, łatwe plany renowacji, które podtrzymają Twój układ w szczytowej formie.