Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Ciechanów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Ciechanowa jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która od lat realizuje działalność na terenie województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu.

Jesteśmy profesjonalistami w instalacji układów energii solarnej a także jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii solarnej w Twoim domu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Układy energii fotowoltaicznej przekształcają sektor energetyczny oraz prędko stają się najbardziej pożądaną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest minimalna. Kontrolujemy energię uzyskiwaną przez Twój system, żeby upewnić się, że uzyskuje on odpowiednią liczbę KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to poważna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze a także posłuży środowisku. Wiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz efektywne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza branżowa w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w bezpiecznym wykonywaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość a także okoliczności.

Specjalizujemy się w budowaniu i stosowaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów fotowoltaicznych.

Pomagamy w projektowaniu oraz instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Dzięki panelom słonecznym firmy mogą obniżyć koszty energii a także zastosować nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom a także jednostkom prywatnym w pozyskaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Wszelkie nasze pomysły są przystosowane a także zaplanowane tak, żeby pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelkie zagadnienia dotyczące naszych usług i wykona ocenę oszczędności.

Magazynowanie Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym odbiorcom wyraźnie zredukować koszty energii. Energia odnawialna jest oczywistą oraz czystą opcją dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak węgiel, ropa naftowa i gaz.

Znakomity Zespół

Spółka oferuje pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach fotowoltaicznych.

Zamów panele słoneczne do budynku bądź firmy w Ciechanowie

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uwolnić się od wysokiego miesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w swój biznes, który będzie opłacalny przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii dostarczanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeżeli zaangażujesz specjalistyczną firmę do zaplanowania a także zamontowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także ograniczyć czas oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Konsultacje – Przekręć do nas już dzisiaj, żeby podjąć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Musimy wykonać kompletną ocenę terenu, żeby upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Przetwarzając dane zgromadzone podczas konsultacji, nasi projektanci rozpoczną projektowanie systemu fotowoltaicznego, żeby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zacząć prace instalacyjne niezbędne będzie także uzyskanie stosownych pozwoleń. Nasz personel jest kompetentny także pod tym kątem i potrafi ograniczyć czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy gotowi do podjęcia właściwej instalacji w Państwa lokalu czy instytucji, możemy przystąpić do pracy. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno upłynąć więcej aniżeli 3-4 dni dla konwencjonalnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii a także uwolnić się od prądu od sieci.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym przeważnie również umawiamy się na wizytację u Państwa, żeby zweryfikować szczegółowo możliwości a także warunki do postawienia instalacji.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil nachylenia, stan zaciemnienia a także pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Zanim będziemy umieli zaprezentować Ci konkretną propozycję, sprawdzimy sensowność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej przygotujemy prezentację potencjalnych oszczędności na kolejne lata, a także dokładną specyfikację techniczną i plan działania krok po kroku.

Do projektu potrzebne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka także są brane pod uwagę w trakcie planowania instalacji.

Układy te są zbudowane tak, żeby służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest opracowany i zaakceptowany przez kompetentnego instalatora.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne nakazują specyficznych uprawnień na konstrukcję układów fotowoltaicznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Skompletowanie dokumentacji na takie pozwolenie jest rozplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim interesować.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przypadków nabywania uprawnień, że czas potrzebny na ich pozyskanie jest możliwie niewielki.

Montaż systemu

Panele słoneczne i personel potrzebują mieć zapewniony solidny transport z parteru na wysokość dachu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania bądź także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Zanim zainstalujemy też panele, konieczne będą klemy, kątowniki i uchwyty, żeby skończona struktura była trwała i bezpieczna.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele kablami.

Nasz personel dba o to, aby system pracował maksymalnie produktywnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Konieczne będzie też przeprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, i przetestujemy wszystko, żeby upewnić się, że całość perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Solidna architektura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Powinny być czyszczone i sprawdzane co pewien czas, zapewne jeden czy dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy wykonasz to przy pomocy usług doświadczonej firmy bądź osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy tylko zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Ciechanów zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego domu jest bezbolesne a także korzystne.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego planu, przez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją naturalną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po wykonaniu instalacji służymy zawsze pomocą, zatem jeżeli będziesz mieć jakieś pytania czy problemy, jesteśmy do dyspozycji.