Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Cieszyn | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zaciekawiony energią słoneczną oraz poszukujesz dobrej ekipy, która zapewni Ci najlepszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Cieszyna.

Możesz zaufać lokalnemu zespołowi, który pomoże Ci znaleźć znakomite rozwiązanie dla Twoich potrzeb w obszarze energii solarnej.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odkryjesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii solarnej modyfikują rynek energetyczny a także błyskawicznie stają się wybitnie upragnioną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowszej technice monitorowania, możemy zweryfikować, ile energii elektrycznej wytworzył Twój system. To tak banalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy rzetelność oraz wydajność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż dostaniesz najsolidniejsze panele dla swojego domu.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza głęboka znajomość nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu pozwala nam przewagę w pewnym wdrażaniu projektów wedle najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz realizowaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze magazynowania energii i generowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne oraz wydajne.

Pomagamy odbiorcom projektować oraz budować systemy fotowoltaiczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Firmy zarówno duże jak a także mniejsze mogą ograniczyć koszty energii oraz wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Dofinansowanie

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom oraz jednostkom indywidualnym w otrzymaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest ponadto gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przeanalizować wszelakie propozycje.

Skład Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia słoneczna oraz systemy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Potrafią one drastycznie zredukować miesięczne rachunki za energię.

Wybitny Personel

Tworzymy oraz wdrażamy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty oraz instalacje są skupione na optymalnej efektywności, wytrzymałości oraz estetyce. Gwarantujemy kompleksowy monitoring efektywności, usługi projektowe oraz instalacyjne.

Zamów panele słoneczne do domu bądź instytucji w Cieszynie

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uniezależnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za energię, czy zainwestować w twój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich posesjach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii generowanej przez Twoją domową elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeśli zatrudnisz kompetentną spółkę do opracowania oraz zamontowania systemu dla Ciebie, cała procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym założeniem jest sprawienie, aby uruchomienie instalacji było tak proste oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Nasi konsultanci będą w stanie ustalić, czy energia uzyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa korzystna w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizyta – Potrzebujemy przeprowadzić kompletną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Zebraliśmy już wszelkie informacje, których potrzebujemy, aby wiedzieć, ile energii zużywasz w ciągu dnia. Nasi projektanci opracują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne niezbędne będzie także uzyskanie odpowiednich uprawnień. Nasz personel jest niezawodny także pod tym kątem oraz może zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do zapoczątkowania właściwej instalacji w Państwa domu bądź firmie, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Oszczędność – System energii solarnej to znakomita inwestycja, która potrafi dać Ci błyskawiczne korzyści finansowe oraz rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zwykle też umawiamy się na wizytację u Państwa, aby zweryfikować szczegółowo możliwości oraz wymogi do umieszczenia instalacji.

Będąc na miejscu możemy dokładnie zweryfikować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt pochylenia dachu. Wszelkie te elementy mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego oraz będzie on uzasadniony ekonomicznie, zaprezentujemy Ci kompletną propozycję.

W propozycji zawrzemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu jak również umowę o zakresie prac.

Żeby montaż instalacji słonecznej przebiegał sprawnie, plan powinien być maksymalnie skrupulatny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja oraz pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod uwagę w trakcie projektowania instalacji.

System fotowoltaiczny będzie rozplanowany przez najlepszych fachowców od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne nakazują specjalnych pozwoleń na konstrukcję systemów słonecznych, co minimalnie wydłuża cały proces.

Punkty dotyczące takich uprawnień są już określane przy opracowywaniu instalacji, więc nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Cały proces pozyskania uprawnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie ograniczamy okres wyczekiwania.

Montaż instalacji

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest solidna metoda transportu paneli na dach budynku.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania czy także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od warunków.

Zanim zamontujemy same panele, konieczne będą klemy, kątowniki oraz klipsy, aby kompletna struktura była solidna oraz bezpieczna.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele kablami.

To naprawdę wymaga odrobinę matematyki, aby zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować produktywność systemu.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych scali kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz przetestowanie całego systemu w konkretnym działaniu.

Konserwacja

Panele fotowoltaiczne nie posiadają dynamicznych części oraz potrzebują nader skromnej konserwacji.

Jedyną czynnością, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Możesz to wykonać własnoręcznie albo skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas oraz będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od wstępnego prototypu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy dowolnej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.