Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Czechowice-Dziedzice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Marka MK Fotowoltaika z Czechowic-Dziedzic oferuje całościowe rozwiązania w zakresie energii słonecznej na obszarze województwa śląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania systemu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci uzyskać system energii słonecznej zainstalowany w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy słoneczne to prędko poszerzający się sektor, który staje się najbardziej popularną innowacją technologiczną w Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są szczególnie proste w utrzymaniu. Nasi odbiorcy nie muszą się niepokoić o konserwację własnych układów domowych, albowiem monitorujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to racjonalna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze a także posłuży środowisku. Rozumiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz efektywne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy wiedzę a także doświadczenie niezbędne do tego, by Twój projekt został przeprowadzony zgodnie z największymi standardami.

Specjalizujemy się w planowaniu i realizowaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów słonecznych powiązanych z siecią, rozwiązań magazynowania energii oraz układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

Zapewniamy całościowe rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy w organizowaniu a także instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele słoneczne są idealnym sposobem na obniżenie kosztów energii i wdrożenie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Ocena korzyści

Marka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom a także jednostkom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Wszelkie nasze pomysły są dopasowane a także zaplanowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy także dedykowany oddział, który chętnie zapewni odpowiedzi na jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług a także przeprowadzi ocenę oszczędności.

Magazynowanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki produktywności a także oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia odnawialna a także systemy przechowywania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one znacznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd a także na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Wspaniały Personel

Opracowujemy a także wdrażamy słoneczne systemy energetyczne dla naszych kontrahentów. Nasze projekty a także instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej produktywności, wytrzymałości i estetyce. Umożliwiamy kompletny monitoring produktywności, usługi projektowe a także instalacyjne.

Zamów panele solarne do domu lub firmy w Czechowicach-Dziedzicach

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od dużego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie rentowny przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeśli zatrudnisz profesjonalną firmę do opracowania a także zainstalowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć a także skrócić okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Żeby rozpocząć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dzisiaj. Stwierdzimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie odpowiednia.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie ustalić precyzyjnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu oraz dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już wszystkie dane, których wymagamy, aby rozumieć, ile energii użytkujesz w ciągu miesiąca. Nasi inżynierowie zaprojektują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina cierpliwości. Uzyskanie koniecznych pozwoleń nie jest do końca uzależnione od nas, jednak zawsze przykładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Bezpłatna Energia – Układ energii odnawialnej to doskonała inwestycja, która potrafi dostarczyć Ci natychmiastowe korzyści finansowe a także rozwiązania łagodne dla otoczenia.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zazwyczaj też umawiamy się na konsultację u Państwa, żeby zweryfikować dokładnie możliwości a także wymogi do położenia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, natomiast wyjedziemy wiedząc precyzyjnie, co trzeba zrobić, by uzyskać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być przekonani, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie odpowiednia i opłacalna.

Dokument zawierać będzie dokładny zasięg prac, wycenę, specyfikację systemu a także prognozy produktywności. Do propozycji dodana jest umowa na podjęcie robót.

Potrzebujemy też sprawdzić precyzyjnie wszelkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał czy rozmiar, by sporządzić optymalny projekt pod instalację.

Bierzemy również pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także stylistykę.

Układ słoneczny będzie zaplanowany przez najsolidniejszych ekspertów od fotowoltaiki tak, żeby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W określonych przypadkach potrzebne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na zrealizowanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już ustalane przy projektowaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów zdobywania uprawnień, że okres potrzebny na ich uzyskanie jest realnie minimalny.

Montaż systemu

Nieodzownym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach budynku.

Przeważnie jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma działać wiele lat z optymalną efektywnością.

Po założeniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja i złączenie przewodami.

To rzeczywiście wymusza nieco matematyki, by skoordynować obwody a także zmaksymalizować produktywność systemu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji fotowoltaicznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, i sprawdzimy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją konstrukcję a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest konieczny.

Jedyną czynnością, zależną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich oczyszczanie raz bądź 2 razy do roku.

Samą usługę czyszczenia paneli fotowoltaicznych możesz zrobić osobiście lub wynajmując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Niesłychanie istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Czechowice-Dziedzice zadbamy o bezproblemowe i korzystne wykonanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego zarysu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Żeby móc cieszyć się swoją naturalną, samodzielną wytwórnią zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Poradzimy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.