Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Czerwionka-Leszczyny | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Oddział MK Fotowoltaika z Czerwionki-Leszczyny jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią solarną, która od lat realizuje działalność na obszarze województwa śląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

MK Fotowoltaika dostarcza naszym konsumentom wysokiej jakości układ energii słonecznej, który wypełnia wszelkie kryteria projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy słoneczne to szybko rozszerzający się rynek, który staje się najbardziej popularną nowością technologiczną w kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasze systemy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię słoneczną, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która proponuje wysokiej klasy panele słoneczne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, sumienności oraz obsługi.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza ogromna wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu pozwala nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w planowaniu oraz realizowaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Gwarantujemy kompleksowe rozwiązania dla domowych oraz komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym konsumentom z różnych branż w zaprojektowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Dzięki panelom słonecznym spółki mogą obniżyć koszty energii oraz zaimplementować niekonwencjonalne rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie po zrealizowanym projekcie. Nasz zespół jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz poznać wszystkie możliwości.

Magazyn Energii

Systemy przechowywania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nieustannie stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Znakomity Personel

Tworzymy oraz realizujemy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną produktywność, stabilność oraz estetykę. Gwarantujemy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku lub firmy w Czerwionce-Leszczynach

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zespołem profesjonalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga jednakże kompetencji i dobrego zaprojektowania.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Konsultacje – Nasi fachowcy będą w stanie oszacować, czy energia uzyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa właściwa w zależności od Państwa lokalizacji oraz zapotrzebowania.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli obejrzeć Państwa dom oraz ocenić parametry instalacji w sposób możliwie drobiazgowy.
  • Projekt – Nasi projektanci wykorzystają informacje zdobyte podczas Twojej wizyty, by zapoczątkować opracowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Uprawnienia – Po otrzymaniu przez nasz zespół odpowiednich pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ograniczyć czas oczekiwania a także przeprowadzić instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to najczęściej zaledwie kilka dni.
  • Darmowa Energia – Układ energii solarnej to idealna inwestycja, która może dostarczyć Ci szybkie korzyści pieniężne oraz rozwiązania łagodne dla środowiska.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zazwyczaj też umawiamy się na wizytę u Państwa, aby oszacować konkretnie możliwości oraz warunki do położenia instalacji.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale odjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, by otrzymać najsprawniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, zatem zawsze pragniemy być przekonani, iż instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona oraz opłacalna.

Poza samą wyceną instalacji słonecznej przygotujemy prezentację potencjalnych oszczędności na przyszłe lata, a także całkowitą specyfikację techniczną i plan postępowania krok po kroku.

Do projektu niezbędne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz struktury. Wszystko po to, aby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy także pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Układ fotowoltaiczny będzie opracowany przez najsolidniejszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, aby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W określonych przypadkach potrzebne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przygotowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Nie jest to dla nas komplikacją, gdyż zapoznajemy się z oczekiwaniami już we wczesnym projekcie instalacji oraz przygotowujemy stosowne dokumenty.

Możemy swobodnie ogłosić, iż ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja systemu

Początkowym krokiem podczas montażu jest zapewnienie łatwego dostępu na dach budynku.

Przeważnie jest to drabina bądź dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Później niezbędne są szyny oraz uchwyty, aby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Ważnym etapem jest odpowiednie połączenie paneli odpowiednimi przewodami, tak by prąd przepływał w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód gotowy do wyciągania najwięcej korzyści z energii słonecznej.

Konieczne będzie też przeprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie etapy to integracja wszelkich urządzeń oraz gruntowne testy działania kompletnej instalacji, tak by plan produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości wykonywany.

Konserwacja

Ze względu na swoją konstrukcję i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest niezbędny.

Proponuje się jednak, aby panele fotowoltaiczne czyścić choć raz w roku, aby utrzymywały maksymalną produktywność.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz zrealizować sam bądź wykorzystując firmę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Czerwionka-Leszczyny zamontowanie systemu słonecznego dla Twojego lokalu jest bezbolesne oraz korzystne.

Nasze całościowe podejście przeprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę oraz podłączenie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie kilku tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz śnić spokojnie. Dopomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości oraz problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.