Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Częstochowa | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Częstochowy to zespół specjalistów w dziedzinie energii słonecznej, którzy realizują instalacje przystosowane do specyficznych potrzeb odbiorcy.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Jesteśmy fachowcami w instalacji układów energii słonecznej i jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Wypełnij formularz bądź zadzwoń i uzyskaj nieodpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja systemu energii słonecznej w Twoim lokalu lub firmie.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Dzięki nam, klienci zaczynają korzystać z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii solarnej i mogą wejść w XXI wiek pewnym krokiem bez żadnych przeszkód.

FACHOWY SERWIS

Długotrwały zwrot kosztów inwestycji umożliwiają nasi fachowcy, dzięki którym rozwiązania instalacyjne są nowoczesne, a jakość montażu najlepsza.

DOBRO OGÓŁU

Skupiając się na potrzebach społeczności Częstochowy i jego okolic, chcielibyśmy unowocześnić ten obszar tak, by stał się przyjazny całemu środowisku i zorientowany na odnawialne źródła energii. Liczymy na pozytywne opinie ze strony lokalnych klientów, którzy skorzystali z naszych usług i są z nich w pełni zadowoleni.

Bezpłatne konsultacje dotyczące instalacji słonecznej

Instalacje solarne są tańszym zamiennikiem pozyskiwania energii. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie możliwości ma Twoje gospodarstwo domowe, skorzystaj z naszych bezpłatnych konsultacji i wycen, które oszacują jak dużo możesz zaoszczędzić.

panele słoneczne na ścianie budynku

Panele słoneczne dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w fotowoltaikę dla Twojego biznesu. 

Dzięki kompleksowej obsłudze naszych fachowców, nie musisz obawiać się o zwrot kosztów Twojej inwestycji w energię słoneczną.

Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na zapewnienie pełnego wachlarza usług: konsultacji, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Duża oszczędność

W przeciwieństwie do powszechnej opinii, energia słoneczna nie jest droga. Koszty za prąd będą zdecydowanie o wiele wyższe niż koszty za energię solarną. Zwrot z takiej inwestycji możesz otrzymać już po 5-7 latach. Nadal się wahasz? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne nie potrzebują praktycznie dodatkowej obsługi. Działają bez przerwy przez wiele lat i dostarczają użytkownikom czystą, ekologiczną energię. To wszystko dzięki zapewnieniu obsługi wykwalifikowanych wykonawców, mających ponad 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Korzyści z energii słonecznej

Jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii, to energia słoneczna stanowi jedno z odnawialnych i ekologicznych rozwiązań. Obecnie pozyskiwanie takiej energii jest o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Wdrażanie takiej ekologicznej inwestycji jest też o wiele prostsze dziś niż jeszcze kilka lat temu. Instalując panele fotowoltaiczne możemy chronić nasze środowisko i dodatkowo zaoszczędzić.

Mieszkasz lub pracujesz w Częstochowie lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Jeśli chcesz oszczędzić na prądzie w budżecie domowym lub zainwestować w rozwój swojej firmy, MK Fotowoltaika pomoże Ci wybrać najlepszy sprzęt. 

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą dla Ciebie korzyści? Skontaktuj się  z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Aby zaproponować Tobie najlepsze rozwiązanie weźmiemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe, a także przeanalizujemy Twoje istotne potrzeby i wszystkie ograniczenia. Zaprojektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą Twoje domowe koszty.

Naszym celem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużywanej na co dzień energii. Dlatego współpracujemy tylko z doświadczonymi fachowcami, którzy przedstawią Tobie najlepsze oferty i produkty.

Dzięki naszym doskonale wyszkolonym doradcom  zapoznasz się z naszymi produktami efektywności elektrycznej i zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych. 

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Każdy nasz system, niezależnie czy przeznaczony do celów domowych, czy też komercyjnych, jest projektowany na zamówienie, ponieważ bierzemy pod uwagę Twoje indywidualne preferencje.

Nasi najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić? 

 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Możliwość dofinansowania
 • Niższy rachunek za energię
 • Bezawaryjność
 • Gwarancję jakości najlepszych produktów
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy 

Zapewniamy kompleksową obsługę

Niczym się nie martw, wszystko zrobimy za ciebie. Zaczynając od projektu i montaż, a kończąc na przeglądzie zainstalowanych urządzeń.

Wszystko wykonujemy sami, nie podzlecamy żadnej części prac i regularnie informujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji Twojego zamówienia. Dlaczego akurat my?

 • Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami
 • Pracujemy sprawnie i szybko oraz trzymamy się terminów
 • Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na swoim fachu i chętnie rozwieją Twoje wątpliwości

MISJA

Naszym zadaniem jest zapewnienie klientom z Częstochowy i jej okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z poszanowaniem wzajemnych relacji i potrzeb. Pragniemy, by nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z naszych wszystkich usług.

Nasi doświadczeni wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą troską oraz w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami. 

NASZE USŁUGI 

Nasi dostawcy oferują usługi związane z fotowoltaiką, które są kompleksowe i bezpośrednio skierowane do mieszkańców Częstochowy i jego okolic. W oparciu o parametry zgodne z potrzebami klientów, zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy.

W przypadku, gdy zamieszkujesz obszar, na którym często występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, proponujemy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności. 

Zapewniamy Ci darmową konsultację, bez zbędnych zobowiązań. Zadzwoń lub napisz, a wyjaśnimy Ci jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub firmie i jakie korzyści uzyskasz z ich instalacji.

DOFINANSOWANIE

Zastanawiają Cię bardzo wysokie koszty? Nie martw się o nic. Całe szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Od 2020 roku obowiązują wytyczne Unii Europejskiej dotyczące wykorzystania odnawialnych źródeł energii, do których Polska musi się dostosować.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Dlatego istnieje system dofinansowań dla osób prywatnych, które nie mają na to wystarczających środków, a chciałaby skorzystać z instalacji solarnej. Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy używaniu instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już nawet po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Nasza misją jest ograniczenie czerpania energii z elektrowni przez społeczność Częstochowy , ale również całego województwa śląskiego.

Dlaczego? Jesteśmy zdania, że nasze projekty zapewniają oczywiście tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również chronią i zmieniają środowisko wokół nas na bardziej przyjazne do życia.