Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Człuchów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Mamy już ponad 20-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej oraz nienaganny przebieg realizacji, co sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje jako firma polecająca klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Człuchowa i województwa pomorskiego.

Szybki i prosty kontakt z naszymi wykonawcami, umożliwi Ci jeszcze dziś wybrać idealne panele solarne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Wraz z nami, klienci mogą pewnym krokiem wejść w XXI wiek i zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej, a także znacznie tańszej energii słonecznej.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści projektują najbardziej nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, pozwalającego na długotrwałą eksploatację oraz szybki zwrot kosztów inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Naszym zadaniem jest zmodernizowanie Człuchowa i okolic tak, by stały się obszarem nastawionym na odnawialne źródła energii, a równocześnie przyjaznym środowisku. Osiągniemy ten cel poprzez skupienie wysiłków na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od zadowolonych klientów.

Bezpłatne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej

Inwestycja w energię słoneczną umożliwia ogromne oszczędności w każdym budżecie domowym.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom i wycenom, szybko oceniamy możliwości Twojego gospodarstwa domowego i szacujemy jak dużo możesz oszczędzisz inwestując w energię słoneczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Już dziś sprawdź możliwości oraz opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami fachowcy, są w branży od lat i zapewniają kompleksowe spektrum usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz fachowy montaż.

Dzięki tej pełnej usłudze nie musisz obawiać się o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną.

Oszczędź pieniądze

Czasem słyszy się, że energia słoneczna niesie za sobą wysokie koszty.. Nic bardziej mylnego. Wysokość rachunków związanych z pozyskiwaniem energii słonecznej będzie nieporównywalnie niższa od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę nastąpi już po 5-7 latach. Nadal masz wątpliwości? Zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Systemy fotowoltaiczne praktycznie nie potrzebują dodatkowej obsługi przez użytkowników. Działają efektywnie przez wiele lat, dostarczając ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata oraz obsługę doświadczonych wykonawców, mających ponad 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi ekologiczne oraz odnawialne rozwiązanie, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Obecnie rozwiązania ekologiczne są o wiele mniej skomplikowane niż było jeszcze do niedawna. Pozyskiwanie energii słonecznej jest też na tę chwilę o wiele bardziej przystępne finansowo niż czerpanie energii z elektrowni. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia nie tylko ochronę środowiska, ale także duże oszczędności w Twoim budżecie.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Człuchowie

MK Fotowoltaika działa po to, by pomóc Ci wybrać najlepsze urządzenia, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy inwestować w rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Dzięki współpracy z nami dowiedz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i umów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Zawsze bierzemy pod uwagę Twoje spersonalizowane potrzeby i projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty w Twoim domu i firmie.

Uwzględnimy Twoje możliwości finansowe oraz wszelkie ograniczenia by zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Nasi doradcy są doskonale wyszkoleni i znają się na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by zaprezentować nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz wiele tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy zapoznają Cię z najlepszymi ofertami i produktami.

Nasze podstawowe zadanie, to obniżenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy największą wagę do Twoich indywidualnych preferencji i oczekiwań.

W związku z tym, każdy proponowany przez nas system, niezależnie czy domowy czy komercyjny jest projektowany na zamówienie.

Nasi najlepsi inżynierowie stworzą doskonały, bezawaryjny system, który pozwoli Ci uzyskać maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższy rachunek za energię elektryczną
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z tradycyjnych źródeł
 • Bezawaryjność systemów
 • Znacznie bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję wysokiej jakości wszystkich produktów
 • Możliwość uzyskania dofinansowania na inwestycję
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Niczym się nie musisz się martwić. Omów z nami szczegóły, a następnie czekaj na realizację.

My zajmiemy się realizacją, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych już urządzeń. Nie pod-zlecamy żadnej części montażu.

Zawsze poinformujemy Cię o działaniach i kolejnych etapach realizacji Twojego projektu.

Dlaczego wybrać akurat nas?

 • Jesteśmy bardzo doświadczonymi ekspertami
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji fotowoltaicznych i podpowiemy jak właściwie dobrać ogniwa solarne do Twojego domu lub firmy
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w ustalonych terminach
 • Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników doskonale znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja to zapewnienie mieszkańcom Człuchowa i okolic, obsługi na najwyższym poziomie.

Wypełniamy powierzone nam zadania z największą dbałością oraz w oparciu o kompleksowy system kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Pragniemy by nasi klienci uzyskali pełną satysfakcję z naszych usług. Zawierane przez nas umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z energią odnawialną, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Człuchowa i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje nowoczesne systemy oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeśli martwiły Cię do tej pory przerwy w dostawie energii elektrycznej, możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki tym właśnie rozwiązaniom, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Napisz do nas bądź zadzwoń i umów się na bezpłatną i niezobowiązująca konsultację.

Wyjaśnimy dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w domu i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Obecnie możesz liczyć na dofinansowanie do instalacji. Polska została zobligowana by do 2020 roku dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym, należy ograniczyć emisję dwutlenku węgla i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne. Na chwilę obecną tylko 11% energii pochodzi w Polsce ze źródeł odnawialnych.

To właśnie dlatego powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby zainwestować w fotowoltaikę.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej odnotujesz rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem i misją jest pomoc lokalnym społecznościom w uniezależnieniu się od energii czerpanej z elektrowni.

Chcemy docierać do mieszkańców Człuchowa, ale również całego województwa pomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają znacznie tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale równocześnie łączą społeczność i tworzą nasze otoczenie bardziej przyjaznym do życia.