Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca firma z dziedziny energetyki solarnej w Dąbrowie Górniczej, jest tutaj, żeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach słonecznych i dokładamy wszelkich starań, by udzielane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Możesz zaufać naszemu oddziałowi, który pomoże Ci odkryć znakomite rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii solarnej.

MK Fotowoltaika daje naszym nabywcom znakomitej jakości układ energii solarnej, który wypełnia wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowszą z długiej linii niezmiernie korzystnych nowinek technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to unikatowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych układów, a wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie nadzorujące, które wskazuje nam konkretnie ile KWh układ wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy sumienność oraz skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że zyskasz najlepsze panele dla swojego domu.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza branżowa w zestawieniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w pewnym realizowaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność oraz okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizowaniu najnowszych technologii energetycznych, w tym układów słonecznych podłączonych do sieci, rozwiązań w obszarze gromadzenia energii i wytwarzania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne oraz wydajne.

Pomagamy w planowaniu i budowie układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele fotowoltaiczne są tańsze oraz bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii solarnej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Analiza korzyści

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom oraz jednostkom indywidualnym w uzyskaniu dofinansowania na przygotowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie potrzebować dokładnych informacji użycia prądu, by przeanalizować Twoje bieżące koszty oraz pomóc opisać Ci innowacyjny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Skład Energii

Dla wielu instytucji nasze systemy magazynowania energii pomagają zwiększyć wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia odnawialna oraz systemy gromadzenia energii to przyszłościowe rozwiązania. Potrafią one drastycznie ograniczyć comiesięczne rachunki za prąd.

Znakomity Zespół

Opracowujemy oraz wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na maksymalną produktywność, stabilność oraz stylistykę. Zapewniamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, mieszkaniowych oraz użytkowych.

Mieszkasz lub pracujesz w Dąbrowie Górniczej lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie opłacalny przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być trudnym procesem. Jeżeli zaangażujesz kompetentną spółkę do opracowania oraz zamontowania systemu dla Ciebie, całkowita procedura może być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, by włączenie instalacji było tak proste i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Zadzwoń do nas już dziś, by zainicjować rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Potrzebujemy wykonać kompletną analizę terenu, by upewnić się, że każdy czynnik został wzięty pod uwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do opracowywania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed rozpoczęciem instalacji należy zorganizować potrzebne pozwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Montaż – Gdy wszystkie formalności zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Darmowa Energia – Układ energii solarnej to idealna inwestycja, która może dać Ci natychmiastowe korzyści finansowe oraz rozwiązania przyjazne dla otoczenia.

Przed przygotowaniem planu projektu potrzebna będzie dodatkowo wizyta na miejscu, by zdobyć wszelkie konieczne dane, których nie sposób ustalić w rozmowie telefonicznej.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek nachylenia, stopień zaciemnienia oraz pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu słonecznego oraz będzie on korzystny ekonomicznie, zobrazujemy Ci całościową ofertę.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej opracujemy prezentację możliwych oszczędności na kolejne lata, a ponadto całkowitą specyfikację techniczną oraz plan postępowania krok po kroku.

Do projektu nieodzowne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i architektury. Wszystko po to, by projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz stylistykę.

Przykładamy wszelkich starań, by projekt był maksymalnie optymalny dla konkretnego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbytnich zmian bądź konserwacji.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane pozwolenie miejskie.

Nie jest to dla nas trudnością, bowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy stosowne dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz przypadków otrzymywania zezwoleń, że okres konieczny na ich uzyskanie jest realnie niewielki.

Montaż instalacji

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest stabilna droga transportu paneli na dach budynku.

By to uzyskać przydatna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, opcjonalnie można skorzystać z podnośnika bądź żurawia.

Zaczniemy montaż okuć, później zestawimy szyny, i wówczas zabezpieczymy też panele.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele kablami.

To faktycznie wymusza nieco matematyki, by zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować produktywność systemu.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie poprowadzenie kabli z dachu, czym zajmie się nasz profesjonalista ds. fotowoltaiki.

Na zamknięcie pozostaje podłączenie reszty urządzeń i sprawdzenie całego systemu w realnym działaniu.

Konserwacja

Skomplikowana pielęgnacja paneli słonecznych nie jest pożądana, ponieważ te zamontowane są na stałe.

Powinny być czyszczone i kontrolowane co pewien czas, zapewne jeden czy dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Czyszczenie ponadto można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Wyjątkowo istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza zadbamy o proste i zyskowne wykonanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, ale również przygotowywanie i załatwianie upoważnień, z czym oczywiście również pomagamy.

Aby móc cieszyć się swoją naturalną, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Poradzimy Ci przy każdej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.