Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Dębica | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika z Dębicy to zespół fachowców w branży energii solarnej, którzy składają instalacje dostosowane do specyficznych potrzeb konsumenta.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu osiągalnego, dopasowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika przynosi lokalnym konsumentom wysokiej jakości układ energii solarnej, który dopełnia wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna to gwałtownie powiększająca się dziedzina, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasi kontrahenci nie muszą się martwić o konserwację własnych systemów domowych, albowiem obserwujemy KWh, które układ wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która oferuje wysokiej klasy panele słoneczne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz innej firmy o takim samym poziomie efektywności, niezawodności a także obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję a także doświadczenie konieczne do tego, żeby Twój projekt został przygotowany zgodnie z największymi wzorcami.

Proponujemy pełen wachlarz rozwiązań oraz usług w obszarze energii solarnej, w tym systemy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii , a także same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów słonecznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy w planowaniu oraz budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Instytucje, które wdrożyły panele fotowoltaiczne, oszczędzają pieniądze na energii a także upowszechniają niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom a także osobom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Wszystkie nasze plany są przystosowane a także zaprojektowane tak, żeby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy również dedykowany zespół, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące naszych usług oraz przeprowadzi analizę oszczędności.

Przechowywanie Energii

Dla wielu organizacji nasze systemy magazynowania energii pomagają powiększyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna a także systemy przechowywania energii są przyszłością pozyskiwania energii. Potrafią one znacznie obniżyć miesięczne rachunki za prąd a także na dłuższą metę przyoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Zespół Profesjonalistów

Opracowujemy a także realizujemy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty a także instalacje są skupione na optymalnej produktywności, wytrzymałości oraz stylistyce. Umożliwiamy kompleksowy monitoring produktywności, usługi projektowe a także montażowe.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Dębicy

Niezależnie od tego, czy chcesz uniezależnić się od dużego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia nieodpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych lub przemysłowych potrafi wydawać się skomplikowanym procesem dla części ludzi, jednak nie ma się czego obawiać.

Naszym założeniem jest sprawienie, żeby zrealizowanie instalacji było tak nieskomplikowane oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Rekomendacje – Zadzwoń do nas już dziś, żeby podjąć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Lokalna – Będziemy musieli zobaczyć Państwa lokal a także ocenić parametry instalacji w sposób maksymalnie dokładny.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Po uzyskaniu przez nasz zespół odpowiednich pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby ograniczyć czas oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym lub przy gruncie. Trwa to zwykle tylko kilka dni.
  • Darmowa Energia – Układ energii solarnej to wyjątkowa inwestycja, która potrafi dać Ci szybkie korzyści pieniężne a także rozwiązania dobre dla środowiska.

Większość niezbędnych danych do wyceny możemy pozyskać przez telefon lub zdalnie, jednak wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Oględziny na miejscu są nieodzowne przed przygotowaniem projektu instalacji fotowoltaicznej. Aby móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest zaciemnienie w opracowywanym miejscu instalacji, kąt oraz kierunek nachylenia dachu oraz jego kształt.

Po rozpatrzeniu wszystkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

Dokument zawierać będzie dokładny obszar prac, ewaluację, specyfikację układu oraz zapowiedzi produktywności. Do propozycji dodana jest umowa na podjęcie prac.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikatowe, dlatego układ musi zostać opracowany przed jego budową.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka również są brane pod uwagę w trakcie planowania instalacji.

Przykładamy wszystkich starań, żeby projekt był maksymalnie odpowiedni dla określonego przypadku oraz mógł służyć posiadaczowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbytnich zmian lub napraw.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być nieodzowne upoważnienie od władz miasta, w której nieruchomość się znajduje.

Nie jest to dla nas komplikacją, albowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy właściwe dokumenty.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów otrzymywania zezwoleń, że czas niezbędny na ich otrzymanie jest realnie mały.

Montaż instalacji

Na początek tworzymy niezawodną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, wyciągów, lub wózków widłowych, natomiast częstokroć starczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Rozpoczniemy montaż okuć, później zestawimy szyny, i wtedy zabezpieczymy same panele.

Ważnym etapem jest poprawne złącze paneli dobranymi kablami, tak żeby prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ działa, oraz przetestujemy wszystko, żeby upewnić się, że całość idealnie współgra.

Co z konserwacją?

Trwała struktura paneli sprawia, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Dla uzyskiwania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar produktywności.

Możesz to wykonać indywidualnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Nader ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Dębica zadbamy o bezproblemowe oraz opłacalne wykonanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego prototypu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł produkować już w ciągu kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, łatwe plany renowacji, które utrzymają Twój układ w szczytowej formie.