Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Dzierżoniów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Dzierżoniowa świadczy kompletne rozwiązania w zakresie energii solarnej na obszarze województwa dolnośląskiego.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który pomoże Ci odszukać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii słonecznej.

Jesteśmy fachowcami w instalacji układów energii solarnej i jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz lub zadzwoń i uzyskaj darmową wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa układu energii solarnej w Twoim domu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia słoneczna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy prędko stają się jedną spośród wyjątkowo poszukiwanych nowości technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to pojedyncza inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasi klienci nie muszą się niepokoić o konserwację swoich układów domowych, ponieważ obserwujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednakże nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, wysokowydajne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza głęboka wiedza nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w pewnym realizowaniu projektów według najwyższych standardów, niezależnie od ich wielkości.

Specjalizujemy się w opracowywaniu oraz realizowaniu najnowszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym układów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Dostarczamy kompletne rozwiązania dla domowych a także komercyjnych układów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym nabywcom z różnorodnych branż w skonstruowaniu układu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele fotowoltaiczne są idealnym sposobem na obniżenie kosztów energii oraz zastosowanie niestandardowych rozwiązań energetycznych.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli potrzebujesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze a także wiedzę, jak tego dokonać. Nasz personel jest ponadto gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także poznać wszelakie opcje.

Gromadzenie Energii

Systemy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna sama w sobie może drastycznie zmniejszyć comiesięczne rachunki za prąd. Systemy przechowywania energii zwiększają te oszczędności, bowiem likwidują problem opłat za energię.

Kompetencje personelu

Spółka świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu czy firmy w Dzierżoniowie

Niezależnie od tego, czy pragniesz uniezależnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie zyskowny przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Sprawdź, jak panele fotowoltaiczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, by umówić się na darmową poradę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga natomiast wiedzy i dobrego rozplanowania.

Staramy się to uczynić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych nabywców.

  • Wycena – By zainicjować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś. Ustalimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Terenowa – Będziemy musieli obejrzeć Państwa budynek a także zweryfikować parametry instalacji w sposób możliwie dokładny.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do planowania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po uzyskaniu przez nasz personel koniecznych uprawnień, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby zminimalizować czas oczekiwania a także zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to zwykle tylko kilka dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu układowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych bądź żadnych kosztach renowacji.

Przed rozpoczęciem planu projektu nieodzowna będzie dodatkowo wizytacja na miejscu, żeby pozyskać wszystkie potrzebne dane, których nie sposób określić w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu potrafimy precyzyjnie zweryfikować stan dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt pochylenia dachu. Wszystkie te elementy mają wpływ na projekt instalacji słonecznej.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być przekonani, że instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona oraz korzystna.

Poza samą ewaluacją instalacji słonecznej przygotujemy prezentację możliwych oszczędności na kolejne lata, a także całkowitą specyfikację techniczną oraz plan działania krok po kroku.

By montaż instalacji słonecznej przebiegał łatwo, projekt powinien być maksymalnie dokładny, uwzględniający parametry dachu, jak nachylenie, struktura oraz pokrycie.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie planowania instalacji.

Układ słoneczny będzie zaprojektowany przez najlepszych speców od fotowoltaiki tak, żeby przynosić oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania układu słonecznego na dachu może być wymagane uprawnienie samorządowe.

Wymagania dotyczące zezwoleń odkrywamy już na etapie analizy, więc nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także sukcesów zdobywania uprawnień, że czas niezbędny na ich pozyskanie jest realnie minimalny.

Montaż układu

Panele fotowoltaiczne oraz personel potrzebują mieć zagwarantowany solidny transport z dołu na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, czy wózków widłowych, natomiast najczęściej wystarczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z maksymalną efektywnością.

Ważnym krokiem jest poprawne połączenie paneli dobranymi kablami, tak żeby prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie tworzyć obwód zdolny do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii słonecznej.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji fotowoltaicznych połączy kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Ostatnie etapy to integracja wszystkich urządzeń oraz całkowite testy działania kompletnej instalacji, tak żeby plan produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości spełniany.

Konserwacja

Panele słoneczne nie mają ruchomych części oraz wymagają bardzo ograniczonej konserwacji.

Dla osiągania najlepszych rezultatów można oczyszczać panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić pomiar efektywności.

Samą usługę oczyszczania paneli fotowoltaicznych możesz przeprowadzić osobiście bądź wykorzystując spółkę specjalizującą się w restauracji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki ekspertom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej własnej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od wstępnego prototypu, poprzez specyfikację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

By móc cieszyć się swoją osobistą, niezależną wytwórnią zielonej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując dogodne cenowo, łatwe programy konserwacji, które utrzymają Twój system w pełnej formie.