Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Garwolin | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zainteresowany energią słoneczną oraz poszukujesz pewnej obsługi, która zapewni Ci najskuteczniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Garwolina.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Współdziałając z firmą MK Fotowoltaika, odnajdziesz system energii odnawialnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia słoneczna jest najnowocześniejszą z długiej linii ogromnie potrzebnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest nieznaczna. Kontrolujemy energię magazynowaną przez Twój system, żeby upewnić się, iż uzyskuje on prawidłową ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to racjonalna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze oraz pomoże środowisku. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która oferuje najwyższej klasy panele słoneczne objęte długoletnią gwarancją. Nie znajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, niezawodności oraz obsługi.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza rozległa wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu zapewnia nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość oraz okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów słonecznych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

Zapewniamy kompletne rozwiązania dla prywatnych oraz komercyjnych układów słonecznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy w organizowaniu a także instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii oraz równolegle podnieść produktywność. Jest to idealna wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak również mniejszych.

Ocena korzyści

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy firmom oraz osobom prywatnym w zorganizowaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół będzie potrzebować precyzyjnych danych zużycia prądu, aby przeanalizować Twoje obecne koszty oraz pomóc pokazać Ci nowy sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazynowanie Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym konsumentom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia słoneczna ma wiele zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie wytwarza szkodliwych emisji a także jest najtańszym źródłem energii w wielu miejscach.

Kompetencje zespołu

Opracowujemy oraz realizujemy słoneczne układy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty oraz instalacje są skupione na maksymalnej efektywności, trwałości oraz stylistyce. Umożliwiamy kompleksowy monitoring efektywności, usługi projektowe oraz montażowe.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Garwolinie

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od sporych comiesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w twój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym kontrahentom w montowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze oraz polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga jednakże kwalifikacji i skutecznego zaprojektowania.

Dokładamy wszystkich starań, żeby czas od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – Nasi eksperci będą w stanie określić, czy energia pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych jest dla Państwa optymalna w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić konkretnie wymogi, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Uzbieralibyśmy już kompletne dane, których potrzebujemy, aby wiedzieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi projektanci opracują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Zanim będziemy w stanie zapoczątkować prace instalacyjne obowiązkowe będzie także uzyskanie stosownych zezwoleń. Nasz zespół jest doświadczony także pod tym kątem oraz potrafi zminimalizować czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Po sprawdzeniu oraz zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po zamontowaniu układu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych wydatkach na utrzymanie.

Przed sporządzeniem planu projektu nieodzowna będzie również wizyta na miejscu, żeby uzyskać wszystkie potrzebne dane, których nie sposób sprecyzować w rozmowie telefonicznej.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże odjedziemy wiedząc szczegółowo, co trzeba zrobić, żeby otrzymać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Po przeanalizowaniu wszystkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji słonecznej zaproponujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

W ofercie obejmiemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację układu jak również umowę o przekroju prac.

Do projektu niezbędne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz konstrukcji. Wszystko po to, żeby projekt instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu oraz dbamy, żeby instalacja była estetyczna.

Układ fotowoltaiczny będzie zaplanowany przez najsolidniejszych speców od fotowoltaiki tak, żeby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W zależności od Twojego miejsca zakwaterowania, do zamontowania układu słonecznego na dachu może być wymagane pozwolenie samorządowe.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest ustalone już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim interesować.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz sukcesów nabywania uprawnień, że czas potrzebny na ich pozyskanie jest możliwie mały.

Montaż instalacji

Na start układamy pewną trasę z ziemi na Twój dach.

Zwykle jest to drabina bądź dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Zanim zainstalujemy same panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki oraz klipsy, żeby skończona konstrukcja była trwała oraz niezawodna.

Ważnym etapem jest odpowiednie połączenie paneli dobranymi kablami, tak żeby prąd płynął w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj niemała kompetencja, żeby obwody były skoordynowane pod optymalną produktywność układu.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system funkcjonuje, oraz przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że wszystko perfekcyjnie współgra.

Konserwacja

Solidna konstrukcja paneli sprawia, że nie musimy się martwić o złożoną konserwację.

Powinny być czyszczone oraz sprawdzane co jakiś czas, zapewne jeden lub dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Oczyszczanie też można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Niesamowicie istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Garwolin zadbamy o nieskomplikowane oraz korzystne przeprowadzenie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego pomysłu, przez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Po zakończeniu instalacji służymy zawsze poradą, dlatego jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.