Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Gdynia | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne dla Twojej firmy i domu

Firma MK Fotowoltaika z Gdyni świadczy całościowe rozwiązania w zakresie energii solarnej na terenie województwa pomorskiego.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci uzyskać system energii solarnej zainstalowany w Twoim domu albo firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii solarnej to innowacyjny i stabilny sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne zapewniają naturalną energię dla Twojego lokalu, a ponadto obniżają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są wspaniałą inwestycją dla wielu osób. Nasze układy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, natomiast my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to logiczna inwestycja, która pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze i pomoże środowisku. MK Fotowoltaika łączy sumienność i efektywność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, że odbierzesz najodpowiedniejsze panele dla Twojego domu.

Nieodpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem ekspertów, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej działalności i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań a także usług w zakresie energii solarnej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy przechowywania energii i same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i efektywne.

Budujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i gospodarczych.

Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na ograniczenie kosztów energii i wdrożenie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Oszczędność pieniędzy

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom i osobom indywidualnym w uzyskaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział jest również gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i rozważyć wszelakie propozycje.

Gromadzenie Energii

Układy gromadzenia energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka przemianami klimatycznymi, będzie ona nadal wykorzystywana w coraz większym stopniu.

Wspaniały Zespół

Tworzymy i realizujemy fotowoltaiczne układy energetyczne dla naszych klientów. Nasze projekty i instalacje są skupione na perfekcyjnej efektywności, trwałości i stylistyce. Dostarczamy kompletny monitoring efektywności, usługi projektowe i instalacyjne.

Zamów panele słoneczne do domu bądź firmy w Gdyni

Czy masz już dość znacznych rachunków za energię? A może planujesz zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi eksperci z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Jesteśmy firmą zajmującą się energią odnawialną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją prywatną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Jeżeli zaangażujesz rzetelną firmę fotowoltaiczną do planowania a także instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się napawać bezpłatną energią już po paru tygodniach.

Dokładamy wszystkich starań, by okres od momentu wyceny do uruchomienia instalacji był jak najmniejszy.

  • Konsultacje – Zapewnimy Ci bezpłatną poradę, by sprawdzić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.
  • Wizja Terenowa – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizyta na terenie posesji, aby zweryfikować i wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Zgromadziliśmy już wszelkie dane, których wymagamy, by wiedzieć, ile energii użytkujesz w ciągu miesiąca. Nasi projektanci zaplanują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Pozwolenia – Przed zainicjowaniem budowy potrzeba pozyskać konieczne zaświadczenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, ale dołożymy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy wszelakie procedury zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie bądź obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Bezpłatna Energia – Po zamontowaniu systemu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy małych bądź żadnych kosztach na utrzymanie.

Znaczna część analizy może być dokonana online bądź przez telefon, jednak by wiedzieć, z czym konkretnie mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przybyć na miejsce i się rozejrzeć.

Oględziny na miejscu są konieczne przed sporządzeniem projektu instalacji fotowoltaicznej. By móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w proponowanym położeniu instalacji, kąt a także kierunek nachylenia dachu oraz jego profil.

Po rozważeniu wszelkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Na ofertę złoży się wnikliwa analiza efektywności i oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji a także już dokładna wycena wespół z zaplanowaniem niezbędnych robót do zrealizowania.

Potrzebujemy też ustalić precyzyjnie wszystkie parametry dachu, takie jak rozmieszczenie, materiał czy rozmiar, by wypracować idealny plan pod instalację.

Bierzemy również pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę.

Wszystko zaplanowane jest przez zespół profesjonalnych inżynierów, którzy dbają o to, aby system pozostał długotrwały i służył przez dziesiątki lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania systemu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie miejskie.

Fakty dotyczące takich zezwoleń są już definiowane przy przygotowywaniu instalacji, więc nie przedstawiają one dla nas żadnego zdziwienia.

Cały proces pozyskania zezwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie skracamy okres oczekiwania.

Montaż systemu

Panele fotowoltaiczne i zespół muszą mieć zagwarantowany bezpieczny transport z ziemi na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Dalej potrzebne są szyny i uchwyty, aby prawidłowo ubezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele przewodami.

Wymagana jest tutaj solidna kompetencja, aby obwody były zsynchronizowane pod optymalną wydajność systemu.

Następnie nasz ekspert ds. instalacji słonecznych połączy przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest obowiązkowy.

Jedyną rzeczą, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz bądź 2 razy do roku.

Możesz to zrobić własnoręcznie albo skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Nader istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, więc jako MK Fotowoltaika Gdynia zadbamy o proste i korzystne zrealizowanie instalacji.

W naszej kwestii leży pełen plan oraz inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

Odnawialna i bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe programy pielęgnacji, które podtrzymają Twój system w pełnej formie.