Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Gliwice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Fotowoltaika dla Twojego budynku

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Nasz nienaganny przebieg realizacji sprawia, że MK Fotowoltaika przoduje na terenie Gliwic i jego okolic jako firma polecająca swoim klientom najlepszych specjalistów od energii solarnej.

Dzięki szybko odpowiadającym wykonawcom, jeszcze dziś możesz wybrać idealne panele słoneczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

EKOLOGICZNA ENERGIA

Nasi klienci wchodzą w XXI wiek pewnym krokiem, dzięki korzystaniu z tańszej, odnawialnej i ekologicznej energii słonecznej.

FACHOWY SERWIS

W celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, nasi fachowcy opracowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne, co umożliwia długotrwały zwrot kosztów Twojej inwestycji.

DOBRO SPOŁECZEŃSTWA

Potrzeby społeczności są dla nas bardzo ważne, dlatego chcielibyśmy jak najlepiej zrozumieć je wszystkie. Pozwoli nam to unowocześnić Gliwice i jego okolice tak, by stały się obszarem przyjaznym całemu środowisku i zorientowanym na odnawialne źródła energii. W zamian liczymy na pozytywne opinie, dotyczące naszych usług.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji słonecznej

Większość ludzi jest świadoma tego, że inwestycja w energię solarną umożliwia spore oszczędności w ich budżecie domowym. Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie są możliwości Twojego gospodarstwa domowego i jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji słonecznej, skorzystaj z naszych darmowych konsultacji i wycen.

panele słoneczne na ścianie budynku

Panele słoneczne dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele solarne dla Twojej firmy.

Będący od lat w branży wykonawcy, z którymi współpracujemy, zapewniają pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż. Nie musisz się obawiać o zwrot kosztów inwestycji w energię solarną dzięki kompleksowej obsłudze naszej załogi.

Duża oszczędność

Energia słoneczna nie jest droga. Jeśli zainwestujesz w panele słoneczne, zwrot otrzymasz już po 5-7 latach, ponieważ koszty za energię solarną są z pewnością nieporównywalne do kwot na Twoich starych rachunkach za prąd. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne są praktycznie bezobsługowe. Dzięki naszym wykwalifikowanym fachowcom, mającym 20-letnie doświadczenie w fotowoltaice, panele słoneczne działają przez wiele lat, dostarczając użytkownikom czystą, ekologiczną energię.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna jest odnawialnym i ekologicznym rozwiązaniem, jeśli chodzi o pozyskiwanie źródeł energii. Jest dziś o wiele tańsza niż czerpanie energii z elektrowni, a jej wdrażanie jest o wiele prostsze niż jeszcze do niedawna sądzono. Instalując panele fotowoltaiczne możemy jednocześnie chronić środowisko oraz bardzo dużo zaoszczędzić.

Mieszkasz lub pracujesz w Gliwicach lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

Masz problem w wyborze najlepszego sprzętu? Firma MK Fotowoltaika powstała właśnie po to, by Ci pomóc, niezależnie od tego czy chciałbyś oszczędzić na prądzie w budżecie domowym, czy zainwestować w rozwój swojej firmy.

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną konsultację, a dowiesz się w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu.

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii słonecznej – a nie sprzedajemy

Biorąc pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby, możliwości finansowe oraz wszelkie ograniczenia, będziemy w stanie zaproponować Tobie najlepsze rozwiązanie i zaprojektować taką instalację fotowoltaiczną, która skutecznie obniży Twoje koszta domowe.

W zapoznaniu się z naszymi produktami efektywności elektrycznej pomogą Tobie nasi doskonale wyszkoleni i doświadczeni doradcy, znający się na swoim fachu. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy przedstawią Cię z najlepszymi ofertami i produktami. Naszym zadaniem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużywanej na co dzień energii.

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Wszystkie z naszych systemów, niezależnie czy do celów domowych czy komercyjnych, projektowane są na zamówienie. Nasi najlepsi inżynierowie stworzą doskonały projekt, który pozwoli na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach, biorąc pod uwagę wszystkie Twoje indywidualne preferencje.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Niższy rachunek za energię
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Możliwość dofinansowania
 • Bezawaryjność
 • Gwarancję jakości produktów
 • Bardziej ekologiczny styl życia

Zapewniamy kompleksową obsługę

O niczym nie musisz myśleć. Wszystko zrobimy za Ciebie, uzgodnij z nami szczegóły, a następnie czekaj na realizację.

Wszystkim się zajmiemy, zaczynając od projektu i montaż, po przegląd zainstalowanych urządzeń. Wszystko wykonujemy sami i nie podzlecamy żadnej części montażu. Zawsze będziesz informowany o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

Korzystamy z najlepszych materiałów

 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem
 • Trzymamy się terminów i pracujemy szybko i sprawnie
 • Współpracujemy z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania
 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie klientom z Gliwic i okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Zlecenia wykonywane są w oparciu o kompleksowy program jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami. Nasi wykonawcy wypełniają powierzone im zadania z największą troską i zaangażowaniem. Chcemy, by klienci byli stuprocentowo zadowoleni z naszych usług, dlatego wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z uwzględnieniem wzajemnych potrzeb i relacji.

NASZE USŁUGI

Nasi dostawcy oferują usługi związane z fotowoltaiką, które są kompleksowe i bezpośrednio skierowane do mieszkańców Gliwic i okolic.

W oparciu o parametry zgodne z potrzebami klientów, zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy. W przypadku, gdy zamieszkujesz obszar, na którym co jakiś czas występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, proponujemy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Zapewniamy Ci darmową konsultację, bez zbędnych zobowiązań. Zadzwoń lub napisz, a wyjaśnimy Ci jak działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Polska od 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Martwisz się o wysokie koszty? Bez obaw. Jeśli chcesz skorzystać z instalacji solarnych, ale nie masz wystarczających środków, możesz skorzystać z systemu dofinansowań dla osób prywatnych.

Przy skorzystaniu z dofinansowania i instalacji paneli solarnych będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszą misją jest umożliwienie społeczności uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni. Staramy się docierać do mieszkańców Gliwic, ale również całego województwa śląskiego.

Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańsza energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą bardziej przyjazna do życia otaczającą nas rzeczywistość.