Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Głogów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Głogowa jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy marką zajmującą się energią słoneczną, która od lat rozwija działalność na terenie województwa dolnośląskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój dom bądź firmę bardziej niezależną. Panele słoneczne są świetnym sposobem na wytwarzanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także prostym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej modernizują sektor energetyczny a także prędko stają się wyjątkowo upragnioną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle proste w utrzymaniu. Nasze układy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, natomiast my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to doskonała opcja dla Ciebie a także Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i gwarantujemy, że zdobędziesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie owej tezy.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza szeroka wiedza nt fotowoltaiki w połączeniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu umożliwia nam przewagę w solidnym wdrażaniu projektów wedle najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Nasi projektanci wykorzystają najnowsze techniki, by skonfigurować system paneli fotowoltaicznych a także zasilić Twój budynek czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy klientom projektować a także montować układy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Panele słoneczne są idealnym sposobem na obniżenie kosztów energii i wdrożenie nowatorskich rozwiązań energetycznych.

Dofinansowanie

Firma MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomocy instytucjom a także osobom prywatnym w pozyskaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział jest również gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także rozważyć wszystkie możliwości.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę gwałtownie rośnie dzięki produktywności a także oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia solarna posiada mnóstwo zalet. Jest przyjazna dla otoczenia, nie uwalnia szkodliwych emisji a także jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Zespół Specjalistów

Kompletny zakres usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, opracowywania a także budowy; specjalizacja w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach fotowoltaicznych na terenie Głogowa a także całego województwa dolnośląskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Głogowie

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w swój biznes, który będzie opłacalny przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na bezpłatną wycenę!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Jeżeli zaangażujesz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do projektowania a także instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć darmową energią już po kilku tygodniach.

Naszym priorytetem jest maksymalnie uprościć a także ograniczyć okres oczekiwania na uruchomienie instalacji.

  • Wycena – Damy Ci bezpłatną konsultację, by stwierdzić, czy energia solarna jest dla Ciebie odpowiednim wyborem.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie ustalić precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Projekt – Korzystając z informacji zgromadzonych podczas wizytacji, nasi projektanci podejdą do planowania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Przed przygotowaniem budowy pozostaje zdobyć niezbędne uprawnienia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednakże dołożymy wszystkich starań, by był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku przemysłowym bądź przy gruncie. Trwa to przeważnie zaledwie kilka dni.
  • Oszczędność – Po zamontowaniu układu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy niskich bądź żadnych wydatkach utrzymania.

Znacząca część oceny może być spowodowana online bądź przez telefon, natomiast by rozumieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, prawie zawsze musimy dojechać na miejsce i się rozejrzeć.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą trochę, jednak odjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, by uzyskać najskuteczniejszy system fotowoltaiczny.

Nim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną propozycję, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku a także warunków.

Dokument zawierać będzie dokładny zakres czynności, ewaluację, specyfikację układu a także zapowiedzi produktywności. Do oferty dołożona jest umowa na podjęcie prac.

Budowa każdego dachu, jego rozmiar, orientacja a także materiał są niepowtarzalne, dlatego system musi zostać zaprojektowany przed jego budową.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie bądź w końcu estetyka również są brane pod uwagę w trakcie przygotowywania instalacji.

Wszystko zaplanowane jest przez zespół fachowych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długotrwały a także służył przez dziesiątki lat.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania układu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane uprawnienie miejskie.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest rozplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy zdecydowanie stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Na wstępie tworzymy bezpieczną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, bądź wózków widłowych, jednakże wielokrotnie starczy drabina bądź zwykłe rusztowanie.

Zainicjujemy montaż okuć, później postawimy szyny, a potem zabezpieczymy też panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele kablami.

Nasz zespół dba o to, żeby system działał maksymalnie wydajnie tworząc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Konieczne będzie też pociągnięcie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń i gruntowne pomiary działania kompletnej instalacji, tak by plan produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości spełniany.

Konserwacja

Stabilna konstrukcja paneli powoduje, że nie musimy się martwić o skomplikowaną konserwację.

Powinny być czyszczone i testowane co jakiś czas, zapewne jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy zrobisz to przy pomocy usług specjalistycznej firmy czy sam, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na społeczność

Budowa paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Głogów to wyjątkowo łatwy proces, który pozwala Ci przyoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

W naszej kwestii leży cały projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a także wykonanie instalacji słonecznej.

By móc cieszyć się swoją osobistą, samowystarczalną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując dogodne cenowo, bezproblemowe programy renowacji, które podtrzymają Twój system w maksymalnej formie.