Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Góra Kalwaria | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Spółka MK Fotowoltaika z Góry Kalwarii oferuje całościowe rozwiązania w zakresie energii solarnej na obszarze województwa mazowieckiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu taniego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla układu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc uczynić Twój dom bądź firmę bardziej niezależną. Panele solarne są doskonałym sposobem na produkowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także dobrym sposobem na bycie przyjaznym dla środowiska.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to błyskawicznie poszerzająca się sfera, która zawładnęła sektorem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych nabywców, aby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię słoneczną to poważna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze oraz dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika łączy uczciwość oraz wydajność z długoletnią gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż otrzymasz najodpowiedniejsze panele dla Twojego domu.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z obszaru fotowoltaiki oraz doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem zespołu, ułatwią nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Specjalizujemy się w opracowywaniu oraz stosowaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym układów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań magazynowania energii i układów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą marką na rynku fotowoltaiki dla firm a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne oraz wydajne.

Pomagamy w planowaniu oraz instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Firmy zarówno duże jak oraz mniejsze mogą zredukować koszty energii oraz wdrożyć nowatorskie rozwiązania energetyczne dzięki panelom fotowoltaicznym.

Oszczędność pieniędzy

Posiadamy doświadczenie w pomocy instytucjom oraz jednostkom indywidualnym w zorganizowaniu dofinansowania na zrealizowaną instalację fotowoltaiczną. Wszystkie nasze pomysły są dobrane oraz zaplanowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy także dedykowany oddział, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelakie zapytania dotyczące naszych usług a także przeprowadzi analizę oszczędności.

Magazynowanie Energii

Systemy magazynowania energii pomagają podnieść wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia odnawialna oraz systemy magazynowania energii to rozwojowe rozwiązania. Mogą one znacznie ograniczyć comiesięczne rachunki za energię.

Świetny Zespół

Przygotowujemy oraz realizujemy dla naszych nabywców fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty oraz instalacje są ukierunkowane na perfekcyjną produktywność, stabilność oraz stylistykę. Dostarczamy całościowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych oraz użytkowych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Górze Kalwarii

Czy masz już dość znacznych rachunków za energię? A może planujesz zainwestować w swój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi profesjonaliści z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do montażu?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych czy gospodarczych może wydawać się skomplikowanym procesem dla większości ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Dokładamy wszelkich starań, aby czas od momentu oceny do uruchomienia instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – By zainicjować projekt, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj, a my stwierdzimy, czy energia odnawialna jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Lokalna – Potrzebujemy przeprowadzić kompletną analizę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod uwagę.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Po pozyskaniu przez nasz personel koniecznych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zminimalizować czas oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy wszystkie formalności zostały uzupełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Bezpłatna Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii oraz uwolnić się od energii od dostawcy.

Poza wywiadem zdalnym czy telefonicznym zawsze również umawiamy się na wizytę u Państwa, by zweryfikować precyzyjnie możliwości oraz warunki do położenia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą trochę, jednak odjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, aby uzyskać najsprawniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z układu fotowoltaicznego oraz będzie on uzasadniony ekonomicznie, przedstawimy Ci całościową propozycję.

Na propozycję złoży się precyzyjna ocena efektywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji a także już dokładna ewaluacja wraz z wyznaczeniem potrzebnych prac do sfinalizowania.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja oraz materiał są unikatowe, dlatego system musi zostać opracowany przed jego instalacją.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Analizujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu oraz dbamy, by instalacja była estetyczna.

Wszystko zaprojektowane jest przez personel fachowych inżynierów, którzy dbają o to, by system pozostał długowieczny oraz służył przez dziesiątki lat.

W określonych przypadkach nieodzowne może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na przygotowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu czy gruncie.

Nie jest to dla nas trudnością, gdyż zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym planie instalacji oraz przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak polepszyć proces pozyskiwania pozwoleń, dlatego jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest solidna droga transportu paneli na dach budynku.

By to zrobić konieczna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika bądź dźwigu.

Dalej konieczne są szyny oraz zaciski, by właściwie zabezpieczyć panele na dachu.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi projektami, złączymy panele kablami.

Nasz personel dba o to, żeby system funkcjonował maksymalnie produktywnie stanowiąc skoordynowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Niezbędne będzie też przeprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Konserwacja

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest potrzebny.

Powinny być czyszczone oraz kontrolowane co jakiś czas, może jeden czy dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czyszczenie ponadto można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Z MK Fotowoltaika Góra Kalwaria zamontowanie układu fotowoltaicznego dla Twojego budynku jest bezbolesne oraz zyskowne.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, ale też projektowanie oraz uzyskiwanie uprawnień, z czym ewidentnie też pomagamy.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją własną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Nie zadręczaj się także o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z możliwymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeśli wykonałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci dopomóc.