Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Góra | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca firma z gałęzi energetyki słonecznej w Górze, jest tutaj, ażeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych oraz dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb , a także budżetu.

Jesteśmy fachowcami w instalacji systemów energii słonecznej i jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypełnij formularz bądź zadzwoń i uzyskaj darmową wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim domu bądź firmie.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

W obecnym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia solarna jest najnowocześniejszą z długiej linii niezmiernie pożądanych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Nasi odbiorcy nie muszą się niepokoić o konserwację własnych systemów domowych, bowiem obserwujemy KWh, które system wyprodukował.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika jest marką godną zaufania, która oferuje najwyższej jakości panele fotowoltaiczne objęte długoterminową gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, niezawodności oraz obsługi.

Darmowe rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza szeroka znajomość nt fotowoltaiki w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszego zespołu pozwala nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Specjalizujemy się w opracowywaniu oraz realizowaniu najnowszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów solarnych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla instytucji i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne oraz wydajne.

Budujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych oraz gospodarczych.

Panele słoneczne mogą pomóc zmniejszyć koszty energii oraz jednocześnie podwyższyć efektywność. Jest to doskonała wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak również małych.

Ocena korzyści

Mamy doświadczenie w pomocy firmom oraz jednostkom prywatnym w zdobyciu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział jest także gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz rozważyć wszystkie opcje.

Magazynowanie Energii

Dla wielu organizacji nasze układy magazynowania energii pomagają podnieść wartość ich inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna ma sporo zalet. Jest przyjazna dla środowiska, nie uwalnia szkodliwych emisji i jest najpopularniejszym źródłem energii w wielu miejscach.

Wspaniały Personel

Tworzymy oraz wdrażamy słoneczne układy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty oraz instalacje są skupione na perfekcyjnej efektywności, wytrzymałości oraz stylistyce. Dostarczamy całościowy monitoring efektywności, usługi projektowe oraz instalacyjne.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku lub firmy w Górze

Niezależnie od tego, czy chcesz uwolnić się od dużych miesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w twój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to zadanie.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego czy mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga natomiast kompetencji oraz sprawnego rozplanowania.

Staramy się to sprawić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Konsultacje – Zadzwoń do nas już dzisiaj, aby rozpocząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Terenowa – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie zdefiniować precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu oraz dla samej efektywności instalacji.
  • Projekt – Nasi projektanci przystąpią do opracowywania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po otrzymaniu przez nasz zespół stosownych uprawnień, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zminimalizować okres oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy wszystkie formalności zostały dokończone, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie czy obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Oszczędność – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii oraz usamodzielnić się od energii od dostawcy.

Większość koniecznych danych do oceny potrafimy pozyskać przez telefon lub zdalnie, aczkolwiek wymagana będzie też konsultacja na miejscu oraz oględziny lokalne.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, prawdopodobnie nawet spierać się ze sobą odrobinę, ale wyjedziemy rozumiejąc szczegółowo, co trzeba zrobić, aby otrzymać najsprawniejszy system fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, więc zawsze chcemy być przekonani, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie uzasadniona oraz opłacalna.

W ofercie zawrzemy ewaluację instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu jak również umowę o przekroju robót.

Struktura każdego dachu, jego rozmiar, orientacja oraz materiał są niepowtarzalne, dlatego system musi zostać opracowany przed jego budową.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru oraz zaciemnienie dachu oraz dbamy, by instalacja była estetyczna.

Układy te są zrealizowane tak, aby służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest opracowany oraz zaakceptowany przez doświadczonego instalatora.

Zdarza się, że uregulowania publiczne nakazują dodatkowych zezwoleń na budowę systemów fotowoltaicznych, co minimalnie przedłuża cały proces.

Szczegóły dotyczące takich pozwoleń są już określane przy przygotowywaniu instalacji, toteż nie stanowią one dla nas żadnego zdziwienia.

Cały proces otrzymania pozwoleń nie musi trwać wiecznie. Dzięki naszemu doświadczeniu maksymalnie zmniejszamy okres oczekiwania.

Instalacja systemu

Na start tworzymy pewną trasę z ziemi na Twój dach.

Przeważnie jest to drabina lub dwie drabiny, jednakże w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Zanim zainstalujemy same panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki i klipsy, by cała struktura była trwała oraz bezpieczna.

Po ułożeniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja oraz złączenie przewodami.

Nasz zespół dba o to, aby system działał maksymalnie efektywnie stanowiąc zsynchronizowany obwód z istniejącymi urządzeniami w sieci.

Do falownika dodatkowo potrzebne będzie poprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz specjalista ds. fotowoltaiki.

Ostatnie etapy to integracja wszelkich urządzeń oraz precyzyjne testy działania kompletnej instalacji, tak aby program produkcji energii założony w projekcie był w pełni osiągany.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest potrzebny.

Jedyną czynnością, zależną od pogody, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz czy 2 razy do roku.

Oczyszczanie także można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Ogromnie ważne są dla nas Twoje korzyści i oszczędności, toteż jako MK Fotowoltaika Góra zadbamy o proste oraz zyskowne sfinalizowanie instalacji.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, lecz też projektowanie oraz uzyskiwanie pozwoleń, z czym ewidentnie też pomagamy.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją naturalną oraz odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w przeciągu kilku tygodni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi okres, oferując przystępne cenowo, bezproblemowe programy pielęgnacji, które podtrzymają Twój system w pełnej formie.