Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Gorlice | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Oddział MK Fotowoltaika z Gorlic jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią solarną, która od lat prowadzi działalność na obszarze województwa małopolskiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu taniego, przystosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika daje lokalnym odbiorcom znakomitej jakości system energii solarnej, który wypełnia wszelkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Układy energii słonecznej to nowoczesny i praktyczny sposób na spożytkowanie promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne dostarczają czystą energię dla Twojego budynku, a także ograniczają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po zainstalowaniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj łatwe w utrzymaniu. Nasi odbiorcy nie muszą się niepokoić o konserwację własnych układów domowych, gdyż obserwujemy KWh, które system wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika łączy rzetelność i skuteczność z długoterminową gwarancją. Wybierając nas, wiesz, iż zyskasz najstosowniejsze panele dla swojego domu.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki i doświadczenie, w powiązaniu z profesjonalizmem zespołu, pomogą nam dostarczyć większą wartość dla naszych nabywców.

Oferujemy pełen repertuar rozwiązań oraz usług w obszarze energii słonecznej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy magazynowania energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą spółką na rynku fotowoltaiki dla instytucji a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i wydajne.

Montujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i gospodarczych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są tańsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Analiza korzyści

MK Fotowoltaika jest doświadczoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po zrealizowanym projekcie. Będziemy pracować nad znalezieniem najkorzystniejszego układu, który będzie znakomicie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci również lepiej poznać różne koszty i opcje dostępne dla Ciebie.

Magazyn Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki efektywności i oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz system magazynowania energii. Energia solarna i układy magazynowania energii to perspektywiczne rozwiązania. Potrafią one znacznie zmniejszyć miesięczne rachunki za prąd.

Zespół Ekspertów

Tworzymy i realizujemy słoneczne układy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty i instalacje są skoncentrowane na perfekcyjnej efektywności, trwałości oraz estetyce. Zapewniamy kompleksowy monitoring efektywności, usługi projektowe i montażowe.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku lub firmy w Gorlicach

Niezależnie od tego, czy planujesz uniezależnić się od dużego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Zakładanie paneli fotowoltaicznych w domach mieszkalnych lub gospodarczych potrafi wydawać się złożonym procesem dla części ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym założeniem jest sprawienie, by włączenie instalacji było tak nieskomplikowane oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Umożliwimy Ci bezpłatną wycenę, by sprawdzić, czy energia solarna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizyta – Niezbędna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posesji, żeby oszacować i wziąć pod uwagę każdy czynnik potrafiący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do planowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – W tym etapie wymagana będzie odrobina wytrwałości. Otrzymanie koniecznych pozwoleń nie jest do końca uzależnione od nas, jednakże zawsze dokładamy starań, żeby trwało to jak najkrócej.
  • Instalacja – Gdy wszelkie formalności zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego budynku, na gruncie lub obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej niż parę dni.
  • Oszczędność – Dzięki zainstalowanemu układowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych lub żadnych kosztach konserwacji.

Znaczna część oceny może być dokonana online lub przez telefon, ale by wiedzieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze potrzebujemy przyjechać na miejsce oraz się rozejrzeć.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, czasem nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednak wyjedziemy rozumiejąc dokładnie, co trzeba zrobić, by otrzymać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Zanim będziemy potrafili zaprezentować Ci konkretną propozycję, zweryfikujemy zasadność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

W ofercie obejmiemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację systemu i umowę o charakterze robót.

Do projektu niezbędne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz konstrukcji. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszelkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie projektowania instalacji.

Układy te są skonstruowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest skonstruowany oraz potwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

Do zrealizowania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być konieczne uprawnienie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest przewidziane już we wczesnym planie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim interesować.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces uzyskiwania pozwoleń, zatem jesteś w dobrych rękach.

Montaż systemu

Na wstępie budujemy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z żurawi, podnośników, lub wózków widłowych, jednakże najczęściej starczy drabina lub zwykłe rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z perfekcyjną efektywnością.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to następny krok w realizacji projektu.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do wyciągania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi przewody elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter i kilka innych urządzeń, które sprawiają, że system działa, oraz przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że całość perfekcyjnie współgra.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją architekturę a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest obowiązkowy.

Rekomenduje się jednak, żeby panele słoneczne czyścić chociaż raz w roku, żeby utrzymywały maksymalną wydajność.

Czy wykonasz to przy pomocy usług kompetentnej firmy lub samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować rozwagę na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki profesjonalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej prywatnej odnawialnej energii.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, lecz również planowanie oraz zdobywanie uprawnień, z czym ewidentnie również pomagamy.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie paru tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, zatem jeśli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.