Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika, wiodąca spółka z branży energii słonecznej w Gorzowie Wielkopolskim, jest tutaj, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych oraz dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Możesz zaufać naszemu zespołowi, który ułatwi Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii solarnej.

Współpracując z marką MK Fotowoltaika, odnajdziesz układ energii solarnej, który pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Energia słoneczna to prędko poszerzająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Panele fotowoltaiczne są świetną inwestycją dla wielu osób. Konserwacja jest znikoma dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi klienci posiadają urządzenie nadzorujące, które wskazuje nam dokładnie ile KWh układ wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Wiemy, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o doskonałej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza szeroka znajomość nt fotowoltaiki w zestawieniu z doświadczeniem zawodowym lokalnego zespołu umożliwia nam przewagę w bezpiecznym przeprowadzaniu projektów według najwyższych wzorców, niezależnie od ich złożoności.

Świadczymy pełny wachlarz rozwiązań a także usług w zakresie energii solarnej, w tym układy zasilania energią odnawialną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm i domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są niezawodne i efektywne.

Pomagamy w projektowaniu a także instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Dzięki panelom fotowoltaicznym spółki mogą zredukować koszty energii i zastosować nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Analiza korzyści

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli fotowoltaicznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze i informację, jak tego dokonać. Wszystkie nasze plany są przystosowane i zaplanowane tak, aby pasowały do Twoich potrzeb. Posiadamy także dedykowany zespół, który chętnie udzieli odpowiedzi na jakiekolwiek zapytania dotyczące naszych usług i przeprowadzi ocenę oszczędności.

Magazyn Energii

Układy gromadzenia energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie zredukować koszty energii. Energia solarna sama w sobie może drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię. Układy gromadzenia energii zwiększają te oszczędności, gdyż rozwiązują problem opłat za energię.

Zespół Fachowców

Pełen zasięg usług w branży fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej i strukturalnej, opracowywania i instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych systemach fotowoltaicznych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz całego województwa wielkopolskiego.

Zamów panele słoneczne do budynku bądź firmy w Gorzowie Wielkopolskim

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma obszerną wiedzę na temat układów fotowoltaicznych. Dostarczymy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku gospodarczego lub mieszkalnego nie musi być złożonym procesem, wymaga jednak wiedzy oraz sprawnego rozplanowania.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, aby zrealizowanie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Konsultacje – Przekręć do nas już dziś, aby rozpocząć rozmowę na temat Twojego projektu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizja Terenowa – Potrzebujemy wykonać dokładną ocenę terenu, aby upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Projekt – Nasi inżynierowie spożytkują dane uzyskane podczas Twojej konsultacji, by zacząć planowanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po zdobyciu przez nasz personel koniecznych zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, aby zredukować okres oczekiwania a także wykonać instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to najczęściej tylko kilka dni.
  • Oszczędność – Po zrealizowanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, ekologicznej energii i usamodzielnić się od prądu od sieci.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zwykle też umawiamy się na wizytację u Państwa, by zweryfikować konkretnie możliwości i warunki do zamontowania instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod rozwagę m.in. kąt pochylenia dachu, ukształtowanie dachu, profil pochylenia, stopień zaciemnienia i inne elementy oddziałujące na parametry instalacji.

Po rozpatrzeniu wszelkich za oraz przeciw co do opłacalności oraz zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

Dokument zawierać będzie szczegółowy zasięg prac, ewaluację, specyfikację systemu i zapowiedzi wydajności. Do propozycji dorzucona jest umowa na rozpoczęcie prac.

Potrzebujemy też zweryfikować szczegółowo wszystkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał czy kształt, aby sporządzić optymalny projekt pod instalację.

Ponadto poznajemy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr oraz obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Układy te są wykonane tak, aby działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest zaplanowany oraz zatwierdzony przez kompetentnego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane uprawnienie lokalne.

Punkty dotyczące takich pozwoleń są już wykazywane przy opracowywaniu instalacji, stąd nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Możemy zdecydowanie ogłosić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż systemu

Na początek układamy pewną drogę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, wyciągów, czy wózków widłowych, jednak wielokrotnie starczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Zanim zainstalujemy same panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki i uchwyty, by cała konstrukcja była stabilna oraz bezpieczna.

Po rozmieszczeniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja oraz złączenie kablami.

To naprawdę wymusza odrobinę matematyki, aby skoordynować obwody i zmaksymalizować produktywność systemu.

Potrzebne będzie też przeprowadzenie przez naszego eksperta ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie kroki to integracja wszelkich urządzeń oraz całkowite pomiary działania kompletnej instalacji, tak aby program produkcji energii ustanowiony w projekcie był w całości realizowany.

Konserwacja

Ze względu na swoją konstrukcję i montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest obowiązkowy.

Proponuje się jednak, by panele fotowoltaiczne czyścić przynajmniej raz w roku, by utrzymywały maksymalną produktywność.

Możesz to zrobić indywidualnie ewentualnie skorzystać z naszych usług w obszarze renowacji paneli fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki profesjonalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Nasze kompleksowe podejście poprowadzi Cię przez planowanie, inżynierię, budowę i podłączenie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu jedynie paru tygodni.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Pomożemy Ci przy wszelkiej wątpliwości oraz problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.