Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Grodzisk Mazowiecki | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli jesteś zaciekawiony energią solarną oraz poszukujesz dobrej ekipy, która dostarczy Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Grodziska Mazowieckiego.

Możesz zaufać lokalnemu zespołowi, który pomoże Ci odkryć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii odnawialnej.

MK Fotowoltaika dostarcza naszym nabywcom doskonałej jakości system energii solarnej, który wypełnia wszystkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna modyfikuje sposób, w jaki myślimy o energii. Układy błyskawicznie stają się jedną spośród najbardziej poszukiwanych innowacji technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Konserwacja wymagana dla większości układów domowych jest symboliczna. Nadzorujemy energię uzyskiwaną przez Twój system, by upewnić się, że produkuje on optymalną ilość KWh.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię zdobywaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to znakomita opcja dla Ciebie i Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy oraz zaręczamy, że zdobędziesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie owej tezy.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję i doświadczenie niezbędne do tego, by Twój projekt został zrealizowany zgodnie z największymi standardami.

Proponujemy pełen repertuar rozwiązań i usług w obrębie energii odnawialnej, w tym systemy zasilania energią solarną podłączone do sieci, systemy magazynowania energii oraz same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika dostarcza całościowych rozwiązań w zakresie komercyjnych układów słonecznych.

Projektujemy systemy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych i przemysłowych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są dostępniejsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii odnawialnej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Dofinansowanie

Spółka MK Fotowoltaika posiada doświadczenie w pomaganiu instytucjom a także osobom prywatnym w zdobywaniu dofinansowania do przeprowadzonej instalacji fotowoltaicznej. Wszelkie nasze pomysły są dobrane i opracowane tak, by pasowały do Twoich potrzeb. Mamy także dedykowany zespół, który chętnie zapewni odpowiedzi na wszelkie zagadnienia dotyczące naszych usług a także przeprowadzi ocenę oszczędności.

Skład Energii

Układy przechowywania energii pomagają zwiększyć wartość naszej inwestycji w panele solarne. Energia odnawialna sama w sobie może drastycznie zredukować comiesięczne rachunki za prąd. Układy przechowywania energii potęgują te oszczędności, albowiem likwidują temat opłat za energię.

Znakomity Personel

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych i strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Grodzisku Mazowieckim

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu firma MK Fotowoltaika ma obszerną wiedzę na temat układów słonecznych. Zapewnimy Ci najdoskonalsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz zmniejszyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo zaoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od wyceny do instalacji?

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych lub gospodarczych może wydawać się skomplikowanym procesem dla części ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Naszym celem jest maksymalnie uprościć i zmniejszyć okres oczekiwania na włączenie instalacji.

  • Rekomendacje – By rozpocząć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie właściwa.
  • Wizja Terenowa – Niezbędna będzie bezpośrednia wizytacja na terenie posiadłości, aby oszacować i wziąć pod uwagę każdy element potrafiący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Projekt – Zebraliśmy już wszelkie dane, których wymagamy, by rozumieć, ile energii użytkujesz w ciągu dnia. Nasi inżynierowie zaprojektują system fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Po zdobyciu przez nasz zespół stosownych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by ograniczyć okres oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po załatwieniu formalności możemy podejść do właściwej instalacji w Państwa domu, budynku gospodarczym bądź przy gruncie. Trwa to najczęściej jedynie kilka dni.
  • Oszczędność – Dzięki zamontowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy minimalnych bądź żadnych kosztach konserwacji.

Przed przygotowaniem planu projektu wskazana będzie również wizytacja na miejscu, aby zdobyć wszelkie potrzebne informacje, których nie sposób zdefiniować w rozmowie telefonicznej.

Będąc na miejscu potrafimy precyzyjnie oszacować kształt dachu, zaciemnienie, kierunek jak również kąt nachylenia dachu. Wszelkie te czynniki mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Nim będziemy mogli przedstawić Ci konkretną propozycję, sprawdzimy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku i warunków.

Dokument obejmować będzie szczegółowy obszar prac, wycenę, specyfikację systemu a także zapowiedzi produktywności. Do propozycji dołożona jest umowa na podjęcie prac.

Do projektu nieodzowne są informacje na temat nachylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, aby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod rozwagę. Badamy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz dbamy, aby instalacja była atrakcyjna.

System fotowoltaiczny będzie rozplanowany przez najlepszych profesjonalistów od fotowoltaiki tak, aby gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

W pewnych przypadkach konieczne może się okazać pozwolenie od urzędu miasta ze zgodą na zbudowanie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Oczekiwania dotyczące pozwoleń badamy już na etapie wyceny, więc nie ma żadnych niespodzianek, aczkolwiek musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji i przypadków uzyskiwania pozwoleń, że okres konieczny na ich otrzymanie jest możliwie niewielki.

Instalacja systemu

Na start budujemy niezawodną trasę z ziemi na Twój dach.

By to zrobić potrzebna jest lekka konstrukcja rusztowania, drabina, ewentualnie można skorzystać z podnośnika lub żurawia.

Rozpoczniemy montaż okuć, następnie położymy szyny, i potem zabezpieczymy same panele.

Gdy wszystko zostanie zamontowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele kablami.

Wymagana jest tutaj fachowa kompetencja, aby obwody były skoordynowane pod maksymalną efektywność systemu.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych scali kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy całość działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest wymagana, bowiem te przymocowane są na stałe.

Dla osiągania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz przeprowadzić test wydajności.

Oczyszczanie też można zlecić i niekoniecznie musi to być firma specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Z MK Fotowoltaika Grodzisk Mazowiecki zainstalowanie systemu słonecznego dla Twojego obiektu jest bezbolesne i dochodowe.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji słonecznej.

Zadzwoń bądź wypełnij kwestionariusz na stronie, a Twoją domową oraz odnawialną energię będziesz mógł generować już w przeciągu paru tygodni.

Nie niepokój się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z potencjalnymi innymi problemami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, niezmiennie będziemy w stanie Ci pomóc.