Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Grudziądz | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

MK Fotowoltaika z Grudziądza to oddział zawodowców w sferze energetyki solarnej, którzy tworzą instalacje dostosowane do osobistych potrzeb nabywcy.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odnalezieniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które pasuje do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc uczynić Twój dom lub firmę bardziej niezależną. Panele fotowoltaiczne są wspaniałym sposobem na generowanie energii elektrycznej bez polegania na paliwach kopalnych, a także łatwym sposobem na bycie przyjaznym dla otoczenia.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Układy energii słonecznej modernizują sektor energetyczny oraz błyskawicznie stają się wybitnie upragnioną nowinką technologiczną w całej Polsce.

PROFESJONALNY SERWIS

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są niebywale łatwe w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są łatwe w utrzymaniu, a my monitorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię odnawialną to odpowiedzialna inwestycja, która pozwoli Ci przyoszczędzić pieniądze a także posłuży środowisku. MK Fotowoltaika to doskonała propozycja dla Ciebie oraz Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i obiecujemy, że zdobędziesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie owej tezy.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza wszechstronna wiedza branżowa w powiązaniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu przynosi nam przewagę w niezawodnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość a także okoliczności.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wprowadzaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych połączonych z siecią, rozwiązań magazynowania energii , a także systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm a także domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są solidne a także wydajne.

Pomagamy klientom projektować a także montować systemy słoneczne dla wielu zastosowań, od mieszkalnych po duże komercyjne projekty.

Instytucje, które zastosowały panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii a także wprowadzają niestandardowe rozwiązania energetyczne.

Ocena korzyści

MK Fotowoltaika jest doświadczoną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie po skończonym projekcie. Będziemy pracować nad znalezieniem najlepszego projektu, który będzie perfekcyjnie pasował do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci jednocześnie lepiej zrozumieć różne wydatki a także opcje dostępne dla Ciebie.

Magazynowanie Energii

Układy przechowywania energii pomagają naszym nabywcom znacząco zredukować koszty energii. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona nadal wykorzystywana w jeszcze większym stopniu.

Zespół Ekspertów

Tworzymy a także wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty a także instalacje są ukierunkowane na optymalną wydajność, stabilność a także stylistykę. Dostarczamy całościowe wykonawstwo projektów komercyjnych, przemysłowych, rolniczych, mieszkaniowych a także użytkowych.

Zamów panele słoneczne do budynku lub firmy w Grudziądzu

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika posiada dużą wiedzę na temat systemów słonecznych. Dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twojej konkretnej sytuacji w konkurencyjnej cenie.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć twoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga niemniej wiedzy i dobrego zaplanowania.

Dokładamy wszystkich starań, by okres od momentu weryfikacji do włączenia instalacji był jak najkrótszy.

  • Rekomendacje – By zapoczątkować realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych ekspertów już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
  • Wizja Terenowa – Nieodzowna będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posesji, by oszacować a także wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na efektywność instalacji.
  • Plan – Przetwarzając dane zgromadzone podczas wizytacji, nasi inżynierowie rozpoczną projektowanie systemu fotowoltaicznego, by zmaksymalizować produkcję energii.
  • Pozwolenia – Po zdobyciu przez nasz personel odpowiednich uprawnień, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by skrócić okres oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po uregulowaniu formalności możemy przystąpić do właściwej instalacji w Państwa domu, obiekcie przemysłowym lub przy gruncie. Trwa to zwykle zaledwie kilka dni.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu systemu energii solarnej można od razu zacząć oszczędzać przy niskich bądź żadnych kosztach na utrzymanie.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zawsze również umawiamy się na konsultację u Państwa, by zweryfikować dokładnie możliwości a także warunki do postawienia instalacji.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą trochę, natomiast wyjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, by otrzymać najefektywniejszy system fotowoltaiczny.

Po upewnieniu się, że skorzystasz z systemu fotowoltaicznego a także będzie on uzasadniony ekonomicznie, zaprezentujemy Ci kompleksową propozycję.

Poza samą wyceną instalacji fotowoltaicznej przygotujemy prezentację realnych oszczędności na przyszłe lata, a także dokładną specyfikację techniczną a także plan postępowania krok po kroku.

Potrzebujemy też sprawdzić dokładnie wszystkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał lub rozmiar, by opracować doskonały projekt pod instalację.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie lub w końcu estetyka także są brane pod rozwagę w trakcie planowania instalacji.

Układy te są wykonane tak, by służyły przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest opracowany i zatwierdzony przez sprawdzonego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zamontowania systemu fotowoltaicznego na dachu może być wymagane pozwolenie lokalne.

Punkty dotyczące takich pozwoleń są już ustalane przy planowaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Cały mechanizm uzyskania uprawnień nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo redukujemy okres wyczekiwania.

Montaż systemu

Nieodzownym elementem przed samym montażem jest solidna metoda transportu paneli na dach budynku.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania lub też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zanim zainstalujemy też panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki a także uchwyty, by kompletna struktura była stabilna i bezpieczna.

Ważnym krokiem jest właściwe złączenie paneli dobranymi przewodami, tak by prąd przepływał w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód gotowy do wyciągania maksimum korzyści z energii solarnej.

Niezbędne będzie też poprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do miejsca instalacji falownika.

Ostatnie kroki to konsolidacja wszelkich urządzeń i całkowite testy działania skończonej instalacji, tak by program produkcji energii założony w projekcie był w pełni osiągany.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie mają ruchomych części i potrzebują bardzo skromnej pielęgnacji.

Zaleca się jednak, by panele słoneczne czyścić minimum raz w roku, by zachowywały maksymalną wydajność.

Oczyszczanie również można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Wyjątkowo istotne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Grudziądz zadbamy o bezproblemowe i opłacalne przeprowadzenie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a także zbudowanie instalacji fotowoltaicznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją własną, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy dowolnej wątpliwości i problemie już po instalacji, jeśli takowe wystąpią.