Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Inowrocław | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeżeli jesteś zaciekawiony energią solarną oraz poszukujesz odpowiedniej ekipy, która dostarczy Ci najlepszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Inowrocławia.

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania Ci systemu fotowoltaicznego, który będzie pasował do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Jesteśmy fachowcami w instalacji systemów energii słonecznej i jesteśmy tu, żeby Ci pomóc. Wypełnij kwestionariusz bądź zadzwoń i uzyskaj darmową wycenę, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować budowa systemu energii słonecznej w Twoim lokalu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

W dzisiejszym świecie inwestowanie w odnawialną energię jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Energia odnawialna jest najnowszą z długiej linii bardzo korzystnych innowacji technologicznych, które napędzają przyszłość.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Raz rozlokowane panele fotowoltaiczne są szczególnie łatwe w utrzymaniu. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, natomiast my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych klientów, żeby zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. MK Fotowoltaika to świetna propozycja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności oraz obiecujemy, że dostaniesz najlepszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tejże tezy.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z naszej działalności i każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w zakładaniu oraz realizowaniu najnowocześniejszych zaawansowanych technik energetycznych, w tym systemów słonecznych powiązanych z siecią, rozwiązań przechowywania energii oraz systemów zasilania poza siecią.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Dostarczamy kompletne rozwiązania dla prywatnych i komercyjnych systemów fotowoltaicznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomogliśmy wielu komercyjnym klientom z różnych branż w skonstruowaniu systemu oraz produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele słoneczne mogą pomóc zredukować koszty energii oraz równocześnie podnieść produktywność. Jest to idealna wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak również niewielkich.

Duża oszczędność

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po skończonym projekcie. Nasz personel przygotował dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim opcjom i zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Przechowywanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki wydajności i oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz system przechowywania energii. Energia odnawialna sama w sobie potrafi drastycznie obniżyć miesięczne rachunki za energię. Systemy przechowywania energii podnoszą te oszczędności, bowiem likwidują temat opłat za energię.

Umiejętności zespołu

Opracowujemy i wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne systemy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na maksymalną produktywność, trwałość i estetykę. Dostarczamy kompletne wykonawstwo projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu bądź instytucji w Inowrocławiu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem fachowców, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią solarną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym nabywcom w budowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze i polepszyć jakość życia poprzez optymalizację ilości energii uzyskiwanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Kładzenie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych lub gospodarczych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, tymczasem nie ma się czego obawiać.

Staramy się to uczynić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Konsultacje – Zagwarantujemy Ci darmową poradę, żeby sprawdzić, czy energia odnawialna jest dla Ciebie właściwym wyborem.
  • Wizyta – Będziemy musieli obejrzeć Państwa budynek i oszacować parametry instalacji w sposób możliwie dokładny.
  • Plan – Wykorzystując informacje zebrane podczas wizytacji, nasi inżynierowie zainicjują planowanie systemu fotowoltaicznego, żeby zmaksymalizować produkcję energii.
  • Uprawnienia – Przed przygotowaniem instalacji pozostaje uzyskać niezbędne pozwolenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszelkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Gdy wszystkie formalności zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego domu, na gruncie lub obiekcie przemysłowym. Z reguły trwa to nie dłużej aniżeli parę dni.
  • Darmowa Energia – Po skończonej instalacji możesz cieszyć się z bezpłatnej, ekologicznej energii i uwolnić się od prądu od dostawcy.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na wizytę u Państwa, żeby ocenić dokładnie możliwości i wymogi do zbudowania instalacji.

Podczas naszej wizytacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, wymodelowanie dachu, profil nachylenia, stopień zaciemnienia i inne czynniki wpływające na parametry instalacji.

Nim będziemy umieli przedstawić Ci konkretną propozycję, zweryfikujemy sensowność ekonomiczną instalacji fotowoltaicznej dla Twojego przypadku i warunków.

Dokument zawierać będzie dokładny zasięg prac, wycenę, specyfikację systemu a także prognozy wydajności. Do oferty dołączona jest umowa na zainaugurowanie prac.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał bezbłędnie, plan powinien być maksymalnie dokładny, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, struktura a także pokrycie.

To nie jedyne parametry, które bierzemy pod uwagę. Weryfikujemy także bliskość urządzeń elektrycznych, obciążenia, kierunki wiatru i zaciemnienie dachu oraz dbamy, żeby instalacja była estetyczna.

Systemy te są zbudowane tak, żeby działały przez dziesięciolecia, zatem każdy z nich jest opracowany oraz zatwierdzony przez fachowego instalatora.

Do wykonania montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być konieczne upoważnienie od władz miejscowości, w której posiadłość się znajduje.

Skompletowanie dokumentacji na takie upoważnienie jest rozplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy śmiało stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż instalacji

Panele słoneczne oraz zespół muszą mieć zapewniony bezpieczny transport z ziemi na wysokość dachu.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania czy też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Nim zainstalujemy same panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki a także uchwyty, żeby cała budowla była trwała oraz bezpieczna.

Znaczącym stopniem jest poprawne połączenie paneli dobranymi kablami, tak żeby prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

To faktycznie wymusza odrobinę matematyki, żeby zsynchronizować obwody i zmaksymalizować produktywność systemu.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk poprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Na zakończenie pozostaje podłączenie reszty urządzeń oraz przetestowanie kompletnego systemu w rzeczywistym działaniu.

Konserwacja

Ze względu na swoją konstrukcję a także montaż wyspecjalizowany serwis paneli fotowoltaicznych nie jest potrzebny.

Dla osiągania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku oraz wykonać pomiar wydajności.

Czy zrobisz to przy pomocy usług doświadczonej firmy lub samodzielnie, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas i będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Zajmiemy się wszystkim od pierwotnego pomysłu, przez dokumentację, aż po sam montaż oraz uruchomienie.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, zatem jeżeli będziesz mieć dowolne zapytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.