Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Jarosław | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli szukasz systemu energii słonecznej w obszarze podkarpackim, oddział MK Fotowoltaika z Jarosławia jest tutaj, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w znalezieniu osiągalnego, przystosowanego do potrzeb klienta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika może pomóc Ci zorganizować system energii słonecznej zainstalowany w Twoim lokalu bądź firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Systemy energii solarnej modyfikują sektor energetyczny i szybko stają się najbardziej pożądaną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to unikatowa inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja jest minimalna dla większości domowych układów, zaś wszyscy nasi odbiorcy posiadają wyposażenie monitorujące, które wskazuje nam konkretnie ile KWh system wytworzył.

DLA DOMU

Dzięki przesunięciu z klasycznych źródeł energii na energię solarną, zaoszczędzisz pieniądze. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś niezawodne, wysoce efektywne panele fotowoltaiczne objęte długookresową gwarancją.

Darmowe rekomendacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza obszerna wiedza specjalistyczna w zestawieniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu dostarcza nam przewagę w solidnym realizowaniu projektów, przy zachowaniu najwyższych standardów, bez względu na złożoność a także okoliczności.

Nasi projektanci zastosują najnowsze techniki, by skonfigurować system paneli słonecznych a także zasilić Twój dom naturalną i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

MK Fotowoltaika jest wiodącą firmą na rynku fotowoltaiki dla firm oraz domu. Specjalizujemy się w instalacjach, które są bezpieczne a także wydajne.

Budujemy układy fotowoltaiczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także przemysłowych.

Panele fotowoltaiczne są doskonałym sposobem na obniżenie kosztów energii i wdrożenie nieszablonowych rozwiązań energetycznych.

Ocena korzyści

Mamy doświadczenie w pomocy firmom a także jednostkom prywatnym w pozyskaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel będzie potrzebować szczegółowych informacji zużycia prądu, żeby przeanalizować Twoje obecne wydatki a także pomóc pokazać Ci nowoczesny sposób oszczędzania dzięki energii odnawialnej.

Magazynowanie Energii

Dla wielu instytucji nasze układy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość ich inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona nadal wykorzystywana w jeszcze większym stopniu.

Wspaniały Personel

Firma oferuje pełen zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach odnawialnych, dachowych systemach słonecznych.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla budynku czy firmy w Jarosławiu

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem a także zespołem fachowców, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Zobacz, jak panele fotowoltaiczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na darmową konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeśli zatrudnisz profesjonalną spółkę do opracowania a także zamontowania systemu dla Ciebie, kompletna procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym zadaniem jest sprawienie, by uruchomienie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Rekomendacje – Umożliwimy Ci darmową pomoc, by zobaczyć, czy energia odnawialna jest dla Ciebie prawidłowym wyborem.
  • Wizyta – Będziemy musieli obejrzeć Państwa budynek a także ocenić parametry instalacji w sposób maksymalnie drobiazgowy.
  • Projekt – Czerpiąc z informacji zebranych podczas konsultacji, nasi projektanci przystąpią do opracowywania systemu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie podjąć prace instalacyjne niezbędne będzie także zdobycie odpowiednich uprawnień. Nasz personel jest kompetentny także pod tym kątem i może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Po określeniu i ustanowieniu wszystkich elementów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zainstalowanemu systemowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich bądź żadnych kosztach renowacji.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na wizytę u Państwa, by ocenić konkretnie możliwości a także warunki do położenia instalacji.

Będziemy wyglądać w górę, pokazywać na rzeczy, pocierać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą odrobinę, natomiast wyjedziemy wiedząc szczegółowo, co trzeba zrobić, by otrzymać najwydajniejszy system fotowoltaiczny.

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw co do opłacalności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci praktyczne rozwiązanie.

Na ofertę złoży się wnikliwa ocena efektywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji jak również już dokładna ewaluacja wespół z zaplanowaniem niezbędnych prac do ukończenia.

Architektura każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikatowe, dlatego system musi zostać opracowany przed jego instalacją.

Ponadto oceniamy też zaciemnienie jakie powstaje w planowanym miejscu montażu, podatność na wiatr i obciążenie, a nawet przyszły wygląd paneli.

Systemy te są przygotowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, więc każdy z nich jest opracowany i zatwierdzony przez profesjonalnego instalatora.

Do przeprowadzenia montażu instalacji fotowoltaicznej czasem może być niezbędne upoważnienie od władz miejscowości, w której nieruchomość się znajduje.

Punkty dotyczące takich zezwoleń są już definiowane przy projektowaniu instalacji, więc nie przedstawiają one dla nas żadnego zdumienia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak poprawić proces zdobywania pozwoleń, więc jesteś w dobrych rękach.

Instalacja systemu

Obowiązkowym elementem przed samym montażem jest solidna metoda transportu paneli na dach domu.

Drabiny, dźwigi, podnośniki, rusztowania bądź też wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych technologii, w zależności od realiów.

Zanim zamontujemy same panele, nieuniknione będą klemy, kątowniki oraz uchwyty, by skończona budowla była solidna i niezawodna.

Gdy wszystko zostanie zainstalowane zgodnie z naszymi pomysłami, złączymy panele przewodami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód gotowy do pobierania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Konieczne będzie też przeprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki przewodów od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie zweryfikować, czy całość działa zgodnie z planem.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest niezbędny.

Jedyną rzeczą, uzależnioną od aury, o którą powinniśmy zadbać jest ich czyszczenie raz lub 2 razy do roku.

Możesz to wykonać samodzielnie bądź skorzystać z naszych usług w zakresie renowacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Dzięki specjalistom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

Kompletny proces to nie tylko sama instalacja, ale również przygotowywanie i zdobywanie uprawnień, z czym oczywiście również pomagamy.

By móc cieszyć się swoją domową, samodzielną wytwórnią czystej energii wystarczy skontaktować się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z ewentualnymi innymi kłopotami z instalacją. Jeśli zrealizowałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci pomóc.