Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Jasło | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Zespół MK Fotowoltaika z Jasła jest po to, by Ci pomóc. Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która od lat prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do systemu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb i budżetu.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi pomóc Ci zorganizować układ energii słonecznej zainstalowany w Twoim domu ewentualnie firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy energii fotowoltaicznej to nowoczesny a także stabilny sposób na zastosowanie promieni słonecznych. Panele słoneczne gwarantują czystą energię dla Twojego lokalu, a ponadto zmniejszają miesięczne rachunki za prąd.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii nadzorowania, umiemy sprawdzić, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak normalne, jak otwarcie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest firmą godną zaufania, która proponuje wysokiej jakości panele słoneczne objęte długoterminową gwarancją. Nie znajdziesz innej firmy o takim samym poziomie wydajności, uczciwości a także obsługi.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki a także doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, pomogą nam przynieść wyższą wartość dla naszych klientów.

Proponujemy szeroki repertuar rozwiązań i usług w zakresie energii słonecznej, w tym układy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, układy przechowywania energii , a także same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów słonecznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Montujemy układy słoneczne dla wielu wdrożeń komercyjnych a także gospodarczych.

Podczas gdy zużycie energii elektrycznej rośnie, panele fotowoltaiczne są dostępniejsze a także bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej prezentuje się w jasnych barwach.

Ocena korzyści

Firma MK Fotowoltaika ma doświadczenie w pomaganiu instytucjom a także jednostkom prywatnym w organizowaniu dofinansowania do wykonanej instalacji fotowoltaicznej. Nasz personel jest także gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także przemyśleć wszelkie możliwości.

Przechowywanie Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę szybko rośnie dzięki produktywności a także oszczędnościom na wydatkach oferowanym przez nasz układ przechowywania energii. Energia odnawialna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona wciąż stosowana w coraz szerszym stopniu.

Zespół Profesjonalistów

Tworzymy a także realizujemy słoneczne układy energetyczne dla naszych odbiorców. Nasze projekty a także instalacje są skupione na optymalnej produktywności, trwałości oraz stylistyce. Gwarantujemy kompleksowy monitoring produktywności, usługi projektowe a także instalacyjne.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu lub firmy w Jaśle

Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu spółka MK Fotowoltaika ma szeroką wiedzę na temat systemów słonecznych. Dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojej konkretnej sytuacji w optymalnej cenie.

Sprawdź, jak panele słoneczne potrafią wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już dzisiaj skontaktuj się w celu umówienia bezpłatnej konsultacji!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do instalacji?

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego lub mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak kwalifikacji oraz skutecznego zaprojektowania.

Naszym założeniem jest sprawienie, by włączenie instalacji było tak łatwe oraz szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Zadzwoń do nas już dziś, by rozpocząć rozmowę na temat Twojego planu instalacji fotowoltaicznej.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu a także dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Uzbieralibyśmy już kompletne dane, których potrzebujemy, żeby wiedzieć, ile energii używasz w ciągu dnia. Nasi projektanci zaplanują układ fotowoltaiczny, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Uprawnienia – Po zorganizowaniu przez nasz personel koniecznych zezwoleń, zacznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, by zminimalizować okres oczekiwania i skończyć instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Gdy będziemy zdolni do podjęcia właściwej instalacji w Państwa domu bądź firmie, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej niż 3-4 dni dla standardowej instalacji do 10 kW.
  • Bezpłatna Energia – Dzięki zamontowanemu systemowi energii słonecznej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich bądź żadnych kosztach renowacji.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na konsultację u Państwa, by zweryfikować szczegółowo możliwości a także warunki do zbudowania instalacji.

Oględziny na miejscu są niezbędne przed wykonaniem planu instalacji słonecznej. Żeby móc zweryfikować układ paneli musimy przyjrzeć się jakie jest pokrycie w opracowywanym miejscu instalacji, kąt i kierunek pochylenia dachu a także jego profil.

Każdy przypadek jest inny, toteż zawsze potrzebujemy być pewni, iż instalacja ma sens a także będzie dla Ciebie uzasadniona oraz zyskowna.

Dokument zawierać będzie dokładny obszar czynności, wycenę, specyfikację systemu a także zapowiedzi produktywności. Do oferty dorzucona jest umowa na podjęcie prac.

Do projektu niezbędne są informacje na temat pochylenia dachu, jego pokrycia oraz architektury. Wszystko po to, by plan instalacji nie zostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Kierunek wiatru, bliskość panelu elektrycznego, wszystkie obciążenia, a także zaciemnienie czy w końcu estetyka także są brane pod uwagę podczas przygotowywania instalacji.

System słoneczny będzie rozplanowany przez najlepszych ekspertów od fotowoltaiki tak, by gwarantować oszczędności inwestorowi przez kilkadziesiąt lat.

Zdarza się, że prawa lokalne wymagają określonych pozwoleń na budowę systemów słonecznych, co minimalnie przeciąga cały proces.

Oczekiwania dotyczące pozwoleń badamy już na etapie wyceny, stąd nie ma żadnych niespodzianek, niemniej musi to zostać dopilnowane.

Mamy za sobą już tyle instalacji a także przykładów zdobywania zezwoleń, że okres konieczny na ich otrzymanie jest realnie niewielki.

Montaż systemu

Początkowym etapem podczas montażu jest zapewnienie swobodnego dostępu na dach domu.

Zwykle jest to drabina bądź dwie drabiny, ale w przeszłości używaliśmy także wózków widłowych, podnośników, a nawet żurawi.

Rozpoczniemy montaż okuć, następnie położymy szyny, i wówczas ubezpieczymy same panele.

Ważnym stopniem jest poprawne złącze paneli dobranymi przewodami, tak by prąd przepływał w maksymalnie najbardziej optymalny sposób.

Nasz personel dba o to, by układ pracował maksymalnie efektywnie stanowiąc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Następnie nasz fachowiec ds. instalacji słonecznych scali przewodami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie ustalić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie posiadają ruchomych części oraz potrzebują bardzo symbolicznej pielęgnacji.

Powinny być oczyszczane oraz sprawdzane co pewien czas, może jeden bądź dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Czyszczenie też można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Dzięki fachowcom z MK Fotowoltaika zaoszczędzisz pieniądze, czas a także będziesz mógł się cieszyć ze swojej domowej odnawialnej energii.

W naszej kwestii leży cały plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zbudowanie instalacji słonecznej.

Odnawialna oraz bezpłatna energia jest na wyciągnięcie ręki w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Po zakończeniu instalacji służymy zawsze poradą, dlatego jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek zapytania bądź problemy, jesteśmy do dyspozycji.