Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeśli szukasz systemu energii słonecznej w rejonie śląskim, oddział MK Fotowoltaika z Jastrzębia-Zdroju jest tutaj, by Ci pomóc.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w wyszukaniu rozwiązania co do układu fotowoltaicznego, które dostosowuje się do Twoich potrzeb oraz budżetu.

MK Fotowoltaika daje naszym konsumentom wysokiej jakości system energii słonecznej, który realizuje wszystkie oczekiwania projektowe.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Układy słoneczne to energicznie kształtujący się sektor, który staje się szczególnie poszukiwaną innowacją technologiczną w regionie.

PROFESJONALNY SERWIS

Panele fotowoltaiczne są świetną inwestycją dla wielu osób. Nasze systemy fotowoltaiczne są bezproblemowe w utrzymaniu, a my nadzorujemy produkcję KWh u wszystkich naszych kontrahentów, by zapewnić ich zadowolenie.

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to odpowiedzialna inwestycja, która pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze oraz dopomoże środowisku. MK Fotowoltaika to idealna propozycja dla Ciebie oraz Twojego lokalu. Jesteśmy dumni z naszej działalności i zaręczamy, iż uzyskasz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na poparcie tejże tezy.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza wiedza z obszaru fotowoltaiki oraz doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, ułatwią nam dostarczyć większą wartość dla naszych klientów.

Proponujemy szeroki repertuar rozwiązań oraz usług w obrębie energii odnawialnej, w tym systemy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii oraz same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak i domowych systemów fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym odbiorcom z różnorodnych branż w opracowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Panele fotowoltaiczne są świetnym sposobem na zminimalizowanie kosztów energii i wdrożenie niestandardowych rozwiązań energetycznych.

Oszczędność pieniędzy

Mamy doświadczenie w pomocy instytucjom oraz osobom prywatnym w pozyskaniu dofinansowania na skonstruowaną instalację fotowoltaiczną. Nasz personel jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz przemyśleć wszystkie możliwości.

Skład Energii

Układy przechowywania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele fotowoltaiczne. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Wspaniały Zespół

Projektujemy oraz wdrażamy fotowoltaiczne systemy energetyczne dla naszych nabywców. Nasze projekty oraz instalacje są skupione na optymalnej efektywności, wytrzymałości i estetyce. Zapewniamy kompleksowy monitoring efektywności, usługi projektowe oraz montażowe.

Zamów panele fotowoltaiczne do budynku lub instytucji w Jastrzębiu-Zdroju

Niezależnie od tego, czy pragniesz uwolnić się od wysokich comiesięcznych rachunków za prąd, czy też zainwestować w swój biznes, który będzie przynosił zyski przez wiele lat, fachowcy z MK Fotowoltaika uproszczą Ci to działanie.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu dodatkowo wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna czy to na dachu budynku przemysłowego bądź mieszkalnego nie musi być skomplikowanym procesem, wymaga jednak kwalifikacji i sprawnego zaprojektowania.

Staramy się to sprawić tak prostym, jak to tylko możliwe dla naszych kontrahentów.

  • Konsultacje – Nasi konsultanci będą w stanie ustalić, czy energia uzyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa odpowiednia w zależności od Państwa lokalizacji oraz potrzeb.
  • Wizyta – Musimy przeprowadzić kompletną ocenę terenu, by upewnić się, że każdy element został wzięty pod rozwagę.
  • Plan – Nasi inżynierowie wykorzystają dane zdobyte podczas Twojej wizyty, aby zapoczątkować projektowanie układu fotowoltaicznego.
  • Pozwolenia – Zanim będziemy w stanie rozpocząć prace instalacyjne konieczne będzie również otrzymanie stosownych zezwoleń. Nasz zespół jest niezawodny również pod tym kątem i może skrócić czas oczekiwania do minimum.
  • Instalacja – Gdy wszystkie procedury zostały dopełnione, możemy się zająć faktyczną instalacją na dachu Twojego lokalu, na gruncie bądź obiekcie gospodarczym. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zamontowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy małych lub żadnych kosztach napraw.

Znacząca część analizy może być dokonana online lub przez telefon, ale by rozumieć, z czym rzeczywiście mamy do czynienia, niemal zawsze musimy dojechać na miejsce i się rozejrzeć.

Będziemy patrzeć w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy rozumiejąc precyzyjnie, co trzeba zrobić, by otrzymać najefektywniejszy system fotowoltaiczny.

Nim będziemy potrafili przedstawić Ci konkretną ofertę, sprawdzimy zasadność ekonomiczną instalacji słonecznej dla Twojego przypadku oraz warunków.

Na ofertę złoży się skrupulatna ocena efektywności oraz oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji oraz już dokładna ewaluacja wespół z rozplanowaniem niezbędnych prac do sfinalizowania.

Musimy też ustalić precyzyjnie wszystkie parametry dachu, takie jak położenie, materiał czy rozmiar, by zrealizować perfekcyjny plan pod instalację.

Bierzemy ponadto pod rozwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Układy te są przygotowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest zaplanowany i potwierdzony przez kompetentnego instalatora.

Do wykonania montażu instalacji słonecznej czasem może być konieczne zezwolenie od władz miasta, w której posiadłość się znajduje.

Kryteria dotyczące zezwoleń badamy już na etapie analizy, więc nie ma żadnych niespodzianek, natomiast musi to zostać dopilnowane.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak udoskonalić proces zdobywania uprawnień, zatem jesteś w odpowiednich rękach.

Montaż układu

Niezbędnym elementem przed samym montażem jest solidna metoda transportu paneli na dach budynku.

Przeważnie jest to drabina lub dwie drabiny, jednak w przeszłości używaliśmy również wózków widłowych, podnośników, a nawet dźwigów.

Następnie potrzebne są szyny i zaciski, aby dobrze ubezpieczyć panele na dachu.

Istotnym momentem jest właściwe połączenie paneli właściwymi kablami, tak by prąd płynął w potencjalnie najbardziej optymalny sposób.

Wymagana jest tutaj duża wiedza, aby obwody były zsynchronizowane pod optymalną produktywność układu.

Do falownika też potrzebne będzie poprowadzenie przewodów z dachu, czym zajmie się nasz ekspert ds. fotowoltaiki.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń i całkowite testy działania skończonej instalacji, tak by plan produkcji energii założony w projekcie był w całości realizowany.

Co z konserwacją?

Panele fotowoltaiczne nie mają ruchomych części i wymagają bardzo ograniczonej pielęgnacji.

Proponuje się jednak, aby panele fotowoltaiczne czyścić minimum raz w roku, aby zachowywały optymalną produktywność.

Oczyszczanie także można zlecić i niekoniecznie musi to być spółka specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Instalacja paneli fotowoltaicznych z MK Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój to nadzwyczaj łatwy proces, który pozwala Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

Zajmiemy się wszystkim od początkowego planu, poprzez dokumentację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie, a Twoją naturalną i odnawialną energię będziesz mógł wytwarzać już w ciągu kilku tygodni.

Po przeprowadzeniu instalacji służymy zawsze poradą, zatem jeśli będziesz mieć jakieś pytania bądź dylematy, jesteśmy do dyspozycji.