Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Jawor | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Oddział MK Fotowoltaika z Jaworu jest po to, żeby Ci pomóc. Jesteśmy spółką zajmującą się energią solarną, która od lat utrzymuje działalność na obszarze województwa dolnośląskiego.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który ułatwi Ci odkryć doskonałe rozwiązanie dla Twoich potrzeb w zakresie energii odnawialnej.

Dowiedz się, jak MK Fotowoltaika potrafi dopomóc Ci pozyskać układ energii solarnej zainstalowany w Twoim lokalu albo firmie.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Energia słoneczna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy błyskawicznie stają się jedną spośród najbardziej popularnych innowacji technologicznych w kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Instalacja paneli fotowoltaicznych to jednokrotna inwestycja, która będzie służyć przez dziesięciolecia. Konserwacja wymagana dla większości systemów domowych jest symboliczna. Nadzorujemy energię zbieraną przez Twój układ, żeby upewnić się, że produkuje on optymalną ilość KWh.

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Lecz nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Dzięki MK Fotowoltaika, będziesz wiedzał, że wybrałeś solidne, wysoce produktywne panele fotowoltaiczne objęte długookresową gwarancją.

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej

Nasza obszerna wiedza branżowa w zestawieniu z doświadczeniem profesjonalnym naszego zespołu dostarcza nam przewagę w bezpiecznym realizowaniu projektów, przy utrzymaniu najwyższych standardów, bez względu na kompleksowość i okoliczności.

Proponujemy szeroki repertuar rozwiązań a także usług w obszarze energii odnawialnej, w tym układy zasilania energią solarną podłączone do sieci, układy gromadzenia energii oraz same układy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej Firmy

Gwarantujemy całościowe rozwiązania dla domowych i komercyjnych systemów słonecznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż i uruchomienie.

Pomagamy w organizowaniu a także budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań słonecznych.

Firmy zarówno większe jak a także mniejsze mogą zredukować koszty energii i zastosować niestandardowe rozwiązania energetyczne dzięki panelom słonecznym.

Dofinansowanie

MK Fotowoltaika jest profesjonalną firmą w obszarze instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie po skończonym projekcie. Nasz personel jest także gotowy przeprowadzić Cię przez analizę oszczędności i poznać wszystkie propozycje.

Przechowywanie Energii

Systemy gromadzenia energii pomagają naszym odbiorcom znacząco zredukować koszty energii. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona nadal stosowana w coraz szerszym stopniu.

Zespół Fachowców

Tworzymy i wdrażamy dla naszych klientów fotowoltaiczne układy energetyczne. Nasze projekty i instalacje są ukierunkowane na optymalną produktywność, wytrzymałość i estetykę. Gwarantujemy kompleksowe wykonanie projektów komercyjnych, gospodarczych, rolniczych, domowych i użytkowych.

Zamów panele słoneczne do domu lub instytucji w Jaworze

MK Fotowoltaika dysponuje zaawansowanym technologicznie sprzętem i zespołem specjalistów, którzy zadbają o to, abyś w pełni wykorzystał swoją inwestycję.

Panele słoneczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom lub firmę bardziej energooszczędną. Możesz obniżyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także przyoszczędzić pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeżeli zaangażujesz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do planowania a także instalacji układu dla Twojego domu, możesz się cieszyć darmową energią już po kilku tygodniach.

Naszym zamierzeniem jest sprawienie, żeby zrealizowanie instalacji było tak nieskomplikowane i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Wycena – Żeby zainicjować realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dziś. Stwierdzimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie określić precyzyjnie warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia podczas montażu jak również dla samej skuteczności instalacji.
  • Plan – Nasi inżynierowie przystąpią do przygotowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Przed przygotowaniem instalacji należy pozyskać konieczne zezwolenia – tym też się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, jednak dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Instalacja – Po określeniu i zaakceptowaniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Całkowity montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Po zainstalowaniu układu energii odnawialnej można od razu zacząć oszczędzać przy minimalnych lub żadnych wydatkach utrzymania.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zawsze też umawiamy się na konsultację u Państwa, żeby ocenić konkretnie możliwości i warunki do zamontowania instalacji.

Będąc na miejscu możemy precyzyjnie ocenić kształt dachu, zaciemnienie, kierunek i kąt nachylenia dachu. Wszelkie te elementy mają wpływ na plan instalacji słonecznej.

Po rozważeniu wszelkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci konkretne rozwiązanie.

W ofercie zawrzemy wycenę instalacji, prognozy efektywności, specyfikację układu i umowę o przekroju robót.

Do projektu niezbędne są dane na temat nachylenia dachu, jego pokrycia i konstrukcji. Wszystko po to, żeby plan instalacji nie pozostawiał żadnych wątpliwości przed samym montażem.

Bierzemy dodatkowo pod rozwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego i estetykę.

Wszystko zaplanowane jest przez zespół profesjonalnych inżynierów, którzy dbają o to, żeby układ pozostał długowieczny i służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach niezbędne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na przeprowadzenie instalacji słonecznej na Twoim dachu lub gruncie.

Szczegóły dotyczące takich pozwoleń są już wyznaczane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie przedstawiają one dla nas żadnego zaskoczenia.

Nasze doświadczenie nauczyło nas, jak uprościć proces zdobywania pozwoleń, więc jesteś w pewnych rękach.

Montaż instalacji

Panele słoneczne i zespół muszą mieć zagwarantowany stabilny transport z ziemi na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, lub wózków widłowych, aczkolwiek wielokrotnie wystarczy drabina lub proste rusztowanie.

Zanim zamontujemy też panele, nieodzowne będą klemy, kątowniki a także klipsy, żeby kompletna budowla była solidna i niezawodna.

Po ustawieniu paneli następnym krokiem będzie ich integracja i połączenie kablami.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do uzyskiwania najwięcej korzyści z energii odnawialnej.

Następnie nasz specjalista ds. instalacji słonecznych scali kablami elektrycznymi panele z falownikiem.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie stwierdzić, czy całość idzie zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Panele słoneczne nie mają ruchomych części i potrzebują nader delikatnej konserwacji.

Dla osiągania najlepszych efektów można czyścić panele 2 razy do roku i przeprowadzić pomiar wydajności.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrealizować osobiście lub wykorzystując spółkę specjalizującą się w renowacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Ogromnie ważne są dla nas Twoje korzyści a także oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Jawor zadbamy o proste i korzystne wykonanie instalacji.

W naszej kwestii leży kompletny projekt a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

Żeby móc cieszyć się swoją własną, niezależną fabryką czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Nie martw się też o to, czy będziesz w stanie sobie pomóc z ewentualnymi przyszłymi problemami z instalacją. Jeżeli zrealizowałeś instalację u nas, zawsze będziemy w stanie Ci dopomóc.