Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Jaworzno | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Jeśli jesteś zaintrygowany energią solarną i szukasz idealnej obsługi, która dostarczy Ci najskuteczniejszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Jaworzna.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odkryciu rozwiązania układu fotowoltaicznego, który pasuje do Twoich potrzeb , a także budżetu.

MK Fotowoltaika przynosi lokalnym konsumentom wysokiej jakości układ energii słonecznej, który dopełnia wszelkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Systemy energii solarnej przekształcają rynek energetyczny i prędko stają się wybitnie pożądaną nowinką technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Po przyłączeniu panele fotowoltaiczne są nadzwyczaj łatwe w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie nadzorowania, potrafimy ustalić, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię solarną to racjonalna inwestycja, która pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze oraz posłuży środowisku. Rozumiemy, że nie wszystkie panele solarne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o wysokiej jakości, które są objęte długoletnią gwarancją.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Nasza kompetencja z zakresu fotowoltaiki oraz doświadczenie, w zestawieniu z profesjonalizmem personelu, dopomogą nam dostarczyć wyższą wartość dla naszych kontrahentów.

Nasi projektanci zastosują najnowocześniejsze technologie, aby zestawić układ paneli słonecznych oraz wspomóc Twój dom czystą i odnawialną energią elektryczną.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego Biznesu

MK Fotowoltaika jest wiodącym dostawcą zarówno komercyjnych, jak również prywatnych systemów słonecznych.

Pomogliśmy wielu komercyjnym odbiorcom z różnorodnych branż w zaplanowaniu układu i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Spółki, które wdrożyły panele słoneczne, oszczędzają pieniądze na energii oraz wprowadzają nowatorskie rozwiązania energetyczne.

Duża oszczędność

Jeśli chcesz sfinansować instalację paneli słonecznych, MK Fotowoltaika pomoże Ci zdobyć pieniądze oraz wiedzę, jak tego dokonać. Nasz personel jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz rozważyć wszystkie opcje.

Przechowywanie Energii

Systemy przechowywania energii pomagają naszym kontrahentom wyraźnie ograniczyć koszty energii. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona niezmiennie stosowana w jeszcze większym stopniu.

Zespół Specjalistów

Firma świadczy szeroki zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych oraz strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych układach słonecznych.

Zamów panele fotowoltaiczne do domu bądź instytucji w Jaworznie

Niezależnie od tego, czy planujesz uwolnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w swój biznes, który będzie rentowny przez wiele lat, profesjonaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom bądź firmę i już teraz skontaktuj się w celu umówienia nieodpłatnej wyceny!

instalator montujący panele słoneczne

Jak przebiega proces od oceny do montażu?

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być kłopotliwym procesem. Jeżeli zatrudnisz specjalistyczną firmę do zaprojektowania oraz zamontowania układu dla Ciebie, całkowita procedura potrafi być wykonana w ciągu kilku tygodni.

Dokładamy wszelkich starań, aby czas od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Rekomendacje – Nasi profesjonaliści będą w stanie stwierdzić, czy energia pozyskiwana z paneli słonecznych jest dla Państwa korzystna w zależności od Państwa lokalizacji oraz zapotrzebowania.
  • Wizyta – Będziemy musieli sprawdzić Państwa budynek oraz zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie skrupulatny.
  • Plan – Nasi projektanci przystąpią do opracowywania układu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po zdobyciu przez nasz zespół koniecznych pozwoleń, zacznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej sile, aby zminimalizować czas oczekiwania i wykonać instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Po określeniu i zatwierdzeniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posesji. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Oszczędność – Dzięki zamontowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niskich bądź żadnych kosztach napraw.

Poza wywiadem zdalnym lub telefonicznym zwykle również umawiamy się na konsultację u Państwa, by oszacować szczegółowo możliwości oraz warunki do postawienia instalacji.

Podczas naszej wizyty będziemy brali pod uwagę m.in. kąt nachylenia dachu, ukształtowanie dachu, kierunek nachylenia, stopień zaciemnienia oraz pozostałe elementy wpływające na parametry instalacji.

Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zaproponujemy Ci logiczne rozwiązanie.

Na ofertę złoży się dokładna analiza produktywności oraz oszczędności, techniczna specyfikacja instalacji jak również już konkretna wycena wraz z zaplanowaniem potrzebnych robót do przeprowadzenia.

Potrzebujemy też zweryfikować precyzyjnie wszystkie parametry dachu, takie jak umieszczenie, materiał czy rozmiar, aby wykonać optymalny projekt pod instalację.

Bierzemy także pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz estetykę.

Wszystko rozplanowane jest przez zespół kompetentnych projektantów, którzy dbają o to, by układ pozostał długotrwały oraz służył przez dziesiątki lat.

W określonych przypadkach potrzebne może się okazać zaświadczenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie.

Skompletowanie dokumentacji na takie zezwolenie jest ustalone już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim zajmować.

Możemy śmiało stwierdzić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Montaż układu

Panele słoneczne i zespół muszą mieć zagwarantowany solidny transport z parteru na wysokość dachu.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, czy wózków widłowych, aczkolwiek częstokroć wystarczy drabina bądź nieskomplikowane rusztowanie.

Klipsy, kątowniki, klemy to elementy bez których nie obędzie się żadna instalacja, która ma funkcjonować wiele lat z optymalną efektywnością.

Łączenie paneli kablami w maksymalnie optymalny sposób to kolejny etap w realizacji planu.

To faktycznie wymusza nieco matematyki, aby zsynchronizować obwody oraz zmaksymalizować efektywność układu.

Potrzebne będzie też poprowadzenie przez naszego specjalistę ds. fotowoltaiki kabli od paneli do pomieszczenia instalacji falownika.

Podłączymy inwerter oraz kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ działa, i przetestujemy wszystko, by upewnić się, że całość doskonale współgra.

Konserwacja

Ze względu na swoją strukturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest konieczny.

Zaleca się jednak, by panele słoneczne czyścić choć raz w roku, by zachowywały optymalną efektywność.

Samą usługę czyszczenia paneli słonecznych możesz zrobić samodzielnie bądź wynajmując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Ogromnie istotne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Jaworzno zadbamy o łatwe i zyskowne wykonanie instalacji.

Nasze kompletne podejście poprowadzi Cię przez projektowanie, inżynierię, budowę oraz podłączenie.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją domową, bezkosztową i bezemisyjną energię.

Po wykonaniu instalacji służymy nieprzerwanie pomocą, zatem jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub problemy, jesteśmy do dyspozycji.