Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Jelenia Góra | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeśli jesteś zaciekawiony energią solarną i szukasz idealnej obsługi, która dostarczy Ci najlepszy system, skontaktuj się z firmą MK Fotowoltaika z Jeleniej Góry.

Możesz zaufać lokalnemu oddziałowi, który pomoże Ci odnaleźć perfekcyjne rozwiązanie dla Twoich potrzeb w aspekcie energii odnawialnej.

Jesteśmy ekspertami w instalacji układów energii słonecznej i jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Wypełnij formularz lub zadzwoń i uzyskaj nieodpłatną wycenę, by dowiedzieć się, ile będzie kosztować instalacja układu energii słonecznej w Twoim domu lub firmie.

panele na dachu domu

ENERGIA ZE SŁOŃCA

Systemy energii słonecznej modernizują sektor energetyczny i szybko stają się wybitnie upragnioną nowością technologiczną w całej Polsce.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

Budowa paneli fotowoltaicznych to jednorazowa inwestycja, która będzie działać przez dziesięciolecia. Dzięki naszej najnowszej technologii nadzorowania, potrafimy zobaczyć, ile energii elektrycznej zrealizował Twój układ. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Jednak nie wszystkie panele fotowoltaiczne są sobie równe. MK Fotowoltaika jest spółką godną zaufania, która proponuje najwyższej jakości panele fotowoltaiczne objęte długoletnią gwarancją. Nie odnajdziesz drugiej firmy o takim samym poziomie skuteczności, rzetelności oraz obsługi.

Bezpłatne rekomendacje dotyczące instalacji fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, z przeszło 20-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Jesteśmy dumni z własnej pracy oraz każdego projektu, którego się podejmujemy.

Specjalizujemy się w opracowywaniu oraz wprowadzaniu najnowszych technik energetycznych, w tym układów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie magazynowania energii i produkowania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla prywatnych oraz komercyjnych układów słonecznych, w tym opracowywanie, inżynierię, montaż oraz uruchomienie.

Pomagamy w projektowaniu i instalacji układów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele słoneczne mogą pomóc obniżyć koszty energii i dodatkowo podwyższyć produktywność. Jest to wspaniała wiadomość dla instytucji zarówno większych jak również małych.

Oszczędność pieniędzy

Posiadamy doświadczenie w pomocy firmom oraz jednostkom prywatnym w uzyskaniu dofinansowania na przeprowadzoną instalację fotowoltaiczną. Nasz zespół jest ponadto gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności oraz rozważyć wszystkie propozycje.

Skład Energii

Wartość inwestycji w fotowoltaikę błyskawicznie wzrasta dzięki wydajności oraz oszczędnościom na kosztach oferowanym przez nasz układ magazynowania energii. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona niezmiennie wykorzystywana w coraz większym stopniu.

Umiejętności personelu

Szeroki zasięg usług w sferze fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej oraz strukturalnej, projektowania oraz instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach solarnych, dachowych układach słonecznych na obszarze Jeleniej Góry a także całego województwa dolnośląskiego.

Zainstaluj panele słoneczne dla budynku lub firmy w Jeleniej Górze

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uwolnić się od sporych comiesięcznych rachunków za energię, lub też zainwestować w swój biznes, który będzie gwarantował zyski przez wiele lat, specjaliści z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to działanie.

Sprawdź, jak panele słoneczne mogą wpłynąć na Twój dom lub firmę i skontaktuj się z nami już dzisiaj, by umówić się na nieodpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Instalacja fotowoltaiczna nie musi być złożonym procesem. Jeśli zatrudnisz profesjonalną firmę do zaprojektowania oraz zainstalowania układu dla Ciebie, cała procedura może być przeprowadzona w ciągu kilku tygodni.

Naszym założeniem jest sprawienie, by włączenie instalacji było tak łatwe i szybkie, jak to tylko możliwe.

  • Rekomendacje – Aby podjąć realizację planu, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów już dzisiaj. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
  • Wizyta – Będziemy musieli zobaczyć Państwa dom oraz zweryfikować parametry instalacji w sposób maksymalnie szczegółowy.
  • Projekt – Korzystając z danych zebranych podczas wizyty, nasi inżynierowie podejdą do opracowywania układu fotowoltaicznego w celu zmaksymalizowania produkcji energii.
  • Pozwolenia – Przed zainicjowaniem instalacji trzeba zdobyć niezbędne zaświadczenia – tym również się zajmiemy. Czas ten jest niezależny od nas, ale dołożymy wszystkich starań, żeby był on jak najkrótszy
  • Montaż – Po ustaleniu i zatwierdzeniu wszelkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Kompletny montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Po wykonanej instalacji możesz cieszyć się z darmowej, naturalnej energii oraz usamodzielnić się od prądu od sieci.

Istotna część wyceny może być spowodowana online lub przez telefon, jednakże by rozumieć, z czym konkretnie mamy do czynienia, prawie zawsze musimy przyjechać na miejsce i się rozglądnąć.

Będziemy patrzeć w górę, pokazywać na rzeczy, drapać się po głowach, może nawet spierać się ze sobą trochę, jednakże wyjedziemy wiedząc szczegółowo, co trzeba zrobić, by uzyskać najwydajniejszy układ fotowoltaiczny.

Każdy przypadek jest inny, dlatego zawsze pragniemy być przekonani, że instalacja ma sens oraz będzie dla Ciebie odpowiednia i korzystna.

Na ofertę złoży się skrupulatna ocena wydajności oraz oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji a także już dokładna ewaluacja wespół z zaplanowaniem potrzebnych robót do sfinalizowania.

Aby montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegał bezbłędnie, plan powinien być maksymalnie szczegółowy, uwzględniający parametry dachu, jak pochylenie, konstrukcja oraz pokrycie.

Bierzemy ponadto pod uwagę wszelkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego oraz stylistykę.

Systemy te są skonstruowane tak, by służyły przez dziesięciolecia, dlatego każdy z nich jest skonstruowany i zaakceptowany przez doświadczonego instalatora.

W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, do zainstalowania układu słonecznego na dachu może być wymagane zezwolenie miejskie.

Szczegóły dotyczące takich pozwoleń są już wyznaczane przy opracowywaniu instalacji, zatem nie stanowią one dla nas żadnego zdumienia.

Mamy za sobą już tyle instalacji oraz przykładów nabywania uprawnień, że okres konieczny na ich otrzymanie jest możliwie niewielki.

Montaż układu

Na początek konstruujemy pewną trasę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, czy wózków widłowych, natomiast częstokroć starczy drabina lub nieskomplikowane rusztowanie.

Niebawem konieczne są szyny i uchwyty, żeby odpowiednio zabezpieczyć panele na dachu.

Istotnym krokiem jest odpowiednie złączenie paneli dobranymi przewodami, tak by prąd przepływał w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z istniejącymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do pobierania maksimum korzyści z energii odnawialnej.

Równocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk pociągnie kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Do finalizacji przedsięwzięcia należy podłączyć inwerter z resztą urządzeń, a następnie sprawdzić, czy wszystko działa zgodnie z planem.

Co z konserwacją?

Ze względu na swoją strukturę oraz montaż wyspecjalizowany serwis paneli słonecznych nie jest niezbędny.

Powinny być czyszczone i kontrolowane co pewien czas, zapewne jeden lub dwa razy w roku, w zależności od aury.

Czy zrobisz to przy asyście usług fachowej firmy bądź osobiście, nie ma większego znaczenia. Należy jedynie zachować ostrożność na wysokości.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Wyjątkowo ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, zatem jako MK Fotowoltaika Jelenia Góra zadbamy o łatwe i rentowne sfinalizowanie instalacji.

Zajmiemy się wszystkim od wczesnego szkicu, przez specyfikację, aż po sam montaż i uruchomienie.

Żeby móc cieszyć się swoją osobistą, samodzielną fabryką czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Po zakończeniu instalacji służymy nieprzerwanie poradą, dlatego jeśli będziesz mieć dowolne pytania lub dylematy, jesteśmy do dyspozycji.