Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Józefów | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Jeżeli jesteś zaintrygowany energią słoneczną oraz poszukujesz pewnej ekipy, która dostarczy Ci najefektywniejszy system, umów się z firmą MK Fotowoltaika z Józefowa.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu taniego, dostosowanego do potrzeb odbiorcy rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika zapewnia naszym nabywcom znakomitej jakości układ energii solarnej, który dopełnia wszystkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia solarna to gwałtownie poszerzająca się sfera, która zawładnęła rynkiem energetycznym w całym kraju.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Panele fotowoltaiczne są atrakcyjną inwestycją dla wielu osób. Nasi kontrahenci nie muszą się niepokoić o konserwację własnych systemów domowych, bowiem monitorujemy KWh, które układ wytworzył.

DLA DOMU

Kiedy przestawisz się na energię uzyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, zaoszczędzisz pieniądze. Rozumiemy, że nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. Wybierz niezawodne, produktywne panele fotowoltaiczne o znakomitej jakości, które są objęte długoterminową gwarancją.

Darmowe konsultacje dotyczące budowy fotowoltaiki

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję a także doświadczenie konieczne do tego, żeby Twój projekt został wykonany zgodnie z największymi standardami.

Świadczymy pełen repertuar rozwiązań oraz usług w zakresie energii słonecznej, w tym systemy zasilania energią słoneczną podłączone do sieci, systemy przechowywania energii oraz same systemy fotowoltaiczne.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Przemysłu

Gwarantujemy kompletne rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów słonecznych, w tym projektowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy w planowaniu oraz instalacji systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Podczas gdy wykorzystanie energii elektrycznej wzrasta, panele słoneczne są dostępniejsze a także bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Przyszłość energii słonecznej przedstawia się w pozytywnych barwach.

Dofinansowanie

Mamy doświadczenie w pomocy instytucjom a także jednostkom indywidualnym w uzyskaniu dofinansowania na wykonaną instalację fotowoltaiczną. Nasz oddział stworzył dla Ciebie analizę oszczędności, abyśmy mogli pomóc Ci przyjrzeć się wszelakim możliwościom a także zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię.

Gromadzenie Energii

Systemy magazynowania energii pomagają podwyższyć wartość naszej inwestycji w panele słoneczne. Energia solarna to przyszłość. Nawet w obliczu zagrożenia przemianami klimatycznymi, będzie ona wciąż stosowana w jeszcze szerszym stopniu.

Wybitny Personel

Firma świadczy kompletny zakres usług fotowoltaicznych, elektrycznych a także strukturalnych, projektowych i wykonawczych, specjalizując się w naziemnych elektrowniach słonecznych, dachowych układach słonecznych.

Zainstaluj panele słoneczne dla domu czy firmy w Józefowie

Niezależnie od tego, czy zamierzasz uniezależnić się od wysokiego comiesięcznego rachunku za prąd, czy zainwestować w twój biznes, który będzie dochodowy przez wiele lat, eksperci z MK Fotowoltaika ułatwią Ci to.

Jesteśmy firmą zajmującą się energią słoneczną, która specjalizuje się w pomaganiu naszym klientom w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na ich nieruchomościach. Chętnie pomożemy Ci zaoszczędzić pieniądze a także poprawić jakość życia poprzez optymalizację ilości energii wytwarzanej przez Twoją własną elektrownię elektryczną.

instalator montujący panele słoneczne

Wycena oraz instalacja – krok po kroku

Instalowanie paneli fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych bądź przemysłowych potrafi wydawać się zagmatwanym procesem dla większości ludzi, jednakże nie ma się czego obawiać.

Dokładamy każdych starań, żeby czas od momentu wyceny do zrealizowania instalacji był jak najmniejszy.

  • Wycena – By podjąć realizację projektu, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów już dziś. Określimy, czy energia z instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie optymalna.
  • Wizja Terenowa – Wskazana będzie bezpośrednia wizyta na obszarze posiadłości, aby oszacować a także wziąć pod uwagę każdy czynnik mogący wpłynąć na skuteczność instalacji.
  • Projekt – Nasi inżynierowie przystąpią do projektowania systemu fotowoltaicznego, który zmaksymalizuje produkcję energii.
  • Zezwolenia – Po pozyskaniu przez nasz zespół stosownych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie denerwuj się, zrobimy wszystko co w naszej sile, żeby zminimalizować czas oczekiwania oraz skończyć instalację jak najszybciej.
  • Instalacja – Gdy będziemy zdolni do rozpoczęcia właściwej instalacji w Państwa budynku bądź firmie, możemy przystąpić do działania. Od wszczęcia prac do ich końca nie powinno minąć więcej aniżeli 3-4 dni dla przeciętnej instalacji do 10 kW.
  • Darmowa Energia – Po zainstalowaniu systemu energii słonecznej można od razu zacząć oszczędzać przy małych bądź żadnych wydatkach na utrzymanie.

Poza wywiadem zdalnym bądź telefonicznym zazwyczaj również umawiamy się na wizytę u Państwa, aby ocenić precyzyjnie możliwości a także warunki do postawienia instalacji.

Podczas naszej konsultacji będziemy brali pod uwagę m.in. kąt pochylenia dachu, rozmieszczenie dachu, profil pochylenia, stopień zaciemnienia a także pozostałe czynniki wpływające na parametry instalacji.

Po rozważeniu wszystkich za oraz przeciw co do rentowności oraz zasadności instalacji słonecznej zasugerujemy Ci konkretne rozwiązanie.

Na propozycję złoży się drobiazgowa ocena produktywności a także oszczędności, fachowa specyfikacja instalacji oraz już konkretna wycena wespół z zaplanowaniem niezbędnych prac do sfinalizowania.

Struktura każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są unikalne, dlatego układ musi zostać opracowany przed jego instalacją.

Bierzemy również pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Wszystko zaplanowane jest przez zespół doświadczonych projektantów, którzy dbają o to, aby układ pozostał długowieczny a także służył przez dziesiątki lat.

W konkretnych przypadkach nieuniknione może się okazać zezwolenie od urzędu miasta ze zgodą na wykonanie instalacji słonecznej na Twoim dachu bądź gruncie.

Dopełnienie dokumentacji na takie zezwolenie jest zaplanowane już we wczesnym projekcie instalacji, dlatego inwestor nie musi się nim przejmować.

Możemy zdecydowanie ogłosić, że ta część procesu została przez nas opanowana do perfekcji.

Instalacja systemu

Potrzebnym elementem przed samym montażem jest pewna droga transportu paneli na dach budynku.

Drabiny, żurawie, podnośniki, rusztowania bądź także wózki widłowe – korzystaliśmy z każdej z tych metod, w zależności od warunków.

Zainicjujemy montaż okuć, później zestawimy szyny, i potem zabezpieczymy same panele.

Łączenie paneli kablami w możliwie optymalny sposób to następny krok w realizacji projektu.

Nasz zespół dba o to, by układ funkcjonował maksymalnie produktywnie tworząc skoordynowany obwód z funkcjonującymi urządzeniami w sieci.

Jednocześnie z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Podłączymy inwerter a także kilka innych urządzeń, które sprawiają, że układ funkcjonuje, oraz przetestujemy wszystko, aby upewnić się, że wszystko doskonale współgra.

Konserwacja

Solidna struktura paneli powoduje, że nie musimy się martwić o trudną konserwację.

Zaleca się jednak, aby panele słoneczne czyścić chociaż raz w roku, aby zachowywały maksymalną efektywność.

Samą usługę oczyszczania paneli słonecznych możesz zrealizować sam bądź wynajmując firmę specjalizującą się w konserwacji paneli.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Zorientowani na korzyści

Budowa paneli słonecznych z MK Fotowoltaika Józefów to bardzo przejrzysty proces, który pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy.

W naszej kwestii leży pełen plan a także inżynieria przedsięwzięcia, a ponadto zrealizowanie instalacji słonecznej.

W ciągu kilku tygodni będziesz mógł generować swoją naturalną, bezkosztową oraz bezemisyjną energię.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez długi czas, oferując przystępne cenowo, nieskomplikowane plany konserwacji, które utrzymają Twój układ w szczytowej formie.