Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kamienna Góra | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

MK Fotowoltaika, wiodąca marka z branży energii solarnej w Kamiennej Górze, jest tutaj, żeby Ci pomóc. Specjalizujemy się w rozwiązaniach solarnych i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas usługi były najwyższej jakości.

Jesteśmy zobowiązani do pomocy w odszukaniu taniego, przystosowanego do potrzeb konsumenta rozwiązania dla systemu fotowoltaicznego.

MK Fotowoltaika dostarcza naszym odbiorcom znakomitej jakości system energii solarnej, który wypełnia wszystkie wskazania projektowe.

panele na dachu domu

ZIELONA ENERGIA

Energia odnawialna zmienia sposób, w jaki myślimy o energii. Systemy prędko stają się jedną spośród najbardziej poszukiwanych nowości technologicznych w regionie.

KOMPLEKSOWA INSTALACJA

Raz przyłączone panele fotowoltaiczne są bardzo proste w utrzymaniu. Dzięki naszej najnowocześniejszej metodzie monitorowania, możemy zweryfikować, ile energii elektrycznej wyprodukował Twój system. To tak normalne, jak uruchomienie aplikacji w telefonie!

DLA DOMU

Przejście na energię pobieraną z paneli fotowoltaicznych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze. Chociaż nie wszystkie panele słoneczne są sobie równe. MK Fotowoltaika to świetna opcja dla Ciebie i Twojego domu. Jesteśmy dumni z naszej działalności i zapewniamy, że dostaniesz najodpowiedniejszy produkt na rynku, z długoterminową gwarancją na potwierdzenie tejże tezy.

Darmowa wycena instalacji fotowoltaicznej

Jesteśmy zespołem fachowców, którzy są w stanie podjąć się każdego projektu. Posiadamy kompetencję a także doświadczenie niezbędne do tego, aby Twój projekt został ukończony zgodnie z najwyższymi wzorcami.

Specjalizujemy się w budowaniu a także wdrażaniu najnowocześniejszych technologii energetycznych, w tym systemów solarnych podłączonych do sieci, rozwiązań w zakresie magazynowania energii i wytwarzania energii elektrycznej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Biznesu

Zapewniamy kompletne rozwiązania dla prywatnych a także komercyjnych systemów słonecznych, w tym planowanie, inżynierię, montaż a także uruchomienie.

Pomagamy w organizowaniu i budowie systemów dla wielu komercyjnych zastosowań solarnych.

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc obniżyć koszty energii i jednocześnie podwyższyć efektywność. Jest to znakomita wiadomość dla instytucji zarówno dużych, jak również niewielkich.

Dofinansowanie

MK Fotowoltaika jest kompetentną firmą w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Pomożemy Ci zorganizować dofinansowanie po zrealizowanym projekcie. Nasz oddział jest jednocześnie gotowy poprowadzić Cię przez analizę oszczędności a także rozważyć wszelkie możliwości.

Gromadzenie Energii

Systemy magazynowania energii pomagają naszym kontrahentom znacznie ograniczyć koszty energii. Energia słoneczna to przyszłość. Nawet w obliczu ryzyka zmianami klimatycznymi, będzie ona wciąż stosowana w coraz szerszym stopniu.

Zespół Fachowców

Szeroki zasięg usług w dziedzinie fotowoltaiki, inżynierii elektrycznej a także strukturalnej, opracowywania a także instalacji; specjalizacja w naziemnych elektrowniach fotowoltaicznych, dachowych systemach słonecznych na terenie Kamiennej Góry i całego województwa dolnośląskiego.

Zainstaluj panele fotowoltaiczne dla domu lub firmy w Kamiennej Górze

Czy masz już dość znacznych rachunków za prąd? A może chcesz zainwestować w twój biznes, który będzie dostarczał zyski przez lata? Cokolwiek to jest, nasi fachowcy z MK Fotowoltaika mogą Ci pomóc!

Panele fotowoltaiczne mogą pomóc Ci uczynić Twój dom bądź firmę bardziej energooszczędną. Możesz ograniczyć swoją zależność od paliw kopalnych i dzięki temu także wygospodarować pieniądze!

instalator montujący panele słoneczne

Wycena i instalacja – krok po kroku

Jeżeli zatrudnisz specjalistyczną firmę fotowoltaiczną do projektowania i instalacji systemu dla Twojego domu, możesz się cieszyć darmową energią już po paru tygodniach.

Staramy się to sprawić tak łatwym, jak to tylko możliwe dla naszych klientów.

  • Wycena – Aby zacząć projekt, zadzwoń do jednego z naszych doradców już dziś, a my zdecydujemy, czy energia słoneczna jest dla Ciebie korzystna.
  • Wizyta – Dzięki wizji lokalnej będziemy w stanie wyznaczyć szczegółowo warunki, z jakimi będziemy mieć do czynienia w trakcie montażu jak również dla samej efektywności instalacji.
  • Plan – Nasi projektanci wykorzystają informacje uzyskane podczas Twojej wizyty, aby zacząć opracowywanie systemu fotowoltaicznego.
  • Zezwolenia – Po zorganizowaniu przez nasz zespół koniecznych pozwoleń, rozpocznie się instalacja. Nie martw się, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby skrócić okres oczekiwania i zrealizować instalację jak najszybciej.
  • Montaż – Po określeniu i zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących instalacji, możemy przystąpić do właściwej instalacji na Państwa posiadłości. Cały montaż nie powinien potrwać dłużej niż 3 do 4 dni.
  • Darmowa Energia – Dzięki zamontowanemu układowi energii odnawialnej, możesz zacząć oszczędzać natychmiast, przy niewielkich bądź żadnych kosztach renowacji.

Spora część analizy może być wykonana online bądź przez telefon, ale aby rozumieć, z czym naprawdę mamy do czynienia, prawie zawsze musimy dojechać na miejsce i się rozglądnąć.

Będziemy patrzeć w górę, wskazywać na rzeczy, drapać się po głowach, możliwe nawet spierać się ze sobą odrobinę, jednakże wyjedziemy wiedząc całkowicie, co trzeba zrobić, aby otrzymać najsprawniejszy system fotowoltaiczny.

Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw co do rentowności i zasadności instalacji fotowoltaicznej zasugerujemy Ci racjonalne rozwiązanie.

Poza samą ewaluacją instalacji fotowoltaicznej opracujemy prezentację realnych oszczędności na następne lata, a ponadto całkowitą dokumentację techniczną oraz plan działania krok po kroku.

Budowa każdego dachu, jego kształt, orientacja a także materiał są niepowtarzalne, dlatego system potrzebuje zostać zaprojektowany przed jego budową.

Bierzemy również pod uwagę wszystkie obciążenia, kierunek wiatru, zaciemnienie, bliskość panelu elektrycznego a także estetykę.

Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był maksymalnie odpowiedni dla konkretnego przypadku i mógł służyć posiadaczowi przez długotrwałe lata po montażu bez zbytnich modyfikacji czy konserwacji.

Zdarza się, że rozporządzenia publiczne wymagają specjalnych zaświadczeń na budowę systemów słonecznych, co delikatnie przeciąga cały proces.

Nie jest to dla nas komplikacją, bowiem zapoznajemy się z wymaganiami już we wstępnym projekcie instalacji i przygotowujemy odpowiednie dokumenty.

Cały proces zorganizowania pozwoleń nie musi trwać długo. Dzięki naszemu doświadczeniu rekordowo skracamy okres oczekiwania.

Montaż systemu

Na wstępie układamy solidną trasę z ziemi na Twój dach.

Zdarzało się, że korzystaliśmy z dźwigów, podnośników, czy wózków widłowych, natomiast najczęściej wystarczy drabina bądź proste rusztowanie.

Zaczniemy montaż okuć, później zestawimy szyny, a wtedy ubezpieczymy same panele.

Istotnym krokiem jest odpowiednie złączenie paneli właściwymi kablami, tak aby prąd płynął w możliwie najbardziej optymalny sposób.

Integracja z funkcjonującymi urządzeniami będzie stanowić obwód zdatny do pobierania najwięcej korzyści z energii solarnej.

Równolegle z montażem paneli, licencjonowany elektryk przeprowadzi kable elektryczne z dachu do panelu zasilania.

Ostatnie kroki to integracja wszystkich urządzeń i dokładne pomiary działania kompletnej instalacji, tak aby plan produkcji energii przewidziany w projekcie był w pełni osiągany.

Konserwacja

Skomplikowana konserwacja paneli słonecznych nie jest pożądana, albowiem te obsadzone są na stałe.

Powinny być czyszczone i sprawdzane co pewien czas, prawdopodobnie jeden lub dwa razy w roku, w zależności od pogody.

Możesz to wykonać samodzielnie lub skorzystać z naszych usług w zakresie konserwacji paneli słonecznych.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Dzięki nam zaoszczędzisz

Ogromnie ważne są dla nas Twoje korzyści oraz oszczędności, dlatego jako MK Fotowoltaika Kamienna Góra zadbamy o nieskomplikowane i korzystne sfinalizowanie instalacji.

Cały proces to nie tylko sama instalacja, ale również projektowanie i zdobywanie zezwoleń, z czym oczywiście również pomagamy.

Żeby móc cieszyć się swoją domową, samodzielną wytwórnią czystej energii wystarczy umówić się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Decydując się na MK Fotowoltaika możesz spać spokojnie. Dopomożemy Ci przy wszelkiej wątpliwości i problemie zaraz po instalacji, jeśli takowe wystąpią.