Szukaj
Close this search box.

"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Kartuzy | Pompy Ciepła | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu​

Już od ponad 20-lat jesteśmy specjalistami w branży fotowoltaicznej, co sprawia, że MK Fotowoltaika jest dziś liderem wśród firm zajmujących się energią solarną na terenie Kartuz i okolic.

Niezwykle szybki i łatwy kontakt z naszymi wykonawcami sprawi, że jeszcze dzisiaj możesz wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

CZYSTA ENERGIA

Dzięki współpracy z nami, nasi klienci mogą zacząć korzystać z odnawialnej, ekologicznej oraz tańszej energii słonecznej, wchodząc w wiek XXI.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Nasi specjaliści opracowują nowoczesne i wyjątkowo sprawne rozwiązania instalacyjne w celu zapewnienia najlepszej jakości montażu, pozwalającego na wyjątkowo szybki zwrot kosztów całej inwestycji.

LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ

Unowocześnienie Kartuz oraz okolic w taki sposób, by stały się obszarem przyjaznym środowisku, zorientowanym na odnawialne źródła energii to właśnie nasz cel. Pragniemy go osiągnąć skupiając się na potrzebach społeczności i otrzymywanie najlepszych referencji od lokalnych klientów, zadowolonych z naszych profesjonalnych usług.

Bezpłatne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych

Inwestycja w pozyskiwanie energii słonecznej umożliwia ogromne oszczędności.

Dzięki naszym bezpłatnym konsultacjom oraz wycenom, możemy niezwłocznie ocenić możliwości Twojego gospodarstwa domowego, a także oszacować wielkość potencjalnych oszczędności dzięki instalacji solarnej.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojej firmy

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele solarne również dla Twojego biznesu.

Współpracujący z nami wykonawcy, będący od przeszło dwudziestu lat lat w tej branży, zapewniają pełen wachlarz usług takich jak: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Dzięki tej kompleksowej obsłudze możesz być spokojny o bardzo szybki zwrot kosztów inwestycji w energię solarną.

Oszczędź pieniądze

Proces pozyskiwania energii słonecznej jest tani. Koszty jakie poniesiesz za energię słoneczną, będą z pewnością nieporównywalnie niższe od kwot na starych rachunkach za prąd. Zwrot z inwestycji w instalacje słoneczne nastąpi już po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości, zadzwoń koniecznie i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Niezawodna moc

Nowoczesne systemy fotowoltaiczne w praktyce nie potrzebują codziennej obsługi. Działają wydajnie przez wiele lat, dostarczając użytkownikom ekologiczną energię. Zapewniamy czystą energię słoneczną na długie lata oraz obsługę doświadczonych fachowców, mających dwudziestoletnie doświadczenie w fotowoltaice.

Zalety instalacji fotowoltaicznych

Energia słoneczna stanowi praktycznie niewyczerpane i ekologiczne źródło energii. Obecnie wdrażanie ekologicznych inwestycji jest o dalece mniej skomplikowane niż było jeszcze kilka lat temu. Dodatkowo, pozyskiwanie energii słonecznej jest na tę chwilę o finansowo bardziej korzystne niż czerpanie energii z tradycyjnych źródeł. Instalacja paneli solarnych umożliwia dziś nie tylko ochronę środowiska, ale także ogromne oszczędności.

Zamów panele słoneczne do domu lub firmy w Kartuzach

Nasza firma istnieje po to, by pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt, zarówno do Twojego domu jak i do Twojej firmy.

Nas specjaliści wytłumaczą szczegółowo w jaki sposób panele fotowoltaiczne przyniosą korzyści dla Twojego domu lub biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację by dowiedzieć się więcej!

instalator montujący panele słoneczne

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy

Twoje potrzeby to dla nas punkt wyjścia, dlatego projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą domowe koszty.

Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości finansowe oraz wszelkie ewentualne ograniczenia by zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

Nasi doradcy są wzorowo wyszkoleni i znają się na swoim fachu.

Dołożą wszelkich starań by przedstawić szczegółowo nasze produkty efektywności elektrycznej, dzięki którym zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych.

Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, dzięki którym zapoznasz się z najlepszymi ofertami i produktami.

Naszym zadaniem jest zmniejszenie Twoich rachunków, a także łącznej ilości zużycia energii.

Zaprojektowany dla Ciebie

Przykładamy ogromną wagę do Twoich indywidualnych możliwości i oczekiwań.

W związku z tym, każdy projektowany przez naszą firmę system, niezależnie czy domowy czy też komercyjny jest projektowany na konkretne zamówienie.

Najlepsi inżynierowie stworzą funkcjonalny, bezawaryjny system pozyskiwania energii słonecznej, który pozwoli na maksymalizację produkcji i minimalizację kosztów.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Zdecydowanie niższe rachunki za energię elektryczną
 • Uniezależnienie od dostaw prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Bezawaryjność instalowanych systemów
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Gwarancję jakości produktów
 • Możliwość uzyskania dofinansowania
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Oferujemy pełen zakres usług

Niczym się nie musisz martwić, wystarczy, że uzgodnisz z nami szczegóły, a następnie pozwolisz nam działać.

Wszystkim się zajmiemy, od projektu i montażu, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Nie praktykujemy pod-zleceń żadnej części montażu.

Regularnie poinformujemy Cię o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Zapoznamy Cię ze specyfiką instalacji solarnych i podpowiemy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne do Twojego domu lub firmy
 • Jesteśmy profesjonalistami z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem
 • Pracujemy sprawnie i zawsze mieścimy się w ustalonych terminach
 • Pracujemy tylko na najlepszych materiałach
 • Posiadamy zespół pracowników znających się na swoim fachu, którzy zawsze chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

MISJA

Nasza misja skupia się na zapewnieniu mieszkańcom z Kartuz i okolic, usług na najwyższym możliwym poziomie.

Wykonawcy realizują swoje zadania z największym profesjonalizmem oraz w oparciu o program kontroli jakości, co umożliwia wykonanie pracy w zgodzie z przyjętymi standardami.

Upewniamy się, że nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Wszystkie zawierane kontrakty traktujemy na zasadzie partnerstwa, w poszanowaniu wzajemnych relacji i potrzeb.

NASZE USŁUGI

Usługi związane z fotowoltaiką, oferowane przez naszych dostawców są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Kartuz i okolic.

Zespół specjalistów opracowuje wydajne systemy solarne, oparte na parametrach zgodnych z potrzebami klientów.

Jeżeli doświadczasz okresowych przerw w dostawach prądu możemy zaproponować generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki temu, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności.

Skontaktuj się z nami by zamówić bezpłatną konsultację, bez żadnych zobowiązań.

Wyjaśnimy Ci również dokładnie na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zainstalować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

A może martwisz się o koszty? Zupełnie niepotrzebnie. Obecnie są dostępne dofinansowania na ten cel.

Polska do 2020 roku musi dostosować się do wytycznych Unii Europejskiej odnośnie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

W związku z tym faktem, należy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię z źródeł ekologicznych jak wiatraki czy panele słoneczne.

Na tę chwilę jedynie 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. Dlatego też powstał system dofinansowań dla osób prywatnych, które chciałyby pozyskiwać energię z alternatywnych źródeł, ale nie mają na to wystarczających środków.

Biorąc pod uwagę dofinansowanie, przy korzystaniu z instalacji fotowoltaicznej będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszym celem oraz naszą misją jest ułatwienie lokalnym społecznościom uniezależnienia się od energii czerpanej z tradycyjnych elektrowni.

Staramy się docierać do mieszkańców Kartuz, ale również całego województwa pomorskiego, gdyż jesteśmy przekonani, iż nasze projekty nie tylko zapewniają tańszą energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczności tworząc otaczającą nas rzeczywistość bardziej przyjazną do życia dla nas wszystkich.