"Wśród tylu opcji dostępnych na rynku nie jest łatwo znaleźć zaufanego dostawcę paneli słonecznych. Miałem to szczęście trafić na ekspertów z MK Fotowoltaika, którzy pomogli mi znaleźć profesjonalnego wykonawcę. Dziękuję!" - Wojciech M.

Fotowoltaika Katowice | Montaż Instalacji Fotowoltaicznych | Panele i Systemy Fotowoltaiczne | Ogniwa Słoneczne

Panele słoneczne dla Twojej firmy i domu

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży, a nasze realizacje przebiegają bez żadnych problemów. Dzięki temu MK Fotowoltaika jest przodującą firmą polecającą swoim klientom najlepszych fachowców od energii solarnej na terenie Katowic i jego okolic. 

Kontakt z naszymi wykonawcami jest szybki i łatwy, co pozwoli Ci już dziś wybrać idealne panele fotowoltaiczne dla Twojego domu.

panele na dachu domu

ENERGIA EKOLOGICZNA

Klienci korzystający z odnawialnej, ekologicznej i tańszej energii słonecznej, czują się pewniej w XXI wieku dzięki nam.

FACHOWY SERWIS

Posiadamy znakomitych specjalistów, którzy przygotowują nowoczesne rozwiązania instalacyjne w celu podwyższenia jakości montażu, co umożliwia długotrwały zwrot kosztów Twojej inwestycji.

DOBRO SPOŁECZEŃSTWA

Chcielibyśmy, by Katowice i jego okolice stały się obszarami nowoczesnymi, przyjaznymi środowisku i zorientowanymi na odnawialne źródła energii. Pragniemy osiągnąć ten cel skupiając się jednocześnie na potrzebach lokalnej społeczności i otrzymywaniu najlepszych referencji od wszystkich zadowolonych klientów.

Bezpłatne doradztwo w kwestii instalacji słonecznej

Korzystanie z energii solarnej umożliwia duże oszczędności finansowe. Prowadzimy bezpłatne konsultacje i wyceny, dzięki którym szybko ocenimy możliwości Twojego gospodarstwa domowego i oszacujemy jak dużo oszczędzisz dzięki instalacji paneli słonecznych.

panele słoneczne na ścianie budynku

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

Sprawdź opłacalność inwestycji w panele słoneczne dla Twojej firmy.

Nie musisz obawiać się o zwrot kosztów inwestycji w energię słoneczną dzięki naszej kompleksowej obsłudze, jaką zapewniają nasi najlepsi wykonawcy.

Współpracujemy z długoletnimi fachowcami, którzy oferują pełen wachlarz usług: konsultacje, wykonanie projektu oraz solidny montaż.

Duża oszczędność

Powszechnie uważa się, że energia słoneczna jest bardzo droga. Nic bardziej mylnego, ponieważ koszty jakie poniesiesz za energię solarną, będą zdecydowanie mniejsze niż kwoty na Twoich starych rachunkach za prąd. Zwrot takiej inwestycji otrzymasz już nawet po 5-7 latach. Jeśli nadal masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź aktualne dotacje unijne dla osób prywatnych.

Energia na lata

Systemy fotowoltaiczne są właściwie bezobsługowe. Działają przez wiele lat i dostarczają ekologiczną energię słoneczną bez przerwy. Zapewniamy obsługę doświadczonych wykonawców, którzy pracują w branży fotowoltaicznej od ponad 20 lat.

Korzyści z energii słonecznej

Energia słoneczna stanowi odnawialne i ekologiczne źródło energii. Jeszcze do niedawna wdrażanie ekologicznych inwestycji nie było tak proste jak dziś. Poza tym, pozyskiwanie energii słonecznej jest na ten moment o wiele tańsze niż czerpanie energii z elektrowni. Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych chronimy nie tylko środowisko, ale również dużo zaoszczędzamy.

Mieszkasz lub pracujesz w Katowicach lub okolicach? Jeszcze dziś możesz umówić się na konsultacje

MK Fotowoltaika powstała po to, by pomóc wybrać najlepszy sprzęt dla Ciebie, niezależnie od tego czy chciałbyś zamontować go w swoim domu, tym samym móc oszczędzić na prądzie, czy zainwestować w rozwój swojej firmy. 

Jeśli interesują Cię korzyści jakie przynosi inwestycja w panele słoneczne, skontaktuj się z nami jeszcze dziś i zamów bezpłatną konsultację!

instalator montujący panele słoneczne

Doradzamy w kwestiach energii – a nie sprzedajemy

Projektujemy instalacje fotowoltaiczne, które skutecznie obniżą Twoje domowe koszty. Bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby i ograniczenia oraz możliwości finansowe, by zaproponować Ci jak najlepsze rozwiązanie.

Zaoszczędzisz dziesiątki tysięcy złotych, dzięki naszym doskonale wyszkolonym doradcom, którzy przedstawią Tobie dokładnie nasze produkty efektywności elektrycznej.

Współpracujemy tylko z doświadczonymi fachowcami i to oni zapoznają Cię z najlepszymi ofertami i produktami. Naszym zadaniem jest zmniejszenie Twoich rachunków i ilości zużycia energii. 

Projektujemy specjalnie dla Ciebie

Ogromnie ważne są dla nas Twoje indywidualne preferencje. W związku z tym, każde zlecenie, niezależnie czy do celów prywatnych, czy komercyjnych, jest projektowane na zamówienie.

Doskonały i bezawaryjny system stworzą najlepsi inżynierowie, dzięki czemu pozwoli on na maksymalną produkcję przy minimalnych kosztach. 

Co możemy Ci zapewnić? 

 • Gwarancje jakości produktów
 • Bezawaryjność
 • Niższy rachunek za energię
 • Możliwość dofinansowania
 • Bardziej ekologiczny styl życia
 • Uniezależnienie od prądu pozyskiwanego z elektrowni
 • Profesjonalną obsługę i pomoc na każdym etapie współpracy

Zapewniamy kompleksową obsługę

Uzgodnij z nami niezbędne szczegóły, a następnie czekaj na realizację. Niczym nie musisz się przejmować, wszystko zrobimy za Ciebie, od projektu i montaż, po przegląd zainstalowanych urządzeń.

Wszystko wykonujemy sami, a Ty będziesz na bieżąco informowany o naszych działaniach i kolejnych etapach realizacji. Dlaczego akurat my?

 • Pracujemy sprawnie i szybko oraz trzymamy się terminów
 • Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem
 • Korzystamy z najlepszych materiałów
 • Współpracujemy z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania
 • Przedstawimy Tobie specyfikę instalacji solarnych i doradzimy jak dobrać ogniwo fotowoltaiczne dla Twojego budynku

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie klientom z Katowic i jego okolic obsługi na najwyższym poziomie.

Zlecenia wykonywane są w zgodzie z przyjętymi standardami i w oparciu o kompleksowy program kontroli jakości. Nasi wykonawcy wypełniają wszystkie powierzone im zadania z największą troską i zaangażowaniem.

Wszystkie umowy traktujemy na zasadzie partnerstwa, z uwzględnieniem wzajemnych relacji i potrzeb.  Pragniemy, by nasi klienci uzyskali stuprocentową satysfakcję z naszych usług.

NASZE USŁUGI

W oparciu o parametry zgodne z potrzebami klientów, zespół specjalistów opracowuje doskonałe jakościowo systemy. Oferowane przez naszych dostawców usługi, związane z fotowoltaiką, są kompleksowe i skierowane bezpośrednio do mieszkańców Katowici okolic. 

W przypadku, gdy zamieszkujesz obszar, na którym często występują przerwy w dostawie energii elektrycznej, proponujemy generatory zapasowego zasilania oraz bateryjne rozwiązania.

Dzięki takiemu rozwiązania, nigdy więcej nie zostaniesz zaskoczony przez nagły brak elektryczności. 

Zapewniamy bezpłatną konsultację, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. Wytłumaczymy Ci na jakich zasadach działają panele fotowoltaiczne oraz dlaczego warto je zamontować w gospodarstwie domowym i/lub firmie.

DOFINANSOWANIE

Zastanawiają Cię wysokie koszty? Nie martw się. Całe szczęście możesz liczyć na dofinansowanie. Od 2020 roku obowiązują wytyczne Unii Europejskiej dotyczące wykorzystania odnawialnych źródeł energii, do których Polska musi się dostosować.

Na tę chwilę tylko 11% energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. W związku z tym, musimy ograniczyć emisję CO2 i zadbać o to, by pozyskiwać energię ze źródeł ekologicznych takich jak wiatraki czy panele słoneczne.

Jeśli chcesz skorzystać z instalacji solarnych, ale nie masz wystarczających środków, możesz skorzystać z systemu dofinansowań dla osób prywatnych. Przy skorzystaniu z dofinansowania i instalacji paneli solarnych będziesz mógł odnotować rzeczywisty zwrot kosztów za energię, już po 7 latach od montażu.

instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu
ludzie trzymający się za ręce

Wierzymy w społeczność

Naszą misją jest umożliwienie społeczności uniezależnienia się od energii czerpanej z elektrowni. Staramy się docierać do mieszkańców Katowic, ale również całego województwa śląskiego.

Jesteśmy przekonani, że nasze projekty nie tylko zapewniają tańsza energię i bardziej ekologiczne podejście do życia, ale również łączą społeczność i tworzą bardziej przyjazna do życia otaczającą nas rzeczywistość.

Lokalizacje MK Fotowoltaika